Reserves List

The names below are first in line in case one of the attendees above can't make it.
Usually there are some last-minute changes in the attendees list so you have a good change to get in.

1 edit Naam: Kelly Mariën
Bedrijf: Kell's Advice
Sector: Imagostyliste - Personal Shopper
E-mail: info@kellsadvice.com
2 edit Naam: Viella Krieckemans
Bedrijf: Viconcept
Sector: Administratieve ondersteuning
E-mail: viella@viconcept.be
3 edit Naam: Gunther Tas
Bedrijf: Iordanov vodka
Sector: Dranken
E-mail: gunthertas@hotmail.com
4 edit Naam: Dave Verboven
Bedrijf: Brasserie Odette
Sector: Horeca
E-mail:
5 edit Naam: Kristof Mateusen
Bedrijf: Huybregts – Reynders NV
Sector: Algemene Bouwonderneming
E-mail: kristof.mateusen@huybregts-reynders.be
6 edit Naam: Tineke Thijs
Bedrijf: Natuurpunt CVN
Sector: Non Profit
E-mail: tineke.thijs@cvn.natuurpunt.be
7 edit Naam: Dirk Royens
Bedrijf: Huybregts – Reynders NV
Sector: Algemene Bouwonderneming
E-mail: dirk.royens@huybregts-reynders.be
8 edit Naam: Loomans Annick
Bedrijf: Kinesist
Sector: Kinesist
E-mail:
9 edit Naam: Luc Schepers
Bedrijf: M10 Architecten
Sector: Architectenbureau
E-mail: luc@m10-architecten.be
10 edit Naam: Chris Meynen
Bedrijf: Schilderwerken Meynen
Sector: Schilderwerken
E-mail: info@bvbameynen.be
11 edit Naam: Isabelle Cools
Bedrijf: Schilderwerken Meynen
Sector: Schilderwerken
E-mail: info@bvbameynen.be
12 edit Naam: Lawrence Bessemans
Bedrijf: Atelier AT8
Sector: Architectuur
E-mail: bessemans@gmail.com
13 edit Naam: Jeroen Jeuris
Bedrijf: Atelier AT8
Sector: Architectuur
E-mail: jeroen@jeroenjeuris.be
14 edit Naam: Charlotte Cools
Bedrijf: The Online Nut Company BVBA
Sector: Online Marketing
E-mail: charlotte.cools@tonc.be
15 edit Naam: Gert Vennekens
Bedrijf: The Online Nut Company BVBA
Sector: Online Marketing
E-mail: gert.vennekens@tonc.be
16 edit Naam: Herwig Van Lommel
Bedrijf: Keukens Van Lommel
Sector: Bouwsector
E-mail:
17 edit Naam: Marleen Aertgeerts
Bedrijf: Keukens Van Lommel
Sector: Bouwsector
E-mail: marleen@keukens-vanlommel.be
18 edit Naam: D’Onofrio Tiziana
Bedrijf: Globo Clean
Sector: schoonmaak
E-mail: info@globoclean.be
19 edit Naam: D’Onofrio Flavia
Bedrijf: Globo Clean
Sector: Schoonmaak
E-mail: info@globoclean.be
20 edit Naam: Jean Claude Petit
Bedrijf: CK&S bvba
Sector: detailhandel
E-mail: claude@dagbladhandelcks.be
21 edit Naam: Sabrina Dekinder
Bedrijf: CK&S bvba
Sector: detailhandel
E-mail: Claude@dagbladhandelcks.be
22 edit Naam: Johan Vandebuerie
Bedrijf: Dak Plus
Sector: Bouwsector
E-mail: info@dakplus.be
23 edit Naam: Horemans Tanja
Bedrijf: Pure O' Life
Sector: Welness
E-mail: tanja@pureolife.be
24 edit Naam: Ken Verelst
Bedrijf: Tuinarchitectuur Ken Verelst
Sector: Tuin
E-mail: info@kenverelst.be
25 edit Naam: Ben Van Den Broeck
Bedrijf: Tuinarchitectuur Ken Verelst
Sector: Tuin
E-mail: info@kenverelst.be
26 edit Naam: Karen Van Den Broeck
Bedrijf: Tuinarchitectuur Ken Verelst
Sector: Tuin
E-mail: info@kenverelst.be
27 edit Naam: Paul Vinck
