1 edit commentName: Christel De Vrindt
Functie/bedrijf: BDM/Acerta
Ondernemingsnummer: 0473.394.345
Tel/GSM: 0495/17.20.55
Mail: christel.de.vrindt@acerta.be
2 edit commentName: Bert Herregodts
Functie/bedrijf: KBC Aalst
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0476 870935
Mail: bert.herregodts@kbc.be
3 edit commentName: Dominique Van Damme
Functie/bedrijf: Neddine ICT Solutions
Ondernemingsnummer: BE0452.773.135
Tel/GSM: +32470714941
Mail: dominique.vandamme@neddine.be
4 edit commentName: Geert Van Meervelt
Functie/bedrijf: SBB Accountants
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0477841067
Mail: geert.van.meervelt@sbb.be
5 edit commentName: Kenny Vandennoortgaete
Functie/bedrijf: Trainer & Coach / Prana
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0468476006
Mail: kenny@prana.be
6 edit commentName: Kim De Decker
Functie/bedrijf: Blue Frontend
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0495765980
Mail: kim@blue-frontend.com
7 edit commentName: Caroline Masquelier
Functie/bedrijf: Sr. HR Expert |Viavera Recruitment
Ondernemingsnummer: BE 0479 483 866
Tel/GSM: 0496 577598
Mail: caroline.masquelier@viavera.be
8 edit commentName: Daniel Dumortier
Functie/bedrijf: Groesting - (groente)kok aan huis
Ondernemingsnummer: BTW BE 0479.058.749
Tel/GSM: 0484182989
Mail: info@groesting.be
9 edit commentName: Cordier Ives
Functie/bedrijf: Digi Consult
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0499/90.13.94
Mail: ives.cordier@digiconsult.biz
10 edit commentName: Steven Boute
Functie/bedrijf: C.G. TOTEM
Ondernemingsnummer: BE 0704.863.663
Tel/GSM: 0497/29.27.21
Mail: steven.boute@cgtotem.be
11 edit commentName: michele
Functie/bedrijf: retailstyling
Ondernemingsnummer: BE645997135
Tel/GSM: 0471595791
Mail: mvw.merchandising@gmail.com
12 edit commentName: Karlien Van Landuyt
Functie/bedrijf: adviseur ondernemingen Bnppf
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 053/60.19.32
Mail: karlien.a.vanlanduyt@bnpparibasfortis.com
13 edit commentName: Wim Ysebaert
Functie/bedrijf: adviseur onderneming Bnppf
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +32 495 27 49 35
Mail: wim.ysebaert@bnpparibasfortis.com
14 edit commentName: Peter Dick
Functie/bedrijf: Talent & LeadershipExpert / Boost uw HCM naar "the next level"
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Tel/GSM: 0473888896
Mail: peter.dick@dynamick.be
15 edit commentName: Dirk Verhoeven
Functie/bedrijf: DSalesMentor: Supplier of Inspiration to sell more effectively
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +32496579125
Mail: dirk.verhoeven@dsalesmentor.com
16 edit commentName: Dirk Adriaenssens
Functie/bedrijf: A3 Consult
Ondernemingsnummer: BE0668835091
Tel/GSM: 0477/301.601
Mail: dirk.adriaenssens@a3consult.be
17 edit commentName: Jonas De Gent
Functie/bedrijf: Fotograaf
Ondernemingsnummer: BE 0844 951 657
Tel/GSM: 0477 19 69 64
Mail: info@jonasdegent.be
18 edit commentName: Ricardo Pham
Functie/bedrijf: Adviseur / At-Com
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0493406191
Mail: ricardo.p@at-com.be
19 edit commentName: Geert Clinckaert
Functie/bedrijf: Plenion
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +31486849686
Mail: geert@plenion247.eu
20 edit commentName: Jana De Quick
Functie/bedrijf: Gosset Hotel Brussels
Ondernemingsnummer: 0479.001.737
Tel/GSM: 0478389090
Mail: jana@gosset.be
21 edit commentName: Stéphanie Baptist
Functie/bedrijf: Business Developer Content Makers
Ondernemingsnummer: 0717 811 579

Tel/GSM: 0473323909
Mail: stephanie@content-makers.be
22 edit commentName: Jurgen Hollebecq
Functie/bedrijf: Zaakvoerder Carambola
Ondernemingsnummer: 0568648444
Tel/GSM: 0486212857
Mail: jurgen@makemywebsite.be
23 edit commentName: Dirk Declercq
Functie/bedrijf: Mancom Consulting
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0475 70 87 67
Mail: dirk.declercq@d-partners.be
24 edit commentName: Liesbeth Van den Bossche
Functie/bedrijf: directeur Oude Abdij Drongen vzw
Ondernemingsnummer: 0408.490.160.
