1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Piet Lietaer
Topic: ondernemerscentrum
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DE PUNT
Mailadres: piet@depunt.be
3 edit commentName: Leen Van Damme
Topic: Transformerend coachen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0649.841.305
Bedrijf: De Fakkel
Mailadres: straalvanbinnenuit@de-fakkel.be
4 edit commentName: Sylvia Vanrenterghem
Topic: Ontspanningscoach voor meer mentale veerkracht
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: 0664.871.652
Bedrijf: Mejora BVBA
Mailadres: info@brainlightbelgium.be
5 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR consultancy in kort en laaggeschoolde jobs
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
6 edit commentName: Nathalie Ceuterick
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Straight-Line Leadership
Mailadres: nathalie.ceuterick@slbs.eu
7 edit commentName: Christoph Caluwé
Topic: Sport op het Werk
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Sport Vlaanderen
Mailadres: christoph.caluwe@sport.vlaanderen
8 edit commentName: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: SBB Accountants
Mailadres: lieven.ott@sbb.be
9 edit commentName: Lise Vanwalleghem
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Holiday Inn Express Gent
Mailadres: lise@hiexgent.be
10 edit commentName: Paul Van den Brandt
Topic: Visuele communicatie in de breedste zin !
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0467581471
Bedrijf: Fashion Graphics bvba
Mailadres: paul@fashiongraphics.com
11 edit commentName: katia de wasch
Topic: fotograaf (portret & reportage)
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0479 058 749
Bedrijf: CamerAmuze
Mailadres: info@cameramuze.be
12 edit commentName: Eddy Schellynck
Topic: Industrial Design & Engineering
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0448366563
Bedrijf: TDE Technologies bvba
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
13 edit commentName: Leen Ryckewaert
Topic: Ongewoon talent werkt!
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Emino
Mailadres: Leen.Ryckewaert@emino.be
14 edit commentName: Nadine De Geyter
Topic: organisatie van de workflow van uw onderneming
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0871945074
Bedrijf: administratieve duizendpoot
Mailadres: nadine@nadinedegeyter.be
15 edit commentName: Enzo Du Pré
Topic: HR
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0455 332 351
Bedrijf: vind!
Mailadres: enzo.dupre@vindeenjob.be
16 edit commentName: Matthias Browaeys
Topic: Wij helpen bedrijven met financiering ophalen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0669.937.131
Bedrijf: WinWinner
Mailadres: matthias.browaeys@winwinner.be
17 edit commentName: Sébastien Deruyver
Topic: Wij helpen starters met hun verzekeringen
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: startupverzekering.be
Mailadres: startup@willemot.be
18 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We do entertainment
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
19 edit commentName: rudy valkenier
Topic: Onderhoud en uitbreiding van uw gebouw; property management, asset management van gebouwen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0476.002.358
Bedrijf: Valkenier BVBA
Mailadres: rudy@rudyvalkenier.be
20 edit commentName: Melissa Tolisz
Topic: service en Artiesten
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: Artist booking agency/ Art director
Bedrijf: Exclusive entertainment
Mailadres: info@eeishows.com
21 edit commentName: Peter Vermeire
Topic: Business Banking
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 0695495938
Bedrijf: FININGCO bvba - kantoor ING Ledeberg
Mailadres: peter.vermeire@ing.com
22 edit commentName: Véronique Noben
Topic: Allround administratie freelancer
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Inspired By Véronique
Mailadres: nobenveronique@gmail.com
23 edit commentName: Bauters Ilse
Topic: Bank en verzekeren
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: BNP PARIBAS FORTIS
Mailadres: Ilse.bauters@bnpparibasfortis.com
24 edit commentName: Jurgen Vlayen
Topic: ik bouw ,verbouw , herstel en renoveer heel wat in en om jullie gebouwen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: be0843 755 092
Bedrijf: AKROVLA bvba - De Klussenier Jurgen Vlayen
Mailadres: jurgen.vlayen@skynet.be
25 edit commentName: Caroline Depuydt
Topic: "Kenniskrakers": pilootproject rond werkplekuitwisseling
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Acerta
Mailadres: caroline.depuydt@acerta.be
26 edit commentName: Lien Vanreusel
Topic: copywriting & vertalingen
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0646 964 264
Bedrijf: Kip Copy
Mailadres: info@kipcopy.be
27 edit commentName: Robbe Van Petegem
Topic: Bouw samen aan de toekomst van uw bedrijf!
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Toekomstlabo
Mailadres: robbe@toekomstlabo.be
28 edit commentName: Mart Vermeersch
Topic: Bouw samen aan de toekomst van uw bedrijf!
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Toekomstlabo
Mailadres: mart@toekomstlabo.be
29 edit commentName: Caroline Van Keymeulen
Topic: Professioneel onthaal op uw bedrijf/event/beursdeelname
GDPR: Mails ontvangen?: /
Ondernemingsnummer: /
Bedrijf: Agence C (eventstaffing)
Mailadres: caroline@agence-c.be
30 edit commentName: Davino Van Hal
Topic: Klantgerichte design-studio. Wij helpen klanten consistent te innoveren.
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: leapFORWARD
Mailadres: davino@leapforward.be
31 edit commentName: Kelly Verheye
Topic: Ongewoon talent werkt!
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: emino
Mailadres: kelly.verheye@emino.be
32 edit commentName: amin
Topic: computer programming
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: amin.azizi.az.86@gmail.com
33 edit commentName: Cordier Ives
Topic: Total Document Solutions
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: DigiConsult
Mailadres: ives.cordier@digiconsult.biz
34 edit commentName: Lore Dehouck
Topic: communicatiecoach
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE0707.952.223
Bedrijf: RAEDA
Mailadres: info@raeda.be
35 edit commentName: Tim Pauwels
Topic: Chatbot voor customer service en online conversie
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Clever
Mailadres: tim@clever.be
36 edit commentName: Shaju Hendrikx
Topic: communicatie
GDPR: Mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: BE0713620486
Bedrijf: Toech communicatiebureau
Mailadres: shaju@toech.be
37 edit commentName: Jan Lievens
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0664.553.928
Bedrijf: Jan Lievens
Mailadres: info@janlievens.eu
38 edit commentName: kurt vanputte
Topic: architecturale afwerkingsproducten (licht en akoestiek)
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: BE0870.460.578
Bedrijf: iLumaxX LED&Daglichtsystemen - metal sandwich technology
Mailadres:
39 edit commentName: Alexander Leplae
Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
GDPR: Mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CLOUDWARE NV
Mailadres: alexander@cloudware.be
40 edit commentName: Louis Grulois
Topic: Management consultant
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Smartfigures
Mailadres: Louis@smartfigures.be
41 edit commentName: Mike Portaels
Topic: Marketing & Advertising + mediaproductie (fotografie / videografie)
GDPR: Mails ontvangen?: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Lorem Ipsum Communications
Mailadres: mike.portaels@gmail.com
42 edit commentName: Philippe Faes
Topic: Business Coaching
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: BE 0667 586 266
Bedrijf: Randori bvba
Mailadres: philippe@randori.be
43 edit commentName: chantal verrecas
Topic:
GDPR: Mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer: 587647279
Bedrijf: sprankel
Mailadres: chantal.verrecas@gmail.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history