Bedrijf: Tuinarchitectuur Ken Verelst
Sector: Tuin
E-mail: info@kenverelst.be
28 edit Naam: Katrien Van Den Broeck
Bedrijf: De Pleynhoeve
Sector: Tuinbouw
E-mail: info@kenverelst.be
29 edit Naam: Ben Van Olmen
Bedrijf: De Pleynhoeve
Sector: Tuinbouw
E-mail: info@kenverelst.be
30 edit Naam: Katrien Keuppens
Bedrijf: Katrien Keuppens
Sector: Grafisch ontwerp – Online/offline profilering
E-mail: katrien@katrienkeuppens.be
31 edit Naam: Michael Pszeniczko
Bedrijf: LOBCO BVBA
Sector:
E-mail: michael@lobco2care.com
32 edit Naam: Tom Neyens
Bedrijf: ALGEMENE SHAPEWERKEN NEYENS
Sector: Bouw
E-mail: Chape.neyens@telenet.be
33 edit Naam: Herman De Bie
Bedrijf: RELUZ BVBA
Sector: Groene energie
E-mail: herman@reluz.be
34 edit Naam: Peter Clockaerts
Bedrijf: PLUG N’ PLAY BVBA
Sector:
E-mail: peter@plugnplay.be
35 edit Naam: Sven Doms
Bedrijf: FD CLASSIC INTERIOR
Sector: Interieurarchitect
E-mail: sven@keukeneninterieur.be
36 edit Naam: Frederic Porters
Bedrijf: PIETER JAN PORTERS BVBA
Sector: tuin- en landschapsarchitectuur
E-mail: info@pieterjanporters.be
37 edit Naam: Yvo Porters
Bedrijf: Reninvest Com VA
Sector:
E-mail: Reninvest.cva@hotmail.com
38 edit Naam: Winnie Versmissen
Bedrijf: Wastic BVBA
Sector: Recycling
E-mail:
39 edit Naam: Simeon Koets
Bedrijf: BVBA Crewplanner
Sector:
E-mail: simeon@crewplanner.eu
40 edit Naam: Olivier Embrechts
Bedrijf: BVBA Embo
Sector: Bomen en bossen
E-mail: info@embo-bvba.be
41 edit Naam: Marc Vandesande
Bedrijf: Bv BVBA Integras Groep
Sector: Boekhoud -en advieskantoor
E-mail: marc.vandesande@integras.be
42 edit Naam: Tom Clé
Bedrijf: Tom Clé
Sector:
E-mail: tom.cle@telenet.be
43 edit Naam: Leo Mertens
Bedrijf: BVBA Keizer Wima
Sector: Horeca
E-mail: mertensleo@telenet.be
44 edit Naam: Ilona Van Ouytsel
Bedrijf: Health is Wealth
Sector:
E-mail: healthywealth@outlook.be
45 edit Naam: Kelly Verboven
Bedrijf: MW Verboven, Kelly Isabella
Sector: Juridische dienstverlening
E-mail: kellyverboven@telenet.be
46 edit Naam: Lindsay Verboven
Bedrijf: MW Verboven, Lindsay
Sector: Juridische dienstverlening
E-mail: verbovenlindsay@gmail.com
47 edit Naam: Wesley Dewachter
Bedrijf: BVBA Viaprint
Sector:
E-mail: wesley@viaprint.be
48 edit Naam: Frederik Laeremans
Bedrijf: Superbeton Laeremans
Sector: Wegenbouw
E-mail:
49 edit Naam: Geert Laeremans
Bedrijf: Hersel Invest
Sector: Projectontwikkeling
E-mail:
50 edit Naam: Pascale Wuestenberghs
Bedrijf: Superbeton Laeremans
Sector: Wegenbouw
E-mail:
51 edit Naam: Nathalie Molenschot
Bedrijf: Grinta Benelux bvba
Sector: Tandheelkudige implantaten en componenten
E-mail:
52 edit Naam: Wim Nijs
Bedrijf: ENW elektriciteitswerken
Sector: Elektriciteitswerken
E-mail:
53 edit Naam: Petra Van Lommel
Bedrijf: Orthovalo
Sector: Gecertificeerde orthopedie voor bedrijven
E-mail:
54 edit Naam: Kissy Van den Plas
Bedrijf: Kissy Van den Plas bvba
Sector: Interieur -architectuur – projectmanagement
E-mail: kissy@kissyvandenplas.be
55 edit Naam: Cindy Van Den Brande
Bedrijf: kinever
Sector: thuisverpleging
