1 edit Name: Kevin Reyns
Functie/bedrijf:
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: kevin.reyns@waasland-beveren.be
2 edit Name: Geert De Decker
Functie/bedrijf: SBB Accountants
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: geert.de.decker@sbb.be
3 edit Name: Kevin WIllemaerts
Functie/bedrijf: Adviseur P&V Verzekeringen
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0479835337
Mail: kevin.willemaerts@pv.be
4 edit Name: Paul Boey
Functie/bedrijf: Balderon
Ondernemingsnummer: BE0567 980 233
Tel/GSM: +32475442612
Mail: b.p@telenet.be
5 edit Name: Gerry Van Wouwe
Functie/bedrijf: Dry-Plan Vochtbestrijding
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0488/150.786
Mail: gerry@dry-plan.be
6 edit Name: Annemie Baetens
Functie/bedrijf: Silhouettes fotografie B-2-B
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0479755377
Mail: annemiebaetens@gmail.com
7 edit Name: Nico Van der Haegen
Functie/bedrijf: I-Rental
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0497 70 87 06
Mail: nico.vanderhaegen@i-rental.be
8 edit Name: Luc Symoens
Functie/bedrijf: Comfiable Consulting
Ondernemingsnummer: 0690728387
Tel/GSM: 0483477076
Mail: luc@comfiable.onmicrosoft.com
9 edit Name: Jo Vermeiren
Functie/bedrijf: De Autospecialist bvba
Ondernemingsnummer: BE0505.884.593
Tel/GSM: 0477271738
Mail: jo@de-autospecialist.be
10 edit Name: Stephanie Van Bocxlaer
Functie/bedrijf: KMO facturatie
Ondernemingsnummer: 0699.496.001
Tel/GSM: 0479791139
Mail: stephanie@kmo-facturatie.be
11 edit Name: Boons Gunther
Functie/bedrijf: Bvba boons alg schrijnwerken
Ondernemingsnummer: 0686967064
Tel/GSM:
Mail: info@boonsg.be
12 edit Name: Sandra Smet
Functie/bedrijf: European Merchant Finance / KREDIETEN voor Horeca & KMO
Ondernemingsnummer: BE0714.910.685
Tel/GSM: 0493/55.31.38
Mail: s.smet@cardadvance.be
13 edit Name: Sophie Van Mele
Functie/bedrijf: Private Banker / ABN AMRO
Ondernemingsnummer: 0819 210 332
Tel/GSM:
Mail: sophie.van.mele@be.abnamro.com
14 edit Name: Bram Lefebure
Functie/bedrijf: Hotel Beveren
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail:
15 edit Name: Glenn Waem
Functie/bedrijf: V-Supply
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0498/970.537
Mail: glenn.waem@v-supply.be
16 edit Name: Marleen Verbruggen
Functie/bedrijf: Malumax
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0471665779
Mail: info@malumax.be
17 edit Name: Megzon Gashi
Functie/bedrijf: Barrie Finance
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0486585165
Mail: megzon.gashi@barriefinance.be
18 edit Name: Jan Nelissen
Functie/bedrijf: Drukkerij Janssens
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0495 58 20 82
Mail: jan.nelissen@mybranding.be
19 edit Name: Dominique Van Damme
Functie/bedrijf: Neddine ICT Solutions
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: +32 470 71 49 41
Mail: dominique.vandamme@neddine.be
20 edit Name: Hannah Van Hoorick
Functie/bedrijf: Kompagnon - strategische communicatie
Ondernemingsnummer: BE0681.471.619
Tel/GSM: 0474309366
Mail: hannah@kompagnon.be
21 edit Name: Evelien Janssens
Functie/bedrijf: Group S
Ondernemingsnummer: BE0407 214 017
Tel/GSM: +32 474 56 22 46
Mail: evelien.janssens@groups.be
22 edit Name: Erwin Van Meer
Functie/bedrijf: MyDigi
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0468 336508
Mail: erwin@mydigi.eu
23 edit Name: Hendrik Scheirs
Functie/bedrijf: Madzuli Agency - Online Marketing
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0496 08 08 06
Mail: hendrik.scheirs@madzuli.agency
24 edit Name: Tamara Goovaerts
Functie/bedrijf: Vastgoedmakelaar Janssen en Janssen
Ondernemingsnummer: 0658967619
Tel/GSM: 0496650505
Mail: tamaragoovaerts@janssenenjanssen.be
25 edit Name: Willemaerts Kevin
Functie/bedrijf: Adviseur P&V Verzekeringen
Ondernemingsnummer: 0871581523
Tel/GSM: 0479835337
Mail: kevin.willemaerts@pv.be
26 edit Name: Anja Heirbaut
Functie/bedrijf: Vitality Projects
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: anja@vitalityprojects.be
27 edit Name: Brilman Saskia
Functie/bedrijf: Heirbaut Marketing
Ondernemingsnummer: 0702770641
Tel/GSM: 0497624555
Mail: kiasa.heirbaut@gmail.com
28 edit Name: Pieter De Meyer
Functie/bedrijf: Business Developer/Dropsolid
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0478591526
Mail: pieter.demeyer@dropsolid.com
29 edit Name: Willy Geurts
Functie/bedrijf: Sales
Ondernemingsnummer: BE 0407 176 306
Tel/GSM: +31470172740
Mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
30 edit Name: Sofie Goditiabois
Functie/bedrijf: Business Development Manager/ Besox
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0470427030
Mail: sofie.goditiabois@besox.be
31 edit Name: Bruggeman Xandra
Functie/bedrijf: Digitaal marketing
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0478342198
Mail: Xandra.multiservice@gmail.com
32 edit Name: VĂ©ronique
Functie/bedrijf: Allround Office Management & Accountancy Freelancer
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: nobenveronique@gmail.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history