1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Karolien Tallieu
Topic: brede expertise in accountancy, fiscaliteit en omgevingsrecht
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: SBB Accountants & Bedrijfsadviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
3 commentName: Lieselotte Rommel
Topic: verkoop bedrijfskledij
GDPR: mails ontvangen?: lieselotte@protexi.be
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Protexi
Mailadres: lieselotte@protexi.be
4 commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
5 commentName: Albert Lafaut
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Senior Consultants Vlaanderen
Mailadres: albert.lafaut@skynet.be
6 commentName: Shauna Ashley Verstichelen
Topic: freelance sales consultant
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: EGHT
Mailadres: shauna-ashley.verstichelen@eght.be
7 commentName: Hans Wynant
Topic: Koffie op uw maat
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0646996730
Bedrijf: Alacart Koffies
Mailadres: hans@alacart.be
8 commentName: Peter Dick
Topic: Consultant in innovatieve & mensgerichte HR | HR-strateeg
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: be0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamick.be
9 commentName: Stijn Meurez
Topic: Bespaar tot 30% op je printkosten en print slimmer! Optimaliseer uw documentenstroom.
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Creos bvba
Mailadres: stijn@creos.be
10 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in kort- en laaggeschoolde jobs
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
11 commentName: Christiaan Beernaert
Topic: Een thuis voor starters
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
12 commentName: Valkenier Rudy
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Valkenier bvba
Mailadres: Rudy@rudyvalkenier.be
13 commentName: Jens vanhemens
Topic: Business Banker KMO Vlaamse Ardennen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING
Mailadres: jens.vanhemens@ing.com
14 commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
15 commentName: Dirk Verhoeven
Topic: Sales Mentor and Customer Value Creator
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DSalesMentor
Mailadres: dirk.verhoeven@dsalesmentor.com
16 commentName: Lisa Pynaert
Topic: Meetinglocatie, events, hotel en brasserie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0472 482 644
Bedrijf: Auberge du Pêcheur
Mailadres: lp@auberge-du-pecheur.be
17 commentName: Emilie Verhaeghe
Topic: Administratieve en commerciële ondersteuning
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0715.823.376
Bedrijf: Admily Office Support
Mailadres: emilie@admily.be
18 commentName: Febe Van Nieuwenhuize
Topic: Sociale Fietskoerierdienst
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Snel&Wel
Mailadres: febevn@steunpuntwelzijn.be
19 commentName: Nadine De Geyter
Topic: persoonlijke coach in timemanagement
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: NDG
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
20 commentName: Bart Menschaert
Topic: HR advies - payroll - coaching
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0713.744.113
Bedrijf: HR Power
Mailadres: bart@hr-power.be
21 commentName: stefaan haudenhuyse
Topic: social media marketing - communicatie - visualstorytelling
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0566931148
Bedrijf: HAUS designstudio
Mailadres: contact@hausdesignstudio.be
22 commentName: Vicky Kiekens
Topic: De Kinderkamerarchitect
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0712.497.167
Bedrijf: Kids Story
Mailadres: Vicky@kidsstory.be
23 commentName: Teun Vanderghote
Topic: Software op maat
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0544722207
Bedrijf: Progressive BVBA
Mailadres: teun@progressive.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history