1 edit commentName: Sandra Smet
Functie/bedrijf: European Merchant Finance B.V.B.A.
Ondernemingsnummer: 0714910685
Tel/GSM: 0493/55.31.38
Mail: s.smet@cardadvance.be
2 edit commentName: Geert De Decker
Functie/bedrijf: SBB Accountants
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 03 760 10 42
Mail: geert.de.decker@sbb.be
3 edit commentName: Véronique Noben
Functie/bedrijf: Inspired By Véronique
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: nobenveronique@gmail.com
4 edit commentName: Sam Mertens
Functie/bedrijf: Verkoopsverantwoordelijke Neves Belgium
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0477 85 69 02
Mail: sam@neves.be
5 edit commentName: Thierry Walschap
Functie/bedrijf: Verkoopsverantwoordelijke Neves Swipe Doors
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0475 312 487
Mail: thierry@neves.be
6 edit commentName: Jasper De Swert
Functie/bedrijf: Van der Valk Beveren
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM:
Mail: jasper@hotelbeveren.be
7 edit commentName: Katrien Vander Steene
Functie/bedrijf: vzw GTB
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0470 59 19 08
Mail: katrien.vandersteene@gtb.be
8 edit commentName: Bart Wouters
Functie/bedrijf: vzw GTB
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 03/760 43 35
Mail: bart.wouters@gtb.be
9 edit commentName: Theo van Veen
Functie/bedrijf: Business Optimization Manager / Bedrijfsadvies de Fagne
Ondernemingsnummer: BE 0645.330.013
Tel/GSM: 047 11 25 369
Mail: theo.vanveen@skynet.be
10 edit commentName: Nancy De Bock
Functie/bedrijf: Dienstenkantoor De Bock - HR & Adm. Interim Management
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0473/81.48.51
Mail: nancy.de.bock@skynet.be
11 edit commentName: Abraham Breesch
Functie/bedrijf: Advocatenkantoor
Ondernemingsnummer: 0835472480
Tel/GSM: 0474292360
Mail: info@advocaatbreesch.be
12 edit commentName: Vanwynsberghe Bart
Functie/bedrijf: Terug in Harmonie
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: O489/322.182
Mail: info@teruginharmonie.be
13 edit commentName: Marjolein Wouters
Functie/bedrijf: ING
Ondernemingsnummer:
Tel/GSM: 0471302242
Mail: marjolein.wouters@ing.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history