Inschrijving afscheidsfeest voorzitter Luc Van Nevel


1 naam + voornaam: Beernaert Christiaan
aantal personen: 2
e-mailadres: christiaan@bcvlar.be
telefoonnummer: 0472/45 44 11
2 naam + voornaam: Corry Catteeuw
aantal personen: 2
e-mailadres: corry.catteeuw@golz-riforce.be
telefoonnummer: +32 475 23 82 46
3 naam + voornaam: dewicke veerle
aantal personen: 1
e-mailadres: veerle.dewicke@acerta.be
telefoonnummer: 0475/690841
4 naam + voornaam: Toye andre
aantal personen: 1
e-mailadres: Andre@toye.be
telefoonnummer: 055 319440
5 naam + voornaam: Toye Bruno
aantal personen: 1
e-mailadres: bruno.toye@investor-am.be
telefoonnummer: +3255612154
6 naam + voornaam: Vantomme Jan
aantal personen: 1
e-mailadres: jan.vantomme@investor-am.be
telefoonnummer: +3255612154
7 naam + voornaam: Denhaerynck Willy
aantal personen: 1
e-mailadres: de-wa@telenet.be
telefoonnummer: 0475707873
8 naam + voornaam: Batteauw Veerle
aantal personen: 1
e-mailadres: veerle.batteauw@samsonite.com
telefoonnummer: 055 333212
9 naam + voornaam: Van Nevel Clemens
aantal personen: 4
e-mailadres: clemens.van.nevel@telenet.be
telefoonnummer: 0478/336111
10 naam + voornaam: Callens Bert
aantal personen: 1
e-mailadres: bert.callens@arteveldehs.be
telefoonnummer:
11 naam + voornaam: Fabrice Saquet
aantal personen: 2
e-mailadres: fabrice.saquet@uretek.be
telefoonnummer: 0499839760
12 naam + voornaam: Bernard Geeraert
aantal personen: 2
e-mailadres: vdbrita@telenet.be
telefoonnummer: 0473320901
13 naam + voornaam: Vercamer Stefaan
aantal personen: 1
e-mailadres: Stefaan.vercamer@telenet.be
telefoonnummer: 0032496299429
14 naam + voornaam: albert + bie geeraert
aantal personen: 2
e-mailadres: geeraertalbert@gmail.com
telefoonnummer: 0497.401200
15 naam + voornaam: De Meulemeester Marnic
aantal personen: 1
e-mailadres: burgemeester@oudenaarde.be
telefoonnummer: 0496/23 70 67
16 naam + voornaam: Ingrid Deherder
aantal personen: 2
e-mailadres: ingrid.deherder@pomov.be
telefoonnummer: 0498/17 77 46
17 naam + voornaam: Thierry Snauwaert
aantal personen: 2
e-mailadres: thierry.snauwaert@aarova.be
telefoonnummer: 0475/784962
18 naam + voornaam: Jamar Paul en Danielle
aantal personen: 2
e-mailadres: paul.jamar@scarlet.be
telefoonnummer: 0475/652114
19 naam + voornaam: Koen en Valerie De Bruyne - De Geest
aantal personen: 2
e-mailadres: Valerie@josdebruyne.be
telefoonnummer: 0475/93.99.62
20 naam + voornaam: hugo en jeannot ottevaere
aantal personen: 2
e-mailadres: hugo_ottevaere@hotmail.com
telefoonnummer: 0498/15 63 77
21 naam + voornaam: Luc Van Nevel
aantal personen: 2
e-mailadres: the.marble@telenet.be
telefoonnummer: 0475417295
22 naam + voornaam: Eeckhaut Richard
aantal personen: 1
e-mailadres: richard.eeckhaut@telenet.be
telefoonnummer: 0472702833
23 naam + voornaam: Luc Vanquickenborne
aantal personen: 1
e-mailadres: luc.vanquickenborne@oudenaarde.be
telefoonnummer: 055.335127
24 naam + voornaam: santens piet
aantal personen: 1
e-mailadres: pieter.santens@ telenet.be
telefoonnummer:
25 naam + voornaam: Patrick + Ingrid Dirinck
aantal personen: 2
e-mailadres: patrick.dirinck@telenet.be
telefoonnummer: 0472/68 60 86
26 naam + voornaam: vandenabeele boudewijn
aantal personen: 2
e-mailadres: boudewijnvandenabeele@hotmail.com
telefoonnummer: 0475/666882
27 naam + voornaam: Verpoort Sally
aantal personen: 2
e-mailadres: sally.verpoort@voka.be
telefoonnummer: 0496/501357
28 naam + voornaam: De Mey Luc
aantal personen: 1
e-mailadres:
telefoonnummer:
29 naam + voornaam: Browaeys Luc
aantal personen: 2
e-mailadres:
telefoonnummer:
30 naam + voornaam: Van Renterghem Marnix
aantal personen: 2
e-mailadres: monique_de_keyzer@hotmail.com
telefoonnummer: 055319452
31 naam + voornaam: Van Renterghem Greet
aantal personen: 2
e-mailadres: greet@bcvlar.be
telefoonnummer: 055612100
32 naam + voornaam: Feyder Eric-Matthys Gretel
