1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf + Activiteit: ACERTA + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Heilig Hart Brouwerij - DeSolari
Bedrijf + Activiteit: Brouwerij - import en verkoop van natuurlijke wijn en sake - Eventlocatie in de Kerk van Kwatrecht
Ondernemingsnr: BE0457215438
Tel / gsm: 0488137878
Mail: info@heilighartbrouwerij.be
3 edit commentName: Tinne Wouters
Bedrijf + Activiteit: Wouters+advocaat
Ondernemingsnr: 0535.746.440
Tel / gsm: 0486 83 84 51
Mail: wouttinn@gmail.com
4 edit commentName: Van Hover Jürgen
Bedrijf + Activiteit: Van Hover Concept / autosportmarketing
Ondernemingsnr: 0719.172.945
Tel / gsm: 0495207720
Mail: jurgen@vanhover.be
5 edit commentName: Lieven Ott
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09/3560524
Mail: lieven.ott@sbb.be
6 edit commentName: Piet Lietaer
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum De Punt - Directeur
Ondernemingsnr: 0434.319.379
Tel / gsm: 09 2727909
Mail: piet@depunt.be
7 edit commentName: Liesbeth Marckx
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo Oost-Vlaanderen: begeleiding startende ondernemers
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: liesbeth@starterslabo.be
8 edit commentName: Pieter Werrebrouck
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum De Punt
Ondernemingsnr: 0434.319.379
Tel / gsm: 09/2727902
Mail: pieter@depunt.be
9 edit commentName: Annelies Paelinck
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 092438974
Mail: annelies.paelinck@sbb.be
10 edit commentName: Ruben Soetens
Bedrijf + Activiteit: ReuzeSpelPlezier: verkoop en verhuur van bord- en kaartspellen
Ondernemingsnr: BE0640903249
Tel / gsm: 047732.34.01
Mail: info@reuzespelplezier.be
11 edit commentName: Jeroen Neirinckx
Bedrijf + Activiteit: VOKA Open Bedrijvendag
Ondernemingsnr: BE0448706162
Tel / gsm: 0492970946
Mail: jeroen@openbedrijvendag.be
12 edit commentName: Michèle Vandevyvere
Bedrijf + Activiteit: Health2Work specialist in ergonomische meubelen
Ondernemingsnr: 0659.726.296
Tel / gsm: 0493825613
Mail: michele.vandevyvere@health2work.be
13 edit commentName: Annabel Bruneel
Bedrijf + Activiteit: Annabel Graphics - Brandstylist, logo en huisstijl
Ondernemingsnr: BE 0865.736.876
Tel / gsm: 0479420677
Mail: info@annabelgraphics.be
14 edit commentName: Veerle Van Hoecke
Bedrijf + Activiteit: Crosscast Talent Pool - matchmaking tussen marcom freelancers en bedrijven
Ondernemingsnr: BE0846854837
Tel / gsm: 0484925666
Mail: veerle.vanhoecke@crosscast.be
15 edit commentName: Pieterjan Van Cauwenberge
Bedrijf + Activiteit: Digi Consult: Printers / Documentbeheer / Interactieve touchscreens
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0489/162435
Mail: pieterjan.van.cauwenberge@digiconsult.biz
16 edit commentName: Bjorn De Vriese
Bedrijf + Activiteit: Consulent bedrijfsvervoerplannen Stad Gent
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: bjorn.devriese@stad.gent
17 edit commentName: Karel Lootens
Bedrijf + Activiteit: wooncoop
Ondernemingsnr: 0681.921.282
Tel / gsm:
Mail: karel@wooncoop.be
18 edit commentName: Lies Osaer
Bedrijf + Activiteit: Rebelle coaching
Ondernemingsnr: 0838.614.884
Tel / gsm: 0486/136378
Mail: lies@rebellecoaching.com
19 edit commentName: Marion Meyvis
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo - ondernemerscoach
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: marion@starterslabo.be
20 edit commentName: Christophe Van Hecke
Bedrijf + Activiteit: monkeybase
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0484 261 203
Mail: dax@hotmail.be
21 edit commentName: Stefanie Maes
Bedrijf + Activiteit: ING - DJAR
Ondernemingsnr: x
Tel / gsm: 0483118095
Mail: stefanie.maes@ing.be
22 edit commentName: De Waele Bart
Bedrijf + Activiteit: InAtlantis - Coaching & Consulting
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0475/594332
Mail: bart.rr.dewaele@gmail.com
23 edit commentName: Jef Van Mechelen
Bedrijf + Activiteit: Total Event Services; Car Racing Teammanager + Team Leader Coach
Ondernemingsnr: 0544 306 095
Tel / gsm: 0499 56 80 11
Mail: jefvanmechelen@live.be
24 edit commentName: Vivian van Bremen
Bedrijf + Activiteit: Krachtvrouwen | Coach voor jonge weduwen die voluit willen leven en vrouwen die een hevige levenservaring positief hebben omgezet en nu voluit kiezen voor het ondernemerschap
Ondernemingsnr: BE 06 7078 2120
Tel / gsm: 0468169192
Mail: vivian@krachtvrouwen.be
25 edit commentName: Sara Akrimi
Bedrijf + Activiteit: Agence C - full service event staffing
Ondernemingsnr: BE0822 154 380
Tel / gsm: +32 485 04 97 11
Mail: sara@agence-c.be
26 edit commentName: Geertje Van Doorne
Bedrijf + Activiteit: OCMW Gent
