1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Karolien Tallieu
Topic: brede expertise in accountancy, fiscaliteit en omgevingsrecht
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: Sbb Accountants & Adviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
3 commentName: Christiaan beernaert
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: mails ontvangen , Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
4 commentName: Jens Vanhemens
Topic: Business Banking
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING - Oudenaarde, Petegem, Kruisem
Mailadres: Jens.vanhemens@ing.com
5 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve de economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
6 commentName: Hans Wynant
Topic: Lekkere ambachtelijke koffie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0646996730
Bedrijf: Alacart Koffies
Mailadres: hans@alacart.be
7 commentName: Dirk Verhoeven
Topic: Sales Mentor and Customer Value Creator
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0479058749
Bedrijf: DSalesMentor
Mailadres: dirk.verhoeven@dsalesmentor.com
8 commentName: Wesley Leyman
Topic: Begeleiding van (startende) ondernemers
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis nv
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
9 commentName: KOEN DE CLERCQ
Topic: MERCEDES
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GHISTELINCK AUTOBEDRIJVEN
Mailadres: k.declercq@ghistelinck.com
10 commentName: Pieter Allegaert
Topic: Wij verkopen ook uw eigendom
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0896851409
Bedrijf: Century 21 Vast Goed
Mailadres: pieter@century21vastgoed.be
11 commentName: Paul Vandermeersch
Topic: verkoop en verhuur van onroerende goederen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0477.657.692
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
12 commentName: Karen Van de Wiele
Topic: Scale-up uit Aalst, gespecialiseerd in de ontwikkeling van dynamische websites, complexe web applicaties & native apps
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0717607681
Bedrijf: Codifly
Mailadres: karen@codifly.be
13 commentName: Johan Van der Taelen
Topic: Verkoop van kantoorbenodigdheden B2B en B2C
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0741515213
Bedrijf: Cioprintin bv
Mailadres: info@coprintin.be
14 commentName: Nadine De Geyter
Topic: timemanagement - focus - groei
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: NDG
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
15 commentName: Françoise Cornette
Topic: Marketingadvies-en begeleiding met KMO-portefeuille
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Marketing Link
Mailadres: francoise@marketinglink.be
16 commentName: Yvoon Dekens
Topic: Hoe drink jij je koffie: met melk, met suiker, of met een collega?
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: yvoon.dekens@ausy.be
17 commentName: Delphine Desmet
Topic: copywriting, storytelling, content creation
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DeeDeeCopy
Mailadres: delphine@deedeecopy.be
18 commentName: Eefje d’hondt
Topic: Verkoop, verhuur en syndic
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Immo d’hondt
Bedrijf:
Mailadres: Eefje@immodhondt.be
19 commentName: Veerle Van Caneghem
Topic: Sterke teksten voor meer omzet
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0738.331.039
Bedrijf: Veerle Van Caneghem
Mailadres: veerle.van.caneghem@telenet.be
20 commentName: Gaia Acke
Topic: Full-service event staffing agency
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0822.154.380
Bedrijf: Agence C
Mailadres: gaia@agence-c.be
21 commentName: Marleen Devos
Topic: partyplanner
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0716.783.775
Bedrijf: Goodlife Events
Mailadres: info@goodlifeevents.be
22 commentName: Evelien standaert
Topic: Marketing & Communicatie consultant
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0663 788 519
Bedrijf: Get Noticed
Mailadres: evelien@get-noticed.be
23 commentName: Ann Goethals
Topic: Defibrillator/AED IPAD CU-SP1 - PR/onthaal/sales op netwerkevents, beurzen of dergelijke.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0561772827
Bedrijf: Ann Goethals
Mailadres: ann-goethals@telenet.be
24 commentName: Pieter Uytterschaut
Topic: management & GDPR-consultancy
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0643.631.523
Bedrijf: Compassco
Mailadres: pieter@compassco.be
25 commentName: Vic Verdonck
Topic: Werkgevers ondersteunen rond Communicatie en conflicthantering om absentéisme en burn-out te vermijden.
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Beyoe
Mailadres: Verdonckvic@outlook.com
26 commentName: Lisa-Marie Soenens
Topic: Full service event staffing agency
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer: BE0822.154.380
Bedrijf: Agence C
Mailadres: Lisa-Marie@agence-c.be
27 commentName: Albert Lafaut
Topic: Consultancy
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0473791946
Bedrijf: Senior Consultants Vlaanderen
Mailadres: albert.lafaut@skynet.be
28 commentName: Ilse Griebeling
Topic: Intereieur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0649.965.326
Bedrijf: Internolux bv
Mailadres: info@internolux.be
29 commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
30 commentName: Melodie Haelters
Topic: Canon Partner
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: iDocta
Mailadres: m.haelters@idocta.be
31 commentName: Guillaume De Leersnyder
Topic: wasserij - strijkerij - nieuwkuis
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0439607166
Bedrijf: Zonneschijn nv
Mailadres: info@zonneschijn.be
32 commentName: Valerie Dejagere
Topic: wasserij - strijkerij - nieuwkuis
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0439607166
Bedrijf: Zonneschijn nv
Mailadres: info@zonneschijn.be
33 commentName: Lieselotte Reynvoet
Topic: Bedrijfsfotografie & teamcoaching
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Fotografie Lieselotte Reynvoet / Magnifika
Mailadres: info@lieselottereynvoet.be
34 commentName: Frédéric Dewolf
Topic: Visuele Communicatie. Grafische vormgeving, drukwerk, reclamemateriaal en beletteringen.
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0844.274.439
Bedrijf: Wolf Graphics
Mailadres: frederic@wolfgraphics.be
35 commentName: Cindy Magherman
Topic: Socio Cultureel Magazine in Vlaamse Ardennen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0732.583.986
Bedrijf: Randeevoe Bv
Mailadres: cindy@randeevoe.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentName: Peter Dick
Topic: ontzorgen van senioren van administratief huishoudelijke beslommeringen
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamickpama.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history