1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Ben je starter, zelfstandige of werkgever? Acerta zorgt en ontzorgt jou in elke fase
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Anthony De Rouck
Topic: Bedrijfsvideo- en fotografie
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0779 268 702
Bedrijf: Lion Eyes
Mailadres: info@lion-eyes.be
3 commentName: Emilie Verhaeghe
Topic: Administratieve en commerciële ontzorging op maat voor KMO's
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0747 917 609
Bedrijf: Admishift
Mailadres: emilie@admishift.be
4 commentName: Marc Van Audenaerde
Topic: je partner voor home-cooking, bedrijfsfeesten, streetfood en dagverse maaltijden
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0899.121.902
Bedrijf: A Way of Cooking (InspiRei)
Mailadres: info@awayofcooking.com
5 commentName: Ingrid De Cooman
Topic: Beetje verdwaald in je leven? Als Life Joy Guide en WerkPlezierCoach stap ik graag naast jou. En gaan we samen naar de essentie van je leven. Zodat je in beweging komt in de richting die helemaal bij jou past. Zowel in je privé leven als in jouw professionele rol.
GDPR: mails ontvangen?: ingrid@inspirei.be
Ondernemingsnummer: BE0899121902
Bedrijf: InspiRei
Mailadres: ingrid@inspirei.be
6 commentName: Karolien Tallieu
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Mailadres: Karolien.tallieu@sbb.be
7 commentName: Schautteet Johan
Topic: Bedrijfs/project doorlichting - Waardebepaling - Interim management
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CARPE CONSILIUM
Mailadres: johan@carpeconsilium.be
8 commentName: Fernand Marist
Topic: energie/telecom
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0833501105
Bedrijf: Multimar
Mailadres: fernand@multimar.be
9 commentName: Joris Vos
Topic: Verkoop van tweedehandswagens
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0720.598.152
Bedrijf: Legend Motors
Mailadres: joris@legendmotors.be
10 commentName: Kristof Van Eeckhaute
Topic: Meer veiligheid door licht in het verkeer op een fun manier
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0876553861
Bedrijf: ledflex
Mailadres: info@ledpet.be
11 commentName: Eddy Wittevrongel
Topic: Videoproductie
GDPR: mails ontvangen?: ikfilmje@skynet.be
Ondernemingsnummer: Filmproductie 16 op 9
Bedrijf: Filmproductie 16 op 9
Mailadres: ikfilmje@skynet.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history