aantal personen: 2
e-mailadres: gretel.matthys@gmail.com
telefoonnummer: 0473/359887
33 naam + voornaam: Pelgrims Peter
aantal personen: 1
e-mailadres: pjp@bcaalst
telefoonnummer: 0475/764082
34 naam + voornaam: Vossaert Stefaan
aantal personen: 2
e-mailadres: anne.verhaeghe@telenet.be
telefoonnummer: 0496/559703
35 naam + voornaam: De Clopper Denise
aantal personen: 1
e-mailadres: denise.de.clopper@skynet.be
telefoonnummer: 055/3119O1
36 naam + voornaam: Ghyselinck Luc
aantal personen: 2
e-mailadres: Ghyselinck.luc58@gmail.com
telefoonnummer: 0478/56.38.07
37 naam + voornaam: Vossaert Nikolai
aantal personen: 1
e-mailadres: nikolai.vossaert@vossaert.be
telefoonnummer: 0497744343
38 naam + voornaam: Van Nevel Francis
aantal personen: 3
e-mailadres: francis.van.nevel@vanwelden.be
telefoonnummer: 055/339236
39 naam + voornaam: Shauny Pieters
aantal personen: 2
e-mailadres: info@bcvlar.be
telefoonnummer: 055612100
40 naam + voornaam: Patrick Cnockaert
aantal personen: 1
e-mailadres: Patrick.cnockaert@aarova.be
telefoonnummer:
41 naam + voornaam: fernand marist
aantal personen: 2
e-mailadres: fernand@multimar.be
telefoonnummer: 0496/308021
42 naam + voornaam: opsommer marc
aantal personen: 2
e-mailadres: directie@oms-oudenaarde.be
telefoonnummer:
43 naam + voornaam: Christian Emmerechts
aantal personen: 2
e-mailadres: c.emmerechts@telenet.be
telefoonnummer: 055 315201
44 naam + voornaam: Piet Nachtergaele
aantal personen: 2
e-mailadres:
telefoonnummer: 055314332
45 naam + voornaam: Marleen Demuynck
aantal personen: 2
e-mailadres: Marleen.demuynck8790@gmail.com
telefoonnummer: 0476 562587
46 naam + voornaam: Roman Lode
aantal personen: 1
e-mailadres: lode.roman@roman.be
telefoonnummer: 003255455401
47 naam + voornaam: Cecile Vandriesche-T'Joen
aantal personen: 1
e-mailadres: vandriesche-tsjoen@telenet.be
telefoonnummer:
48 naam + voornaam: Francies caby
aantal personen: 2
e-mailadres: francies.caby@bnpparibasfortis.com
telefoonnummer: 0473 123 938
49 naam + voornaam: Veerle Bodijn / Marissa Demeulemeester
aantal personen: 2
e-mailadres: veerle@waeterloos.be
telefoonnummer: 055316368
50 naam + voornaam: Frank Versypt
aantal personen: 1
e-mailadres: frank.versypt@hotmail.be
telefoonnummer: 0477/677797
51 naam + voornaam: Claerhout Jan
aantal personen: 1
e-mailadres: jan.claerhout@communicatiehuis.be
telefoonnummer: 0475720845
52 naam + voornaam: Vanneste Marie-Claire
aantal personen: 1
e-mailadres: mimi.vandecandelaere@skynet.be
telefoonnummer: 0472-319295
53 naam + voornaam: Santens claire
aantal personen: 1
e-mailadres: F.santens@lisakat.be
telefoonnummer: 055/313676
54 naam + voornaam: Petrens - Mulder Guy en Candy
aantal personen: 2
e-mailadres: gpetrens@iot-magnetics.com
telefoonnummer: 0497444370
55 naam + voornaam: Brigitte Coppitters
aantal personen: 1
e-mailadres: Brigitte.coppitters@gmail.com
telefoonnummer: 0478641607
56 naam + voornaam: manu Tuytens
aantal personen: 1
e-mailadres: manutuytens@concordiatextiles.com
telefoonnummer: 0476493208
57 naam + voornaam: LAMPENS Peter
aantal personen: 1
e-mailadres: peter@lampens.be
telefoonnummer: 0475833275
58 naam + voornaam: Luc Deconinck
aantal personen: 1
e-mailadres: luc@d2spharma.com
telefoonnummer: 0475426534
59 naam + voornaam: Laurens Van Nevel
aantal personen: 4
e-mailadres: laurens.van.nevel@vanwelden.be
telefoonnummer: 055339223
60 naam + voornaam: Herberigs Olivier
aantal personen: 1
e-mailadres: olivier@herberigs.be
telefoonnummer: 055/75.75.01
61 naam + voornaam: bekaert johan
aantal personen: 2
e-mailadres: Johan.bekaert@accountancybekaert.be
telefoonnummer: 0475/83.86.85
62 naam + voornaam: Tomas Legrand
aantal personen: 1
e-mailadres: tomas.legrand@arteveldehs.be
telefoonnummer: 09/234.91.11





Settings Edit this page How to embed Export Show history