E-mail: Cindy.tvp@gmail.com
56 edit Naam: Benny Van Peer
Bedrijf: kinever
Sector: thuisverpleging
E-mail: Cindy.tvp@gmail.com
57 edit Naam: Kris Laenen
Bedrijf: Laenen Kris Bvba
Sector: Renovatie badkamers
E-mail: info@krislaenen.be
58 edit Naam: Wim Dillen
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
59 edit Naam: Michel Janssens
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
60 edit Naam: Lisette Caems
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
61 edit Naam: Niels Van Houdt
Bedrijf: Trefpunt
Sector: Horeca
E-mail: nielsvanhoudt10@hotmail.com
62 edit Naam: Bob Bruynseels
Bedrijf: Autobedrijf Bob Bruynseels
Sector: Automobiel
E-mail: bob@garagebruynseels.be
63 edit Naam: Liesbeth Geudens
Bedrijf: Autobedrijf Bob Bruynseels
Sector: Automobiel
E-mail: liesbeth@garagebruynseels.be
64 edit Naam: Hans Van Den Broeck
Bedrijf: Adexon
Sector: waterschade expertise
E-mail: hans@adexon.be
65 edit Naam: Stefanie Coninx
Bedrijf: Binnenhuisarchitecte
Sector: Bouw
E-mail: info@stefanieconinx.be
66 edit Naam: Roger Aerts
Bedrijf: bouwprojects en cleaningproducts
Sector: Bouw en Industrie
E-mail: rogier.aerts@hotmail.com
67 edit Naam: Eva Smeets
Bedrijf: Fjordale Noorse vrijetijdskledij
Sector: kleding
E-mail: fjordale@gmail.com
68 edit Naam: Kristof Van Pamel
Bedrijf: Misanet Cleaning
Sector: industrie Cleaning
E-mail: kristofvanpamel@hotmail.com
69 edit Naam: Marc Geeraerts
Bedrijf: Crivani
Sector: Badkamer & Keukens
E-mail: info@crivani.be
70 edit Naam: Michiam Van Den Langenberg
Bedrijf: MHM Managment & Consultancy
Sector: Consultancy
E-mail: michiam.vdl@gmail.com
71 edit Naam: Jan Bensch
Bedrijf: BP Precision Airline Services
Sector: Transport cleaning Airport
E-mail: jan@bp-precision.com
72 edit Naam: Frans Vloemans
Bedrijf: Service Hive
Sector: Renovatie projects
E-mail: frans@servicehive.be
73 edit Naam: Marja Van Roie
Bedrijf: Groep Anthonissen
Sector: Boekhouding
E-mail: herentals@anthonissen.com
74 edit Naam: Greet Van Genechten
Bedrijf: Groep Anthonissen
Sector: Boekhouding
E-mail: herentals@anthonissen.com
75 edit Naam: Raf Cools
Bedrijf: Groep Anthonissen
Sector: Boekhouding
E-mail: herentals@anthonissen.com
76 edit Naam: Rudi Van Raemdonck
Bedrijf: Groep Anthonissen
Sector: Boekhouding
E-mail: herentals@anthonissen.com
77 edit Naam: Dirk Schellens
Bedrijf: Groep Anthonissen
Sector: Boekhouding
E-mail: herentals@anthonissen.com
78 edit Naam: Johan Laenen
Bedrijf: Fietsen Johan Laenen
Sector: Fietsen
E-mail: info@fietsenjohanlaenen.be
79 edit Naam: Gwen Carsauw
Bedrijf: Scava
Sector: Outdoor living en entertainment
E-mail: verkoop@scava.be
80 edit Naam: Geert Kerremans
Bedrijf: Kerremans Service bvba
Sector: HVAC - Sanitair
E-mail: nfo@kerremansbvba.be
81 edit Naam: Gui Boven
Bedrijf: Gui Boven Organisatie-architect
Sector: Adviesbureau
E-mail: info@guiboven.be
82 edit Naam: Vincent Scohy
Bedrijf: LOOOP
Sector: kantoorinrichtingen
E-mail: vs@looop.be
83 edit Naam: Jasper Briers
Bedrijf: Myfact - Telecomadvies
