1 edit Naam: Valérie Wouters
Bedrijf: BCDR
Email: info@bcdr.be
GSM-nummer: 014 49 17 00
2 edit Naam: dirk van houdt
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt
Email: dirk.vanhoudt@dvv.be
GSM-nummer:
3 edit Naam: Sjobbe Schellens
Bedrijf: UniTrips
Email: sjobbe@unitrips.be
GSM-nummer: 0496688987
4 edit Naam: Tom Vandeweyer
Bedrijf: Onlinenow
Email: Hello@onlinenow.be
GSM-nummer: 0468295485
5 edit Naam: Jo Van Loock
Bedrijf: Business Masters
Email: jo@businessmasters.be
GSM-nummer: 0475274655
6 edit Naam: Rob Renders
Bedrijf: TelSmart
Email: rob@telsmart.eu
GSM-nummer: 0497457735
7 edit Naam: Jonas Lauwerens
Bedrijf: TelSmart
Email: jonas.lauwerens@telsmart.eu
GSM-nummer:
8 edit Naam: Hans Verbist
Bedrijf: Fenix Recycling BVBA
Email: hans@fenixrecycling.eu
GSM-nummer: 0478/502226
9 edit Naam: Wouter De Koninck
Bedrijf: WOVA
Email: info@wova.be
GSM-nummer: 0485 24 10 94
10 edit Naam: Tom Thys
Bedrijf: Q-Security BVBA
Email: Tom.thys@q-Security.be
GSM-nummer: +32 477 355391
11 edit Naam: Ralf Hayen
Bedrijf: Efficon BV
Email: ralf@efficon.be
GSM-nummer: +32476719941
12 edit Naam: Silvy Lenaerts
Bedrijf: RAAS nv
Email: info@raas.be
GSM-nummer: +32479 490287
13 edit Naam: Buts Jo
Bedrijf: Xerius
Email: jo.buts@xerius.be
GSM-nummer: 0476627647
14 edit Naam: Dries Luyckx
Bedrijf: Groencreatie Luyckx
Email: groencreatie.luyckx@gmail.com
GSM-nummer: 0497 61 90 98
15 edit Naam: Ben Van den Broeck
Bedrijf: Ken Verelst Tuinarchitectuur
Email: info@kenverelst.be
GSM-nummer: 0474/921469
16 edit Naam: Pascale Lequesne
Bedrijf: Brand Manual
Email: pascale@thebrandmanual.com
GSM-nummer: 0477568448
17 edit Naam: Michiel Vandevenne
Bedrijf: OptiCom International nv
Email: michiel@opticom.be
GSM-nummer: 0478177059
18 edit Naam: Annick Michiels
Bedrijf: ING
Email: annick.michiels@ing.com
GSM-nummer: 0499/548190
19 edit Naam: luc de cuyper
Bedrijf: Phobos & Actor
Email: luc@phobosenactor.be
GSM-nummer: 0477614972
20 edit Naam: Jo Verboven
Bedrijf: V en V Groenservice
Email: info@tuinaanlegverboven.be
GSM-nummer: 0477/845312
21 edit Naam: Ken Verelst
Bedrijf: Ken Verelst Tuinarchitectuur
Email: design@kenverelst.be
GSM-nummer: 0474/921469
22 edit Naam: Caroline De Beleyr
Bedrijf: HOSHII Creative Lasercutting
Email: info@hoshii.be
GSM-nummer: 0486988034
23 edit Naam: Yakari Van Dessel
Bedrijf: OFFPISTE branding
Email: me@yakarivandessel.com
GSM-nummer: +32 477 21 80 44
24 edit Naam: Danny Vandenbergh
Bedrijf: bvba Garage Vandenbergh
Email: danny@mazdameerhout.be
GSM-nummer: 0473530114
25 edit Naam: Ronny Vandenbergh
Bedrijf: De Vesten
Email: ronny@devesten.be
GSM-nummer: 0495380197
26 edit Naam: Werner Verwerft
Bedrijf: Gypel
Email: info@gypel.be
GSM-nummer: 0475439939
27 edit Naam: Leen Goossens
Bedrijf: Let's Goos BVBA
Email: leen.goossens@letsgoos.be
GSM-nummer: 0495/645796
28 edit Naam: Hugo Foets
Bedrijf: Yesterdayland
Email: info@yesterdayland.be
GSM-nummer: 0476563639
29 edit Naam: Sofie De Raedt
Bedrijf: Labels37
Email: info@labels37.be
GSM-nummer: 0475391700
30 edit Naam: Mario Bax
Bedrijf: Arnelor bvba
Email: mbax@telenet.be
GSM-nummer: +32 478 45 44 40
31 edit Naam: Guy Vandenbergh
Bedrijf: planV
Email: guy@planV.be
GSM-nummer: +32 478871629
32 edit Naam: Guy Belmans
