1 commentName: Valerie Baert
Topic: Ik ontzorg u in alle uitdagingen van werving, selectie, audit en begeleiding rond jobs zonder diplomavereiste
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
2 commentName: Dimitri Schouppe
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0646996730
Bedrijf: Alacart Koffies
Mailadres: dimitri@alacart.be
3 commentName: Hans Wynant
Topic: Koffie op uw maat
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0646996730
Bedrijf: Alacart Koffies
Mailadres: hans@alacart.be
4 commentName: Jens Vanhemens
Topic: ING
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING Oudenaarde - Kruisem - Wortegem-Petegem
Mailadres: jens.vanhemens@ing.be
5 commentName: Emilie Verhaeghe
Topic: Administratieve en commerciële ondersteuning KMO's
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0715.823.376
Bedrijf: Admily Office Support
Mailadres: emilie@admily.be
6 commentName: Paul Vandermeersch
Topic: vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vastgoed Vandermeersch
Mailadres: info@vastgoedvandermeersch.be
7 commentName: Joris Vos
Topic: Tweedehands wagens
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0720598152
Bedrijf: Legend Motors BVBA
Mailadres: joris@legendmotors.be
8 commentName: Gauthier Goeteyn
Topic: Publiciteit drukwerk
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Sojafer Solutions - Joe Prints
Mailadres: gauthiergoeteyn@hotmail.com
9 commentName: Karolien Tallieu
Topic: brede expertise in accountancy, fiscaliteit en omgevingsrecht
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.609.556
Bedrijf: SBB Accountants & Bedrijfsadviseurs
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
10 commentName: Virginie Vancoppenolle
Topic: educatieve teamcoaching ter preventie/verzorging van burn-out
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0732.779.570
Bedrijf: Happy Healthy Education
Mailadres: virginie.lichtpunt@gmail.com
11 commentName: Dirk Vos
Topic: Tweedehands wagens
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0720598152
Bedrijf: Legend Motors BVBA
Mailadres: dirk@legendmotors.be
12 commentName: Pieter Uytterschaut
Topic: managementadvies & GDPR-consultancy
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0643.631.523
Bedrijf: Compassco
Mailadres: pieter@compassco.be
13 commentName: Pieter Allegaert
Topic: Vastgoedmakelaar
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0896.851.409
Bedrijf: Century 21 Vast Goed
Mailadres: pieter@century21vastgoed.be
14 commentName: Machiels Stephanie
Topic: Glutenvrij, Zuivelvrij - De Rode Ajuin brengt lekkers!
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0861362671
Bedrijf: De Rode Ajuin - Traiteur
Mailadres: info@derodeajuin.be
15 commentName: Veerle Van Caneghem
Topic: Betere teksten voor meer omzet
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0738.331.039
Bedrijf: Veerle Van Caneghem
Mailadres: veerle.van.caneghem@telenet.be
16 commentName: Lisa Pynaert
Topic: Hotel, events, vergaderingen, restaurant
GDPR: mails ontvangen?: /
Ondernemingsnummer: BE0472 482 644
Bedrijf: Auberge du Pêcheur
Mailadres: lp@auberge-du-pecheur.be
17 commentName: Lieselotte Rommel
Topic: werkkleding en veiligheidsschoenen
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Rex kledij - Protexi
Mailadres: lieselotte@protexi.be
18 commentName: Nadine De Geyter
Topic: doet uw onderneming groeien
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: Nadine De Geyter
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
19 commentName: Dominik De Pelsemaeker
Topic: Arbeidsbemiddelaar
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: dominik.depelsemaeker@gtb.be
20 commentName: Els Van Laecke
Topic: Women Breakthrough Coach
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Els Van Laecke Breakthrough Academy
Mailadres: hello@elsvanlaecke.com
21 commentName: Christiaan beernaert
Topic: Directeur
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
22 commentName: Alfred Van Acker
Topic: Warme stokerij voor al uw spirits en likeuren. Ambachtelijk stoken van gin over rum en calvados tot likeuren
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0665604595
Bedrijf: Acker & Go Distillery bvba
Mailadres: info@agdisitillery.be
23 commentName: Jakob De Geyter
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING
Mailadres: jakob.de.geyter@ing.com
24 commentName: Michiel Van Staey
Topic: ERP - software
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0652 893 934
Bedrijf: FUROO BV
Mailadres: michiel@furoo.be
25 commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
26 commentName: Thekla Sioen
Topic: Coaching- Yoga
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0553964921
Bedrijf: Sioen Coaching
Mailadres: sioencoaching@gmail.com
27 commentName: Peter dick
Topic: DynamICK PA&MA ontzorgt senioren (en hun familie) van administratieve en praktische huishoudelijke beslommeringen.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamickpama.be
28 commentName: Cindy Magherman
Topic: Magazine (Vlaamse Ardennen & Pays des Collines)
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0732.583.986
Bedrijf: Randeevoe bv
Mailadres: cindy@randeevoe.be
29 commentName: WeAreLions - Yasmin Dewilde
Topic: Coaching & Persoonlijke Ontwikkeling
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: WeAreLions
Mailadres: yasmin@wearelions.be
Yasmin Dewilde on 1/17/2020 1:30:24 AM
Helaas moet ik mij ver-excuseren voor dit event. Tot de volgende gelegenheid.
30 commentName: Leen Dhaese
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0873327127
Bedrijf: MP architectenbureau Leen Dhaese bvba
Mailadres: arch.leen.dhaese@telenet.be
31 commentName: Dominique Van Damme
Topic: ICT
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Neddine Solutions
Mailadres: dominique.vandamme@neddine.be
32 commentName: Inge Desmet
Topic: architectuur en stedenbouw
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0887853470
Bedrijf: Akro Nova bvba
Mailadres: inge@akronova.be
33 commentName: ludwig deryckere
Topic: strooizout in a box
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0.861.881.523
Bedrijf: citydecor bvba
Mailadres: support@citydecor.be
34 commentName: Marjolein Van Dorpe
Topic: Trouwringen en gouden Pièce unique juwelen
GDPR: mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer: 0664707940
Bedrijf: Ramoon by Marjolein
Mailadres: Marjolein@ramoon.be
35 commentName: Marleen Devos
Topic: Partyplanner
GDPR: mails ontvangen?: yes
Ondernemingsnummer: BE0716.783.775
Bedrijf: Goodlife Events
Mailadres: info@goodlifeevents.be
36 commentName: Suzanna Dosevski
Topic: Sweet foodtruck
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Miss vanilla
Mailadres: Missvanilla@outlook.be
37 commentName: Van Alboom Tom
Topic: wijn uit Zuidwest Frankrijk
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: vignobles Les Artistes
Mailadres: vinsdecaractere@proximus.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history