Sector: Facturatie software
E-mail: jasper@compubel.be
84 edit Naam: Laurens Geukens
Bedrijf: Group S
Sector: HR – Sociaal Secretariaat
E-mail: laurens.geukens@groups.be
85 edit Naam: Peter Naets
Bedrijf: Dakwerken Dieltjens
Sector: Bouw
E-mail: peter@dieltjens.net
86 edit Naam: Eva De Sutter
Bedrijf: Dakwerken Dieltjens
Sector: Bouw
E-mail: peter@dieltjens.net
87 edit Naam: Greet Havermans
Bedrijf: De Coninck Opleidingen
Sector: Training & opleidingen
E-mail: g.havermans@deconinck-opleidingen.be
88 edit Naam: Rob Mahieu
Bedrijf: Icons & Co
Sector: Registratie van merken
E-mail: robmahieu@smartframe.be
89 edit Naam: Willy Verbeek
Bedrijf: Verbeek-Willems / Noble Oak
Sector: houthandel-zagerij
E-mail: info@zagerijverbeek.be
90 edit Naam: Lutgart Willems
Bedrijf: Verbeek-Willems / Noble Oak
Sector: houthandel-zagerij
E-mail: info@zagerijverbeek.be
91 edit Naam: Wannes Vervoort
Bedrijf: Com Service
Sector: Retail IT materiaal & diensten
E-mail: info@comservice.be
92 edit Naam: Jurgen Wouters
Bedrijf: Keukens Cuisine & Aqua Lounge
Sector: Keukens & Sauna
E-mail: info@keukenscuisine.be
93 edit Naam: Gerry Beyens
Bedrijf: Belfius Bank en Verzekeringen
Sector: Bank en Verzekeringen
E-mail: gerry.beyen@belfius.be
94 edit Naam: Christophe Janssens
Bedrijf: Belfius Bank en Verzekeringen
Sector: Bank en Verzekeringen
E-mail: christophe.janssens@belfius.be
95 edit Naam: Inge Noels- caeyers
Bedrijf: Belfius Bank en Verzekeringen
Sector: Bank en Verzekeringen
E-mail: inge.noels-caeyers@belfius.be
96 edit Naam: Frank Peeters
Bedrijf: Belfius Bank en Verzekeringen
Sector: Bank en Verzekeringen
E-mail: frank.peeters@belfius.be
97 edit Naam: Martien Mulleneers
Bedrijf: Belfius Bank en Verzekeringen
Sector: Bank en Verzekeringen
E-mail: martien.mulleneers@belfius.be
98 edit Naam: Wim Dom
Bedrijf: mijnonbetaaldefactuur.be
Sector: Advocaat
E-mail: wim@advoport.be
99 edit Naam: Isabelle Thoelen
Bedrijf: Mas Lingua
Sector: Taalopleidingen
E-mail: isabelle@maslingua.be
100 edit Naam: Caroline Jespers
Bedrijf: Jespers Banden
Sector: Bandencentrale
E-mail:
101 edit Naam: Loremie Lesage
Bedrijf: Originail
Sector: Schoonheidssalon
E-mail: info@originail.net
102 edit Naam: Philip van Limbergen
Bedrijf: Originail
Sector: Schoonheidssalon
E-mail: info@originail.net
103 edit Naam: Anes Mellouki
Bedrijf: LOOOP
Sector: kantoorinrichtingen
E-mail: am@looop.be
104 edit Naam: Frederic Laenens
Bedrijf: LOOOP
Sector: kantoorinrichtingen
E-mail: fl@looop.be
105 edit Naam: Birgit Hoegaerts
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
106 edit Naam: Annick Bleyen
Bedrijf: Balanceboost
Sector: diensten
E-mail: a.bleyen@balanceboost.eu
107 edit Naam: Ben Van Woinsel
Bedrijf: Serbenco
Sector: Coffee solutions
E-mail: Ben@serbenco.com
108 edit Naam: Patrick Nijsmans
Bedrijf: Patrick Nijsmans
Sector:
E-mail: patrick@verhesen.eu
109 edit Naam: Sjobbe Schellens
Bedrijf: Businesscenter De Regio - Unitrips
Sector:
E-mail: info@bcdr.be - sjobbe@unitrips.be
110 edit Naam: Nicky Van Looy
