1 edit commentName: Christel De Vrindt
bedrijf: Acerta
Functie: Business Development Manager
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel: 0495/17.20.55
2 edit commentName: Geert De Decker
bedrijf: SBB Accountants
Functie: Kantoordirecteur
Email: geert.de.decker@sbb.be
Tel: 03 7601042
3 edit commentName: Bart Van Daele
bedrijf: HUISJOZEF HEIMOLEN UITVAARTCENTRUM
Functie: zaakvoerder
Email: contact@huisjozef.be
Tel: 0477 21 20 83
4 edit commentName: Olivier Longueville
bedrijf: EPMC
Functie: makelaar bedrijfsvastgoed
Email: olivier.longueville@epmc.be
Tel: 0471656565
5 edit commentName: Hannah Van Hoorick
bedrijf: Kompagnon - strategische communicatie
Functie: visueel strateeg
Email: hannah@kompagnon.be
Tel:
6 edit commentName: Dirk Van Haute
bedrijf: Belcar NV
Functie: Business Development Manager B2Lease
Email: dirk.vanhaute@belcar.be
Tel: 0477/757597
7 edit commentName: Lise Luyten
bedrijf: Lise Luyten Interieurarchitect
Functie: Interieurarchitect
Email: lise@liseluyten.be
Tel: 0473516558
8 edit commentName: Erwin Liekens
bedrijf: Taste the City
Functie: Zaakvoerder
Email: info@tastethecity.be
Tel: 0495625215
9 edit commentName: Carine Gybels
bedrijf: ICT Kaisha
Functie: CSO
Email: carine@ictkaisha.be
Tel: 0473371034
10 edit commentName: Sophie Van Mele
bedrijf: ABN AMRO Bank
Functie: Private Banker
Email: sophie.van.mele@be.abnamro.com
Tel:
11 edit commentName: Spruyt guy
bedrijf: lux
Functie: Sales
Email: Guy@luxverlichting.be
Tel: 0485/552939
12 edit commentName: Clara De Bruyn
bedrijf: Bnp Paribas Fortis
Functie: Adviseur ondernemingen
Email: clara.debruyn@bnpparibasfortis.com
Tel:
13 edit commentName: Bram Lefebure
bedrijf: Hotel Beveren
Functie:
Email:
Tel:
14 edit commentName: Jo Vermeiren
bedrijf: fit20 Sint-Niklaas Dex
Functie: Zaakvoerder
Email: jovermeiren@fit20.be
Tel: 0477271738
15 edit commentName: Nicolas van Grinsven
bedrijf: VG Tailoring
Functie: Zaakvoerder
Email: Nicolas@vgtailoring.be
Tel: 0472320438
16 edit commentName: cathy camertijn
bedrijf: Lessnow
Functie: Energetisch lichaamswerk en trouw ceremonies
Email: cathy@lessnow.net
Tel: 0497593392
17 edit commentName: Hilde Buytaert
bedrijf: Voka Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland
Functie: Accountmanager ledenbeheer
Email: hilde.buytaert@voka.be
Tel: 0474 84 18 36
18 edit commentName: Olivier Arntz
bedrijf: Online Expert
Functie: Laat je website harder werken dan jezelf
Email: olivier@online-expert.be
Tel: 0475877876





Settings Edit this page How to embed Export Show history