1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf + Activiteit: Acerta + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: vanhover.com
Bedrijf + Activiteit: Autosport Marketing & Events
Ondernemingsnr: BE: 0719.172.945
Tel / gsm: 0495207720
Mail: jurgen@vanhover.be
3 edit commentName: Piet Lietaer
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum De Punt + Advies & Administratie
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09 2727909
Mail: piet@depunt.be
4 edit commentName: Bram Meyvis
Bedrijf + Activiteit: Incrius + ICT innovator
Ondernemingsnr: 0418477301
Tel / gsm: 0496809268
Mail: bm@incrius.be
5 edit commentName: Nathan Samson
Bedrijf + Activiteit: Websters NV , Zorgeloos Online
Ondernemingsnr: BE0677.868.464
Tel / gsm: 0470 66 02 52
Mail: nathan@websters.be
6 edit commentName: Ellen Verspeeten
Bedrijf + Activiteit: Project inclusief kinderdagverblijf
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0473840262
Mail: Ellen.verspeeten@gmail.com
7 edit commentName: Ruth Michiels
Bedrijf + Activiteit: Blomkål Ecologisch tuinieren, ook 1 op 1 begeleiding met ouderen
Ondernemingsnr: BE0643943408
Tel / gsm: 0479368943
Mail: Ruth@blomkal.be
8 edit commentName: Kevin Ghekiere
Bedrijf + Activiteit: Groep INTRO vzw / Duurzame Mobiliteit
Ondernemingsnr: BE 0461 936 071
Tel / gsm: 0473 52 57 01
Mail: kevin.ghekiere@groepintro.be
9 edit commentName: Sara Reyniers
Bedrijf + Activiteit: Word Atlas - vertalingen en tekstredactie
Ondernemingsnr: BE 0652 801 981
Tel / gsm: 0475 36 39 42
Mail: contact@wordatlas.be
10 edit commentName: Michèle Vandevyvere
Bedrijf + Activiteit: Health2Work: ergonomisch adviseur
Ondernemingsnr: 0659.726.296
Tel / gsm: 038084399
Mail: michele.vandevyvere@health2Work.be
11 edit commentName: Jenny Bjorklof
Bedrijf + Activiteit: EventJenny - organiseren & promoten van bedrijfsevenementen
Ondernemingsnr: BTW 0638.864.170
Tel / gsm: +32489509652
Mail: jenny.bjorkof@gmail.com
12 edit commentName: Liesbeth Spillebeen
Bedrijf + Activiteit: Holiday Inn Express Gent - accommodatie: hotel & vergaderzalen
Ondernemingsnr: BE0875127367
Tel / gsm: 0494707356
Mail: liesbeth@hiexgent.be
13 edit commentName: Hoedekie Marc
Bedrijf + Activiteit: De Nestor - Opleidingen
Ondernemingsnr: BE0806124042
Tel / gsm: 09 375 31 69
Mail: info@denestor.be
14 edit commentName: Petra Neyt
Bedrijf + Activiteit: MTRX: procesoptimalisatie & coaching van teams
Ondernemingsnr: BE0806.755.433
Tel / gsm: 0491 95 41 57
Mail: petra@mtrx.be
15 edit commentName: Elvira Rog
Bedrijf + Activiteit: Go Camino - digitale detox retreats - pelgrimstochten
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0485730775
Mail: elvira@go-camino.com
16 edit commentName: Van de Velde
Bedrijf + Activiteit: Trividend
Ondernemingsnr: BE 0476 371 651
Tel / gsm: 0485210155
Mail: pieter-jan@trivdend.be
17 edit commentName: Laetitia Van der Vennet
Bedrijf + Activiteit: Codename Catfish. Helping you solve conflict
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0483186916
Mail: info@codenamecatfish.com
18 edit commentName: Katrien Van Maele
Bedrijf + Activiteit: Groep Intro
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
19 edit commentName: Vivian van Bremen
Bedrijf + Activiteit: Krachtvrouwen | Coach voor ondernemers met een missie om succesvol zichtbaar te zijn
Ondernemingsnr: 0670 782 120
Tel / gsm: 0468169192
Mail: vivian@krachtvrouwen.be
20 edit commentName: Michiel Van Staey
Bedrijf + Activiteit: Furoo bvba - Sales & Marketing
Ondernemingsnr: BE0652893934
Tel / gsm: 0473643962
Mail: michiel@furoo.be
21 edit commentName: Marion Meyvis
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo - ondernemerscoach
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: marion@starterslabo.be
22 edit commentName: Danielle Verhulst
Bedrijf + Activiteit: DJAR - Funky food for the healthy soul
Ondernemingsnr: BTW BE 0672 797 740
Tel / gsm: 0474351384
Mail: danielle@djar.fit
23 edit commentName: Yasmin Dewilde
Bedrijf + Activiteit: Yasmin Dewilde COACHING
Ondernemingsnr: 0681971267
Tel / gsm: 0497341092
Mail: Dewilde_yasmin@hotmail.com
24 edit commentName: Lies Tielemans
Bedrijf + Activiteit: de tekstbewerker + Copywriting / taaladvies
Ondernemingsnr: BE 0667.748.592
Tel / gsm: 0475 71 18 69
Mail: lies@detekstbewerker.be
25 edit commentName: Krist Coorman
Bedrijf + Activiteit: BB Guided BVBA, baanzinnig coach: een boost voor werkplezier en levensvreugde
Ondernemingsnr: BE0478047870
Tel / gsm: +31 477 13 69 19
Mail: krist@businessinbalance.be
26 edit commentName: Marlies Yemaya
Bedrijf + Activiteit: Natural Bliss - Workshops dans, tantra en lichaamswerk
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0485501397
Mail: marlies@naturalbliss.be
27 edit commentName: Ellen Pillen
Bedrijf + Activiteit: Studio Pi. Online cursussen webdesign. Grafisch & Webdesign voor fantastische onderneemsters.
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: ellen@studiopi.be
28 edit commentName: Sieglinde Heymans
Bedrijf + Activiteit: LindeLand: magisch muzische concerten en workshops
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0494/846086
Mail: sieglinde.heymans@gmail.com
29 edit commentName: Jo Volckaert
Bedrijf + Activiteit: Listen 2 your body Consulting
Ondernemingsnr: BE0647896058
Tel / gsm: 0486057227
Mail: cashflowdayexpert@gmail.com
30 edit commentName: Evelyn Waegeneire
Bedrijf + Activiteit: Cashflow4junior - Financiële educatie voor jongeren
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486898431
Mail: Cashflow4junior@gmail.com
31 edit commentName: Hans Dusselier
Bedrijf + Activiteit: Heilig Hart Brouwerij - Bar - DeSolari - natuurlijke wijn, onze zelf gebrouwern bieren en junmai sake
Ondernemingsnr: BE0457215438
Tel / gsm: +32.488.13.78.78
Mail: info@heilighartbrouwerij.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history