Bedrijf: De Vormgeverij
Email: guy@devormgeverij.be
GSM-nummer: 0497 852 851
33 edit Naam: Raf Cools
Bedrijf: Groep Anthonissen
Email: rcools@anthonissen.com
GSM-nummer: +32 497 61 36 95
34 edit Naam: Voet Kris
Bedrijf: Fietsen wildiers
Email: kris@fietsenwildiers.be
GSM-nummer: 0495813692
35 edit Naam: Kissy Van den Plas
Bedrijf: Kissy Van den Plas BV
Email: kissy@kissyvandenplas.be
GSM-nummer: 047782 56 83
36 edit Naam: Hilde Hanselaer
Bedrijf: MVO advies
Email: hilde.hanselaer@mvoadvies.be
GSM-nummer: 0477466392
37 edit Naam: Greet Havermans
Bedrijf: Etion
Email:
GSM-nummer:
38 edit Naam: Porters Philip
Bedrijf: AdvoPort Advocaten
Email: philip@advoport.be
GSM-nummer: 0472419345
39 edit Naam: Jan Moons
Bedrijf:
Email: info@janmoons.be
GSM-nummer: 0475323057
40 edit Naam: Gwen Carsauw
Bedrijf: TPG
Email: gwen.carsauw@hpa.be
GSM-nummer: 0498719131
41 edit Naam: Gerry Janssens
Bedrijf: ARAG Rechtsbijstand
Email: gerry.janssens@arag.be
GSM-nummer:
42 edit Naam: Guy De Smet
Bedrijf: De Smet Consultancy
Email: guydesmet@outlook.be
GSM-nummer:
43 edit Naam: Bart Keynen
Bedrijf: Tijdmakers
Email: bart@tijdmakers.be
GSM-nummer: 0487/100805
44 edit Naam: Marc Geentjens
Bedrijf: GESA
Email: info@gesa.be
GSM-nummer: 0479377027
45 edit Naam: Pieter Jan Verbraken
Bedrijf: Beirsmans Group
Email: pj.verbraken@beirsmans.be
GSM-nummer:
46 edit Naam: Chris Cuppens
Bedrijf: Sandler Training
Email: ccuppens@sandler.com
GSM-nummer: 0472 261363
47 edit Naam: Annick Reusen
Bedrijf: Tips Like Sugar
Email: annick@tipslikesugar.be
GSM-nummer: 0476 96 30 95
48 edit Naam: Erwin Geebelen
Bedrijf:
Email:
GSM-nummer:
49 edit Naam: Hilde Van Herck
Bedrijf:
Email:
GSM-nummer:
50 edit Naam: Johan Caers
Bedrijf: Brandologic
Email: johan.caers@brandologic.com
GSM-nummer:
51 edit Naam: Tim Van Damme
Bedrijf: Biqs IT
Email: Tim.VanDamme@biqsit.be
GSM-nummer:
52 edit Naam: Veerle Van Hoof
Bedrijf: Re-aX
Email: re-ax@live.be
GSM-nummer: 0473670847
53 edit Naam: Yves Huysmans
Bedrijf: Biqs IT
Email: yves.huysmans@biqsit.be
GSM-nummer:
54 edit Naam: Rudi Verlinden
Bedrijf: Globe Account
Email: globe.account@skynet.be
GSM-nummer:
55 edit Naam: Jasper Briers
Bedrijf: MyFact
Email:
GSM-nummer:
56 edit Naam: Nick Van Dijck
Bedrijf: VDNConstruct
Email:
GSM-nummer:
57 edit Naam: Greet Luyten
Bedrijf: DVV Retie
Email: greet.luyten@dvv.be
GSM-nummer:
58 edit Naam: Helga Groenen
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt
Email: helga.groenen@dvv.be
GSM-nummer:
59 edit Naam: Vicky Van Genechten
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt
Email: vicky.van.genechten@dvv.be
GSM-nummer:
60 edit Naam: Ceel Vandecruys
Bedrijf: Optiek Vandecruys
Email: info@vandecruysoptiek.be
GSM-nummer:
61 edit Naam: Steven Van Bael
Bedrijf: BVBA SVB
Email: stevenvanbael@msn.com
GSM-nummer:
62 edit Naam: Charlotte Ooms
Bedrijf: BVBA NWR
Email: stevenvanbael@msn.com
GSM-nummer:
63 edit Naam: an dirckx
Bedrijf: othello heist o/d berg
Email: ann.dirckx@telenet.be
GSM-nummer:
64 edit Naam: gunter tas
Bedrijf: Iordanov
Email: gunthertas@hotmail.com
GSM-nummer:
65 edit Naam: Marc Verlinden
Bedrijf: Sales met inzicht
Email: marc@salesmetinzicht.be
GSM-nummer: 0473981949





Settings Edit this page How to embed Export Show history