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: geertje.van.doorne@ocmwgent.be
27 edit commentName: Thomas DE KNOCK
Bedrijf + Activiteit: Consilitech - Studiebureau speciale technieken
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0468 307 613
Mail: thomas.deknock@consilitech.be
28 edit commentName: Marjan Storme
Bedrijf + Activiteit: Marjan Storme: Slow fashion - Made in Belgium - Sustainability
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0478/672001
Mail: marjanstorme@gmail.com
29 edit commentName: Annemie Segers
Bedrijf + Activiteit: Lilith - HuisHoudHulp
Ondernemingsnr: 0876178630
Tel / gsm: 0476644259
Mail: gent@lilith-huishoudhulp.be
30 edit commentName: Gheysen James
Bedrijf + Activiteit: Addweb graphic design
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
31 edit commentName: Ben Brouckaert
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo - Startersadviseur
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: ben@starterslabo.be
32 edit commentName: Elvira Rog
Bedrijf + Activiteit: Go Camino - Pelgrimstochten en digitale detox
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0485730775
Mail: elvira@go-camino.com
33 edit commentName: Gunilla Michiels
Bedrijf + Activiteit: GUNAcoacht & GUNAmaakt- creatief&coach atelier
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486528849
Mail: gunillamichiels@hotmail.com
34 edit commentName: virginie van mol
Bedrijf + Activiteit: Coach Gewoon Leven
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0499 775348
Mail: info@gewoonleven.be
35 edit commentName: Rindert Janssens
Bedrijf + Activiteit: Talentzoeker - zoek & boek talent
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479617347
Mail: Rindert.janssens@gmail.com
36 edit commentName: Kathy Delmotte
Bedrijf + Activiteit: kandidaat-ondernemer 100% plantaardig take-away & catering
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486 24 12 54
Mail: kathydelmotte@yahoo.com
37 edit commentName: Annelies Penning
Bedrijf + Activiteit: Kompas - Annelies Penning
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0474592339
Mail: anneliespenning@hotmail.com
38 edit commentName: Smekens Len
Bedrijf + Activiteit: Chairs: verhuur, verkoop, restauratie en stofferen van vintage zitmeubelen
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0478/983833
Mail: Info@chairs-gent.be
39 edit commentName: Gisèle Wollaert
Bedrijf + Activiteit: Ines Coffee - Micro-koffiebranderij & theepakkerij
Ondernemingsnr: 0537.804.919
Tel / gsm: 0476 757 108
Mail: gisele@inescoffee.be
40 edit commentName: Sieglinde Heymans
Bedrijf + Activiteit: LindeLand + magisch muzische workshops en concerten
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0494/846086
Mail: Sieglinde@lindeland.be
41 edit commentName: Leen Blondeel
Bedrijf + Activiteit: b-HOME Interior Creations. - Interieurarchitectuur
Ondernemingsnr: 0654.918.165
Tel / gsm: 0478 766 988
Mail: leen@b-homeinterior.be
42 edit commentName: Sara Reyniers
Bedrijf + Activiteit: Word Atlas - vertalingen en tekstredactie
Ondernemingsnr: BE0652801981
Tel / gsm: 0475/36.39.42
Mail: contact@wordatlas.be
43 edit commentName: Marlene Moorthamers
Bedrijf + Activiteit: Unizo Senior advisor / Account manager
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0475 276880
Mail: marlene.moorthamers@unizo.be
44 edit commentName: Pieter-Jan Van de Velde
Bedrijf + Activiteit: Trividend - Vlaams participatiefonds voor de sociale economie
Ondernemingsnr: 0476 371 651
Tel / gsm: 0485210155
Mail: pieter-jan@trividend.be
45 edit commentName: Rudy Roan
Bedrijf + Activiteit: Looks.be
Ondernemingsnr: 0832741832
Tel / gsm: 0473482083
Mail: look@looks.be
46 edit commentName: Liza Rebry
Bedrijf + Activiteit: Forbo Flooring - Account manager Project
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479/79 01 04
Mail: liza.rebry@forbo.com
47 edit commentName: Verdonck Vic
Bedrijf + Activiteit: Cork Monsieur
Ondernemingsnr: tbd
Tel / gsm: 0474492209
Mail: Verdonckvic@outlook.com
48 edit commentName: Jens Dehaese
Bedrijf + Activiteit: SumoCoders - bouwen websites en webapplicaties
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09 395 02 51
Mail: opencoffee@sumocoders.be
49 edit commentName: Greetje Vandenbussche
Bedrijf + Activiteit: Radio Nostalgie
Ondernemingsnr: 0890.243.036
Tel / gsm: 0479905977
Mail: greetje.vandenbussche@nostalgie.eu
50 edit commentName: Karlien Buffel
Bedrijf + Activiteit: Karlien Madeleine - bohemien wandkleden
Ondernemingsnr: 0678.450.860
Tel / gsm: 0494 23 53 76
Mail: hello@karlienmadeleine.com
51 edit commentName: Isabelle Verhelst
Bedrijf + Activiteit: Expert Profitability | Verdien Meer Met Je Expertise, Trek Meer Ideale Klanten Aan. Ondernemerscoach voor Dienstverlenende Ondernemers.