Bedrijf: Businesscenter De Regio
Sector:
E-mail: nicky@bcdr.be
111 edit Naam: Dirk Van Houdt
Bedrijf: Businesscenter De Regio - Zakenkantoor Van Houdt
Sector:
E-mail: info@bcdr.be - vanhoudt@dvv.be
112 edit Naam: Philip Porters
Bedrijf: Businesscenter De Regio - Advoport
Sector:
E-mail: info@bcdr.be - Philip@advoport.be
113 edit Naam: Pascal Verspeek
Bedrijf: Auditeur BCDR
Sector:
E-mail: info@bcdr.be
114 edit Naam: Sarah Vissers
Bedrijf: Auditeur BCDR
Sector:
E-mail: info@bcdr.be
115 edit Naam: Gunter Aerts
Bedrijf: De Huisverbouwer
Sector: Bouw
E-mail: Gunter@dehuisverbouwer.be
116 edit Naam: Jens Aerts
Bedrijf: De Huisverbouwer
Sector: Bouw
E-mail: Info@dehuisverbouwer.be
117 edit Naam: Sarah Aerts
Bedrijf: De Huisverbouwer
Sector: Bouw
E-mail: Sarah@dehuisverbouwer.be
118 edit Naam: Ann Engelen
Bedrijf: De Huisverbouwer
Sector: Bouw
E-mail: Info@dehuisverbouwer.be
119 edit Naam: Ronny Vandenbergh
Bedrijf: De Vesten
Sector:
E-mail: info@devesten.be
120 edit Naam: Tonny Luyten
Bedrijf: De Vesten
Sector:
E-mail: info@devesten.be
121 edit Naam: Rudi Steenhaut
Bedrijf: De Vesten
Sector:
E-mail: info@devesten.be
122 edit Naam: Johnny Machiels
Bedrijf: Event Masters
Sector:
E-mail: info@eventmasters.be
123 edit Naam: Sander Van den Broeck
Bedrijf: Event Masters
Sector:
E-mail: info@eventmasters.be
124 edit Naam: Barbara Laets
Bedrijf: Event Masters
Sector:
E-mail: info@eventmasters.be
125 edit Naam: Rudi Vanhoudt
Bedrijf: Belfius Bank en Verzekeringen
Sector:
E-mail: rudi.vanhoudt@belfius.be
126 edit Naam: Herbert Verbeek
Bedrijf: BVBA Verbeek Group
Sector: renovatiewerken
E-mail:
127 edit Naam: Manuela Straatman
Bedrijf: BVBA Verbeek Group
Sector: renovatiewerken
E-mail:
128 edit Naam: Vandecruys Tom
Bedrijf: Advocatenkantoor Vandecruys
Sector: Advocaat
E-mail:
129 edit Naam: Lefèvre Dany
Bedrijf: Belfius Bank & Verzekeringen
Sector:
E-mail: DANIEL.LEFEVRE@belfius.be
130 edit Naam: Steven Engelen
Bedrijf: Apartbouw
Sector: architectenbureau
E-mail: sen@apartarchitectuur.be
131 edit Naam: Leen Engelen
Bedrijf: Apartbouw
Sector: architectenbureau
E-mail:
132 edit Naam: Koen Vanhoutte
Bedrijf: Groenoplossingen Koen Vanhoutte
Sector: Tuinaanlegger en ontwerper
E-mail: info@groenoplossingen.be
133 edit Naam: Griet Vanhoutte
Bedrijf: Tuinoplossingen Koen Vanhoutte
Sector: Tuinaanlegger en ontwerper
E-mail: info@groenoplossingen.be
134 edit Naam: Patrick Daneels
Bedrijf:
Sector: Vloerder
E-mail: w.g@telenet.be
135 edit Naam: Tamara Daneels
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
136 edit Naam: Pascal Lesage
Bedrijf: MOOW
Sector:
E-mail: info@moow.be
137 edit Naam: Katrien Lesage
Bedrijf: MOOW
Sector:
E-mail: info@moow.be
138 edit Naam: Luc Vissers
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
139 edit Naam: Jo Vissers
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
140 edit Naam: Greet Dierckx
Bedrijf: Thuismakelaar.be
Sector:
E-mail: info@thuismakelaar.be
141 edit Naam: Steven Van Bael
Bedrijf: BVBA Svb
Sector: Kwaliteitsgereedschap
