1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Christiaan beernaert
Topic: Directeur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
3 commentName: Karolien Tallieu
Topic: Uw ondernemerscoach in fiscaal advies
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
4 commentName: Katty Remory
Topic: Praktische trainingen ivm leidinggeven, verkoop, persoonlijke productiviteit & Insights workshops
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0681463305
Bedrijf: Penta Management
Mailadres: katty.remory@gmail.com
5 commentName: Caroline Delzongle
Topic: Uw DIGITALE boekhouder en fiscalist met 30 kantoren over Vlaanderen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SBB Accountants en Adviseurs
Mailadres: caroline.delzongle@sbb.be
6 commentName: Wesley Leyman
Topic: begeleiding van startende ondernemers
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis nv
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
7 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve de economie
Mailadres: valerie@levedeeconomie.be
8 commentName: Hans Wynant
Topic: Lekkere ambachtelijke koffie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0646996730
Bedrijf: Alacart Koffies
Mailadres: hans@alacart.be
9 commentName: Thomas Vanden Berghe
Topic: Bemiddeling handels-, burger- en familiezaken
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0675.444.058
Bedrijf: ABSOLVI
Mailadres: info@absolvi.be
10 commentName: Eefje d’hondt
Topic: Verkoop en verhuur van vastgoed en syndic
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Immo d’hondt
Bedrijf: Immo d’hondt
Mailadres: Eefje@immodhondt.be
11 commentName: KOEN DE CLERCQ
Topic: MERCEDES
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GHISTELINCK AUTOBEDRIJVEN
Mailadres: k.declercq@ghistelinck.com
12 commentName: Veerle Van Caneghem
Topic: Sterke teksten voor meer omzet
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0738.331.039
Bedrijf: Veerle Van Caneghem
Mailadres: veerle.van.caneghem@telenet.be
13 commentName: Paul Vandermeersch
Topic: Vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
14 commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor Zelfstandigen & KMO's
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
15 commentName: Dirk Verhoeven
Topic: Sales trainer, boosts both your sales and the happiness of your clients
GDPR: mails ontvangen?: OK
Ondernemingsnummer: BE 0479058749
Bedrijf: DSalesMentor
Mailadres: dirk.verhoeven@dsalesmentor.com
16 commentName: stefaan haudenhuyse
Topic: Online marketing, Contentmakers & Social media advertising -
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: HAUS designstudio - contentmakers
Mailadres: contact@hausdesignstudio.be
17 commentName: Dutranoit Rik
Topic: Zelfstandig agent ING
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0839.739.985
Bedrijf: ING kantoren Kluisbergen & Ronse
Mailadres: rik.dutranoit@ing.com
18 commentName: Lisa Pynaert
Topic: Hotel, Events, Vergaderzalen en brasserie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0472482644
Bedrijf: Auberge du Pêcheur
Mailadres: lp@auberge-du-pecheur.be
19 commentName: Nadine De Geyter
Topic: timemanagement - focus - groei
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: NDG
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
20 commentName: Peter Dick
Topic: Geniet van een zorgeloze oude dag
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamickpama.be
21 commentName: Nicolas Maes
Topic: Intellectuele Eigendom
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0446.258.101
Bedrijf: Novagraaf Belgium NV
Mailadres: n.maes@novagraaf.com
22 commentName: Albert Lafaut
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Senior Consultants Vlaanderen
Mailadres: albert.lafaut@skynet.be
23 commentName: Febe Verbesselt
Topic: Inspiring women to become their favorite Self: personal training, voedingsadvies, groepslessen, bootcamps. Sport voor bedrijven
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0726.430.327
Bedrijf: Sports, Health & Style
Mailadres: Info@sportshealthstyle.be
24 commentName: Vermaerke Geert
Topic: Prana-Flix
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Prana Mental Exellence
Mailadres: geert@prana.be
25 commentName: Ann Goethals
Topic: Defibrillator/AED - Sales/PR
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Ann Goethals
Mailadres: ann-goethals@telenet.be
26 commentName: Annelies De Wilde
Topic: Software voor verzekeringsmakelaars
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Insudata
Mailadres: annelies@insudata.be
27 commentName: Jakob De Geyter
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING Oudenaarde Beverestraat
Mailadres: jakob.de.geyter@ing.be
28 commentName: Melodie Haelters
Topic: trotse Canon partner
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: iDocta
Mailadres: m.haelters@idocta.be
29 commentName: Hubau Anne-Marie
Topic: Interieurarchitecte - Interieurstyliste
GDPR: mails ontvangen?: ?
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Maison Interieur Renovaties-Totaalinrichtingen-Binnenhuisinrichting
Mailadres: Info@maisoninterieur.be
30 commentName: Vic Verdonck
Topic: Jouw werknemers motiveren en engageren
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Beyoe
Mailadres: Verdonckvic@outlook.com
31 commentName: Natalia Katuntseva
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Netcure
Mailadres: natalia.katuntseva@netcure.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history