1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen u van sociale bijdragen als zelfstandige en loonadministratie personeel
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet.lietaer@depunt.be
3 commentName: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants
Mailadres: lieven.ott@sbb.be
4 commentName: Maarten Dobbelaere
Topic: Ingenieurs- en Architectenbureau, wij realiseren uw uitdagend project.
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0842102530
Bedrijf: Architectenbureau Maarten Dobbelaere
Mailadres: maarten@maartendobbelaere.be
5 commentName: Jeroen Vereecke
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Robinetto
Mailadres: Info@robinetto.be
6 commentName: Ellen Persijn
Topic: Persoonlijke groei en ontwikkeling
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Full Circle Coaching
Mailadres: ellen@fullcirclecoaching.be
7 commentName: Johan Devroe
Topic: Onze Personal Bankers beantwoorden graag jouw financiële vragen
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING
Mailadres: johan.devroe@ing.com
8 commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
9 commentName: Guido De Block
Topic: Vormen in veiligheid. Opleidingen arbeidsmiddelen, code 95, noodsituaties, preventie-consultancy
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0806.124.042
Bedrijf: De Nestor
Mailadres: guido.de.block@denestor.be
10 commentName: De Klussenier Jurgen Vlayen
Topic: ik help u bij allerehande aanpassingen , verbouwingen of herstellingen in en om uw gebouwen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0843 755092
Bedrijf: De Klussenier Jurgen Vlayen - AKROVLA bvba
Mailadres: jurgen.vlayen@skynet.be
11 commentName: kurt vanputte
Topic: LED&Daglichtsystemen - Architerurale Project materialen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0870 460 578
Bedrijf: iLumaxX
Mailadres: kvanputte@ilumaxx.eu
12 commentName: Reinhard Dhondt
Topic: Advocaten gespecialiseerd in intellectuele rechten en internationale handelsrelaties
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0719.884.906
Bedrijf: STARKS
Mailadres: reinhard@starks.be
13 commentName: Elise Van de Putte
Topic: Advies-/ bestuursraden
GDPR: mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Stella P.
Mailadres: elise@stellap.be
14 commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultant in jobs zonder diplomavereiste / sociaal ondernemer
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
15 commentName: Ann Goethals
Topic: AED demo's + freelance sales/PR/beurzen/business consultancy
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Ann Goethals
Mailadres: ann-goethals@telenet.be
16 commentName: Annelies Van Vooren
Topic: begeleiding Start Ups
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: annelies.vanvooren@bnpparibasfortis.com
17 commentName: Gauthier Goeteyn
Topic: Drukwerk textiel - publiciteit
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Sojafer Solutions - Joe Prints
Mailadres: gauthiergoeteyn@hotmail.com
18 commentName: Kevin De Pauw
Topic: IT Consultancy .NET Javascript AI Machine Learning Deep Learning BI Power BI en Governance
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ITronic BVBA
Mailadres: kevin@itronic.be
19 commentName: Silke Van den Broeck
Topic: online support voor drukke ondernemers
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0806795322
Bedrijf: Get it Organised
Mailadres: silke@getitorganised.be
20 commentName: Magali De Canniere
Topic: vertalingen FR > NL, tekstcorrectie, notuleren
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0536.686.647
Bedrijf: Tradistiek
Mailadres: magali@tradistiek.be
21 commentName: Jean-Pierre Van Cauwenberghe
Topic: Bij Equipa3 zorgen we voor rust bij wonen en werk !
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0474576854
Bedrijf: EQUIPA3 Architecten
Mailadres: info@equipa3.be
22 commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: Cloudware NV
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander@cloudware.be
23 commentName: Stephanie Machiels
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Rode Ajuin
Mailadres: Info@derodeajuin.be
24 commentName: Vincent Dedecker
Topic: Marketing Duurzaam & Sociaal Ondernemen.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Mailadres: vincent.dedecker@bnpparibasfortis.com
25 commentName: Peter DICK
Topic: Ontzorgen van senioren (en hun familie) van administratieve en praktisch huishoudelijke beslommeringen
GDPR: mails ontvangen?: ok
Ondernemingsnummer: BE0837915692
Bedrijf: DynamICK
Mailadres: peter.dick@dynamickpama.be
26 commentName: Pieter Werrebrouck
Topic: Bedrijvencentrum met een verhaal
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Punt
Mailadres: pieter@depunt.be
27 commentName: Sibron Segers
Topic: Pre-Starter
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: TTFS
Mailadres: segerssibron01@gmail.com
28 commentName: Wesley Leyman
Topic: Begeleiding van ondernemers in opstart en groeifase
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP Paribas Fortis nv
Mailadres: wesley.leyman@bnpparibasfortis.com
29 commentName: Karen Van de Wiele
Topic: Gespecialiseerd in de ontwikkeling van complexe web applicaties & native apps. Onze typische stack: React, ReactNative, Node.js, Docker, GraphQL, Apollo & ES6/7, etc.