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 052 20 09 86 (wordt doorgeschakeld nr gsm)
Mail: isabelle@expertprofitability.be
52 edit commentName: Carole Hipken
Bedrijf + Activiteit: HIPken - creatief recyclage stikster...
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0498/65 27 83
Mail: carole.hipken@gmail.com
53 edit commentName: Leen De Wilde
Bedrijf + Activiteit: Kasper Communicatiebureau - print & sales manager
Ondernemingsnr: BE0406949939
Tel / gsm: 0486079300
Mail: leen@kasper.be
54 edit commentName: Anke De Maerschalck
Bedrijf + Activiteit: SHIFT° (Coaching & workshops rond healthy body, mind & soul)
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0496/05.27.60
Mail: anke@shift.gent
55 edit commentName: Marchant Eugène
Bedrijf + Activiteit: Texcellence - Consultancy in Projectontwikkeling
Ondernemingsnr: BE0471745741
Tel / gsm: 0475 39 52 40
Mail: eugene.Marchant@groephuyzentruyt.be
56 edit commentName: Petra Hosteaux
Bedrijf + Activiteit: Poot in Hand - Hondenactiviteitencentrum
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0495 69 80 95
Mail: info@pootinhand.be
57 edit commentName: Xavier Van Goethem
Bedrijf + Activiteit: Hawc - Servers voor verticale markten
Ondernemingsnr: 0542779831
Tel / gsm: +32471418558
Mail: xavier@hawc.be
58 edit commentName: Jo Volckaert
Bedrijf + Activiteit: Listen 2 your body Consulting - Financiële educatie voor ondernemers
Ondernemingsnr: BE0647896058
Tel / gsm: 0486057227
Mail: cashflowdayexpert@gmail.com
59 edit commentName: Evelyn Waegeneire
Bedrijf + Activiteit: Listen 2 your body Consulting - Financiële educatie voor kinderen
Ondernemingsnr: BE0647896058
Tel / gsm: 0486898431
Mail: listen2yourbody.forever@gmail.com
60 edit commentName: chantal verrecas
Bedrijf + Activiteit: sprankels' place - webshop design en mooie 2de hands
Ondernemingsnr: 0587647279
Tel / gsm: 0499322621
Mail: chantal@sprankels.place
61 edit commentName: Lens Lapauw
Bedrijf + Activiteit: Microstart vzw
Ondernemingsnr: 0835.911.059
Tel / gsm: 0487325851
Mail: lens.lapauw@microstart.be
62 edit commentName: Hassan Abo Esmail
Bedrijf + Activiteit: Microstart Gent
Ondernemingsnr: 0835.911.059
Tel / gsm: 0465497911
Mail: hassan.aboesmail@microstart.be
63 edit commentName: de vos rudy
Bedrijf + Activiteit: wijndomein Pres De Gand
Ondernemingsnr: BE0474163912
Tel / gsm: 0477/62 85 22
Mail: devosrudy@telenet.be
64 edit commentName: Filip Delcercq
Bedrijf + Activiteit: YERPA - Business Developer
Ondernemingsnr: LU 262 040 24
Tel / gsm: + 32 488 366 546
Mail: filip.declercq@yerpa.eu
65 edit commentName: Lien Vanreusel
Bedrijf + Activiteit: Kip Copy
Ondernemingsnr: BE 0646.964.264
Tel / gsm: 0477/991722
Mail: lvanreusel@gmail.com
66 edit commentName: Sophie Devolder
Bedrijf + Activiteit: Happy Kiddo - Online kledingbib voor kinderen
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0497 72 59 42
Mail: sophie@happykiddo.be
67 edit commentName: Krist Coorman
Bedrijf + Activiteit: BBGuided BVBA - coaching voor ondernemingen
Ondernemingsnr: BE0478047870
Tel / gsm: +32477136919
Mail: Krist@businessinbalance.be
68 edit commentName: Katrien Deraedt
Bedrijf + Activiteit: Reconnekt- fasciatherapie en individuele en bedrijfsmassages
Ondernemingsnr: BE0500466748
Tel / gsm: 0485321107
Mail: katrien.deraedt@gmail.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history