Tel/GSM: 0491 31 02 55
Mail: directeur@oudeabdij.be
25 edit commentName: Mikaël Waroquier
Functie/bedrijf: TP Connections / Energie-expert
Ondernemingsnummer: 0830218842
Tel/GSM: 0487112740
Mail: mikael@tpconnections.be
26 edit commentName: Daphné Mathys
Functie/bedrijf: TP Connections / Account manager
Ondernemingsnummer: 0830218842
Tel/GSM: 0485501563
Mail: daphne@tpconnections.be
27 edit commentName: Gunter Bruylandt
Functie/bedrijf: Senior dossierbeheerder
Ondernemingsnummer: SBB Accountants & Adviseurs
Tel/GSM:
Mail: gunter.bruylandt@sbb.be
28 edit commentName: Kurt vanputte
Functie/bedrijf: zaakvoerder
Ondernemingsnummer: BE0468127960
Tel/GSM: 32468127960
Mail: kvanputte@gmail.com
29 edit commentName: Ruben Auman
Functie/bedrijf: vastgoedmakelaar - Welleman
Ondernemingsnummer: BE0660930581
Tel/GSM: 0495159333
Mail: ruben@welleman.be
30 edit commentName: Vanderhaegen Veerle
Functie/bedrijf: Payroll Office Cevora
Ondernemingsnummer: 0445 142 601
Tel/GSM: 0473 78 24 39
Mail: veerle.vanderhaegen@cevora.be
31 edit commentName: Britt Verellen
Functie/bedrijf: Succes Koffie
Ondernemingsnummer: BE 0403.695.885
Tel/GSM: 0484/45.47.92
Mail: britt@succeskoffie.be
32 edit commentName: Valerie Baert
Functie/bedrijf: Leve De Economie! HR adviesverlener in kort- en laaggeschoolde jobs
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0472480461
Mail: valerie@levedeeconomie.be
33 edit commentName: Karen Vantilborgh
Functie/bedrijf: beleidsmedewerker, steunpunt welzijn
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0488620852
Mail: karen.vantilborgh@gmail.com
34 edit commentName: Gunther Clauwaert
Functie/bedrijf: Software voor KMO's - Eezee-IT (BeOpen-IT)
Ondernemingsnummer: BE0686704768
Tel/GSM: 0497596727
Mail: gunther.clauwaert@eezee-it.com
35 edit commentName: Ruben Vandamme
Functie/bedrijf: RV3D Printing
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0474230565
Mail: info@rv3d.be
36 edit commentName: Bert Rowies
Functie/bedrijf: Trainer / Trends Business Information
Ondernemingsnummer: 434278896
Tel/GSM: 0477684490
Mail: bert.rowies@tbi.be
37 edit commentName: Jürgen Rypens
Functie/bedrijf: Zaakvoerder J.Rypens bvba
Ondernemingsnummer: BE0578885310
Tel/GSM: 0476855576
Mail: j.rypens@oventrop.com
38 edit commentName: brigitte crombez
Functie/bedrijf: Avatar Master
Ondernemingsnummer: 0877833865
Tel/GSM: 0497087991
Mail: brigittecrombez@gmail.com
39 edit commentName: Nathalie Stroobant
Functie/bedrijf: ja
Ondernemingsnummer: BE0830195284
Tel/GSM: 0486034399
Mail: Nathalie.stroobant@hotmail.com
40 edit commentName: Bert Van Crombrugge
Functie/bedrijf: IdentityBuilding
Ondernemingsnummer: BE0718.600.051
Tel/GSM: 0477602031
Mail: bvancrombrugge@ondernemersnetwerk.be
41 edit commentName: Anneleen Heuleu
Functie/bedrijf: Century 21
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0497907178
Mail: anneleen@century21vastgoed.be
42 edit commentName: Marc Joosten
Functie/bedrijf: Alframa
Ondernemingsnummer: 0426183356
Tel/GSM: 0475512075
Mail: info@alframa.be
43 edit commentName: Gauthier Goeteyn
Functie/bedrijf: Sojafer Solutions - Joe Prints
