1 commentName: Miguel De Vriendt
Topic: verzekeringsfiscaliteit en vermogensopbouw in samenspraak met boekhouder
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0763.699.905
Bedrijf: Magellaan Verzekeringen
Mailadres: miguel.devriendt@magellaan.be
2 commentName: Christiaan Beernaert
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen Oudenaarde
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
3 commentName: Karolien Tallieu
Topic: Sbb - Slimmer beter samen!
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb Accountants & Belastingconsulenten
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
4 commentName: Alexander Leplae
Topic: Netwerken en servers
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GDC NETWORKS
Mailadres: alexander@gdcnetworks.eu
5 commentName: David Peers
Topic: Audiovisuele technieken
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Van Gils
Mailadres: david@vangils.pro
6 commentName: DE CLERCQ KOEN
Topic: MERCEDES-BENZ CARS
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GHISTELINCK AUTOBEDRIJVEN
Mailadres: k.declercq@ghistelinck.com
7 commentName: Wesley Leyman
Topic: begeleiding in uw ganse vermogen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Van Lanschot Kempen
Mailadres: wesley.leyman@vanlanschot.be
8 commentName: Philip Vande Papeliere
Topic: Veilige en vlotte ICT oplossingen die werken
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Neddine Solutions BV
Mailadres: commercieel@neddine.be
Philip on 5/19/2022 7:19:40 PM
ik kan er deze keer jammer genoeg niet bij zijn
9 commentName: Tom Van Alboom
Topic: wijn
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vignobles Les Artistes
Mailadres: vinsdecaractere@proximus.be
10 commentName: Céline Vancoppenolle
Topic: Online taalcoaching, vertalingen & copywriting
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0754924175
Bedrijf: Capeach
Mailadres: celine@capeach.eu
11 commentName: Kevin Leeman
Topic: Creatieve offline en online communicatie
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0829321096
Bedrijf: Grafoman
Mailadres: Kevin@grafoman.be
12 commentName: Paul Vandermeersch
Topic: Vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
13 commentName: Peter Dick
Topic: Changemanagement
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
Peter Dick on 5/19/2022 6:51:44 PM
ik kan er niet bij zijn
14 commentName: Gerald Blockeel
Topic: Digitale Bezoekersregistratie
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: 0643.600.839
Bedrijf: Gatehouse
Mailadres: gerald@gatehouse.be
15 commentName: Stef Gheysen
Topic: Digitale Bezoekersregistratie
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: 0643.600.839
Bedrijf: Gatehouse
Mailadres: stef@gatehouse.be
16 commentName: Cindy Magherman
Topic: Gratis Maandelijks Magazine Vlaamse Ardennen en Pays Des Collines
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0732.583.986
Bedrijf: Randeevoe bv
Mailadres: cindy@randeevoe.be
17 commentName: Jurgen Goesaert
Topic: Bedrijfcultuur, employer branding, welzijn, leiderschap
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: L2L Consulting BV
Mailadres: jurgen@l2lconsulting.be
18 commentName: Leen Cristofoli
Topic: Online en offline communicatie / Marketing
GDPR: mails ontvangen?: OK
Ondernemingsnummer: BTW. BE 0656.529.949
Bedrijf: GRAFICA BV
Mailadres: leen@grafica-buro.be
19 commentName: mieke vander beken
Topic: facturatieprogramma
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: breex
Mailadres: mieke.vanderbeken@breex.be
20 commentName: Ilse Griebeling
Topic: interieurmaatwerk
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0649.965.326
Bedrijf: Internolux
Mailadres: ilse@internolux.be
21 commentName: Steven Behaegels
Topic: Klimaatsystemen Panasonic
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Panasonic Heating & Cooling
Mailadres: steven.behaegels@eu.panasonic.com
22 commentName: Stijn Meurez
Topic: Bespaar op prinkosten.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: creos bv
Mailadres: stijn@creos.be
23 commentName: Christina Van Dalem
Topic: Specialist in immo, nieuwbouw en rentmeesterschap
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0885737880
Bedrijf: Urbis Vastgoedgroep
Mailadres: christina@urbis.be
24 commentName: ´Miguel de Clercq
Topic: HR
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0682.510.212
Bedrijf: emino
Mailadres: miguel.de.clercq@emino.be
25 commentName: De Paepe Brecht
Topic: Specialist in Telecom
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Orange
Mailadres: brecht1.depaepe@orange.com


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Acerta is the place 2 be voor elke starter, zelfstandige en/of werkgever
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history