E-mail: stevenvanbael@msn.com
142 edit Naam: Jo Verboven
Bedrijf: V&V Groenservice
Sector: Tuinbouw
E-mail: joverboven@yahoo.com
143 edit Naam: Sandra Boonen
Bedrijf: Grand café Sfinx
Sector: Horeca
E-mail: boonensandra@hotmail.com
144 edit Naam: Stefanie Vanwelsenaers
Bedrijf: Two4Life
Sector: Relatiebureau
E-mail: stefanie@two4life.be
145 edit Naam: Omer Wijnants
Bedrijf: Biest
Sector: Safety en workwear
E-mail: info@biest.be
146 edit Naam: Jan Cools
Bedrijf: Bouwbedrijf Cools
Sector: Nieuwbouw en renovatie
E-mail: boonensandra@hotmail.com
147 edit Naam: Kevin Geeraerts
Bedrijf: KG CV&SANITAIR bvba
Sector: Bouw
E-mail: kevingeeraerts@telenet.be
148 edit Naam: Katrien Saenen
Bedrijf: Katrien Saenen Permanente make up en nagelstyliste
Sector: Verzorging
E-mail:
149 edit Naam: Kristof Robrechts
Bedrijf: Transport Rovetra
Sector: Transport
E-mail:
150 edit Naam: Liesbet Djoos
Bedrijf: Transport Rovetra
Sector: Transport
E-mail:
151 edit Naam: Gert Lemmens
Bedrijf: Tankcontrol Gert Lemmens
Sector: Bouw Freelancer
E-mail:
152 edit Naam: Evy Peeters
Bedrijf: Tankcontrol Gert Lemmens
Sector: Bouw freelancer
E-mail:
153 edit Naam: Filip Oost
Bedrijf: GROEP F&S
Sector: Bouw
E-mail: filip@groep-fns.be
154 edit Naam: Lies Engels
Bedrijf: GROEP F&S
Sector: Bouw
E-mail: lies@groep-fns.be
155 edit Naam: Kris Van Orshoven
Bedrijf: GROEP F&S
Sector: Bouw
E-mail: kris@groep-fns.be
156 edit Naam: Glenn Jennes
Bedrijf: GROEP F&S
Sector: Bouw
E-mail: glenn@groep-fns.be
157 edit Naam: Matti Fijaerts
Bedrijf: GROEP F&S
Sector: Bouw
E-mail: matti@groep-fns.be
158 edit Naam: Luc De Cuyper
Bedrijf: Phobos & Actor
Sector: on- en offline communicatie
E-mail: info@phobosenactor.be
159 edit Naam: Kurt Dams
Bedrijf: Fietsen Kurt Dams
Sector: Fietsenwinkel
E-mail: info@fietsenkurtdams.be
160 edit Naam: Els Van Mieghem
Bedrijf: Fietsen Kurt Dams
Sector: Fietsenwinkel
E-mail: info@fietsenkurtdams.be
161 edit Naam: Sonja Vos
Bedrijf: NV De Laak
Sector: Garage
E-mail: sonja@delaak.be
162 edit Naam: Wendy Exelmans
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt & Partners
Sector: Financiële
E-mail: wendy.exelmans@dvv.be
163 edit Naam: Vicky Van Genechten
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt & Partners
Sector: Financiële
E-mail: vicky.van.genechten@dvv.be
164 edit Naam: Helga Groenen
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt & Partners
Sector: Financiële
E-mail: helga.groenen@dvv.be
165 edit Naam: Annelies Mangelschots
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt & Partners
Sector: Financiële
E-mail: annelies.mangelschots@dvv.be
166 edit Naam: Valerie Wouters
Bedrijf: Zakenkantoor Van Houdt & Partners
Sector: Financiële
E-mail: valerie.wouters@dvv.be
167 edit Naam: Kim Spruyt
Bedrijf: PuuHR
Sector: HR ontzorging
E-mail: kim@puuhr.be
168 edit Naam: Dave Verhoeven
Bedrijf:
Sector:
E-mail:
169 edit Naam: Yves Croonenborghs
Bedrijf: ITdotcom
Sector:
E-mail: yves.croonenborghs@itdotcom.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history