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0472 44 56 10
Mail: gauthiergoeteyn@hotmail.com
44 edit commentName: Nikita Gits
Functie/bedrijf: SB Projects
Ondernemingsnummer: 0472956566
Tel/GSM: nikita@sbprojects.eu
Mail: Design & Build
45 edit commentName: cathy camertijn
Functie/bedrijf: Lessnow
Ondernemingsnummer: 0497593392
Tel/GSM: cathy@lessnow.net
Mail:
46 edit commentName: cathy camertijn
Functie/bedrijf: Lessnow
Ondernemingsnummer: 0497593392
Tel/GSM: cathy@lessnow.net
Mail:
47 edit commentName: Erik Van Laer
Functie/bedrijf: PPMGL
Ondernemingsnummer: 0672.639.075
Tel/GSM: 0498.54.91.44
Mail: erikvanlaer13@gmail.com
48 edit commentName: Els Van Laecke
Functie/bedrijf: Women Breakthrough Coach
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: hello@elsvanlaecke.com
49 edit commentName: Evy Podevyn
Functie/bedrijf: Sociapoint - Copywriter en vertaalster
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0484686939
Mail: sociapoint@gmail.com
50 edit commentName: Shikho shikho
Functie/bedrijf: Student winkelmanagement
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0465862698
Mail: Shekho246@gmail.com
51 edit commentName: Voets Sven
Functie/bedrijf: E4V Marketing/Sales/Retail
Ondernemingsnummer: 0524.844.333
Tel/GSM: 0493242126
Mail: sven.voets@e4v.be
52 edit commentName: De Leeuw Davy
Functie/bedrijf: emino (jobcoaching)
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +32473845425
Mail: davy.deleeuw@emino.be
53 edit commentName: Vic Verdonck
Functie/bedrijf: BeYOE
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Tel/GSM: 0474492209
Mail: Verdonckvic@beyoe.be
54 edit commentName: Isabelle Verhelst
Functie/bedrijf: Expert Profitability - Verdien Meer Met Je Expertise
Ondernemingsnummer: BE0421822415
Tel/GSM: 0473 88 22 37
Mail: isabelle@expertprofitability.be
55 edit commentName: Katty Remory
Functie/bedrijf: Penta Management - Praktische trainingen ivm leidinggeven, verkoop en persoonlijke productiviteit
Ondernemingsnummer: 0681 463 305
Tel/GSM: 0485 66 56 53
Mail: katty.remory@gmail.com
56 edit commentName: Denys Lore
Functie/bedrijf: emino
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0487 90 74 61
Mail: lore.denys@emino.be
57 edit commentName: Natalia Katuntseva
Functie/bedrijf: Netcure
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0491970743
Mail: natalia.katuntseva@netcure.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 edit commentName: Maxim Damman
Functie/bedrijf: Sales - Aqualex
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0494 31 18 69
Mail: maxim.damman@aqualex.be / tatiana@aqualex.be
2 edit commentName: Koen Wuyts
Functie/bedrijf: VM Office Assistance
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +32491717102
Mail: Kw@vmofficeassistance.be
3 edit commentName: Mikael Waroquier
Functie/bedrijf: TP Connections / Senior Account Manager
Ondernemingsnummer: 0830.218.842
Tel/GSM: +32 487 11 27 40
Mail: mikael@tpconnections.be
4 edit commentName: Evelien Janssens
Functie/bedrijf: Group S
Ondernemingsnummer: BE0407 214 017
Tel/GSM: +32 4 74 56 22 46
Mail: evelien.janssens@groups.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history