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0717607681
Bedrijf: Codifly
Mailadres: karen@codifly.be
30 commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial Design and Engineering
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0448366563
Bedrijf: TDE Technologies
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
31 commentName: David Verberckt
Topic: Verzekeringsmakelaar bedrijven
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0445808535
Bedrijf: Qui-vive verzekeringen
Mailadres: david@quivive.be
32 commentName: Copywriter Myriam Beeckman
Topic: copywriter for everything web & SEO | ghostwriter voor de visionaire ondernemer
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0699.509.560
Bedrijf: Copywriter Myriam Beeckman
Mailadres: copywriter@myriambeeckman.com
33 commentName: Elke Lenders
Topic: content marketing
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0677904888
Bedrijf: Straight Content
Mailadres: elke@straightcontent.be
34 commentName: Nikita Gits
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SB Projects
Mailadres: nikita@sbprojects.eu
35 commentName: Dirk Desmet
Topic: Strategisch bedrijfsmanagement
GDPR: mails ontvangen?: Nee
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Servicemodel
Mailadres: Dirk@servicemodel.be
36 commentName: Jo Volckaert
Topic: Wil jij je voor 1 dag ridder/chevalière voelen?
GDPR: mails ontvangen?: ?
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Excalibur Network Events
Mailadres: excalibureventsgroup@gmail.com
37 commentName: Wannes Wylin
Topic: Energie coach
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Sucre bvba
Mailadres: wannes.wylin@sucre.be
38 commentName: Patrick Rombaut en Véronique Sennesael
Topic: voedingscoach en opruimcoach
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0645.636.453
Bedrijf: Natural Flow
Mailadres: info@patrickenveronique.be
39 commentName: Lien Vanreusel
Topic: copywriter & vertaler FR-NL
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer: 0646.964.264
Bedrijf: Kip Copy
Mailadres: info@gmail.com
40 commentName: Elena Werner
Topic: costume design & scenic arts
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0822.100.041
Bedrijf: Costume Design & Scenic Arts
Mailadres: info@elenawerner.eu
41 commentName: WeAreLions.be - Yasmin Dewilde
Topic: Coaching & Personal Development
GDPR: mails ontvangen?: nee
Ondernemingsnummer: 0713884168
Bedrijf: WeAreLions
Mailadres: yasmin@wearelions.be
42 commentName: Frederik Verhaeghe
Topic: matcht werkzoekenden met werkgevers #samenwerkt!
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: frederik.verhaeghe@gtb.be
43 commentName: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen? Ik begeleid en ondersteun u hierbij.
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING
Mailadres: dirk.van-speybroeck@ing.com
44 commentName: Lisa Pynaert
Topic: Hotel, events, vergaderingen, restaurant
GDPR: mails ontvangen?: /
Ondernemingsnummer: BE0472 482 644
Bedrijf: Auberge du Pêcheur
Mailadres: lp@auberge-du-pecheur.be
45 commentName: Maarten De Block
Topic: Ik help mensen productiever worden!
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Productief.eu
Mailadres: maarten@productief.eu
46 commentName: cathy camertijn
Topic: Vlaamse stilte maker, Lichaamswerk en ceremonies
GDPR: mails ontvangen?: cathy@lessnow.net
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Lessnow
Mailadres: cathy@lessnow.net
47 commentName: Ben Brouckaert
Topic: Startende ondernemers
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Starterslabo
Mailadres: ben@starterslabo.be
48 commentName: Koen Van de Steene
Topic: Comfort en Gemoedsrust
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Banque de Luxembourg België
Bedrijf: BE0830.227.057
Mailadres: koen.vandesteene@bdlux.be
49 commentName: Matthias De Vrient
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: matthias@devrient.be
50 commentName: Mireille Heindryckx
Topic: Reisagente aan huis
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: The Traveller
Mailadres: mireille@thetraveller.be
51 commentName: Leen Van Damme
Topic: Mindsetexpert - Transformerend coachen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0649841305
Bedrijf: Leen Van Damme - De Fakkel
Mailadres: straalvanbinnenuit@de-fakkel.be (mbt coaching); leenvandamme1982@hotmail.com (info, andere)
52 commentName: Pascale Wille
Topic: Zoeken naar de juiste muzikale acts voor events en festivals
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0458 730 420
Bedrijf: Walk on the Wild Side
Mailadres: wild.side@skynet.be
53 commentName: Peter Vermeire
Topic: Business Banking
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ING kt Gentbrugge
Mailadres: peter.vermeire@ing.com
54 commentName: Tim De Smet
Topic: Sonic Branding
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Sonhouse - sound production agency
Mailadres: timds@sonhouse.com
55 commentName: Jeroen Neirinckx
Topic: VOKA Open Bedrijvendag
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: VOKA Open bedrijvendag
Mailadres: jeroen@openbedrijvendag.be
56 commentName: Ann Van den Bunder
Topic: VOKA Open Bedrijvendag
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: VOKA Open Bedrijvendag
Mailadres: ann@openbedrijvendag.be
57 commentName: Damman Maxim
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Aqualex
Mailadres: tatiana@aqualex.be
58 commentName: Lief Theeuwes
Topic: Mindsetexpert / ondersteunende administratie aan bedrijven
GDPR: mails ontvangen?: liefth@yahoo.com
Ondernemingsnummer: BE0712.525.079
Bedrijf: Rejoice
Mailadres: lief_theeuwes@mail.be
59 commentName: Vic Verdonck
Topic: Jouw werknemers motiveren en engageren
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0662.431.113
Bedrijf: Wisl en Beyoe
Mailadres: Verdonckvic@beyoe.be
60 commentName: Louis Grulois
Topic: CFO ad hoc, Businessplannen
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Smartfigures
Mailadres: louis@smartfigures.be
61 commentName: Carine Gybels
Topic: De IT service die je verdient
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: ICT Kaisha
Mailadres: carine@ictkaisha.be
62 commentName: Barbara Van Haver
Topic: Full-service digitale marketing voor uw bedrijf
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Victorie Media
Mailadres: hello@victoriemedia.be
63 commentName: Mathieu Stevens
Topic: Video & videostrategie via storytelling
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0671 492 594
Bedrijf: Het Bataljon
Mailadres: shoot@bataljon.be
64 commentName: Thomas Storme
Topic: Fotografie
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: I believe in color
Mailadres: thomas@ibelieveincolor.com
65 commentName: Steven Boute
Topic: Focus op effectiviteit om de continuïteit te garanderen
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: C.G. TOTEM | Expert kmo & Familiebedrijven
Mailadres: info@cgtotem.be
66 commentName: Nathalie Stroobant
Topic: Ondernemersfotografie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0830195284
Bedrijf: Nathalie Stroobant Photography
Mailadres: nathalie.stroobant@hotmail.com
67 commentName: Els Van Laecke
Topic: Women Breakthrough Coach
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Els Van Laecke - Breakthrough Academy
Mailadres: hello@elsvanlaecke.com
68 commentName: Bert Van Molle
Topic: Duurzame mobiliteit
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0638809930
Bedrijf: Olympus Mobility
Mailadres: bert.vanmolle@olympus-mobility.com
69 commentName: Pieter-Jan Van de Velde
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Trividend
Mailadres: pieter-jan@trividend.be
70 commentName: Femke Swinnen
Topic: Sociaal Secretariaat op ondernemersmaat
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0470.305.488
Bedrijf: Besox
Mailadres: Femke.swinnen@besox.be
71 commentName: Pavlina Blazkova
Topic: Day in the Life . Portrait . Personal Branding
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Pavlina Photography
Mailadres: info@pavlinablazkova.com
72 commentName: Liesbeth Van den Bossche
Topic: bezinnings- en conferentiecentrum
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0408.490.160
Bedrijf: vzw Oude Abdij Drongen
Mailadres: directeur@oudeabdij.be
73 commentName: Diederick Vandenbulcke
Topic: Grinta Koeriers : Sociale en duurzame (fiets)koerierdienst
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0461 936 071
Bedrijf: Grinta Koeriers / Groep Intro vzw
Mailadres: koerierdienst.gent@groepintro.be
74 commentName: Katrien Vander Steene
Topic: Werkzoekenden en werkgevers verbinden - talent werkt!
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GTB
Mailadres: katrien.vandersteene@gtb.be
75 commentName: Peter De Wilde
Topic: Insurance management software
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0835533650
Bedrijf: Insudata bvba
Mailadres: peter@insudata.be
76 commentName: Ines Maroye
Topic: Aantrekkelijke communicatie: Verruimende concepten, designs en content
GDPR: mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0687 462 358
Bedrijf: Graviteit
Mailadres: ines@graviteit.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 commentName: Katrijn Everaerd
Topic: Ondersteun creatieve professionals in het structureren van hun werkproces, organiseren van hun projecten of het uitdenken van een groeistrategie
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: I support creatives
Mailadres: hi@isupportcreatives.com
2 commentName: Christophe Hendrickx
Topic:
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0408490160
Bedrijf: Oude Abdij van Drongen
Mailadres: christophe.hendrickx@oudeabdij.be
3 commentName: Lenie Verhelst
Topic: Moeiteloze nieuwsbrieven
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Lenie Verhelst
Mailadres: lenie@lenieverhelst.be
4 commentName: Maud De Clercq
Topic: Financiering
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0723682356
Bedrijf: WinWinner & The Harbour
Mailadres: maud@winwinner.be
5 commentName: Annabel Bruneel
Topic: Grafisch ontwerp toegepast in het interieur van uw bedrijf
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE 0865.736.876
Bedrijf: Annabel Graphics
Mailadres: info@annabelgraphics.be




Settings Edit this page How to embed Export Show history