1 Name: Aart van Oekelen
Bedrijf: Afval Alternatief
Email: aart@afvalalternatief.be
2 Name: Almir Hucic
Bedrijf: Kolum Verzekeringsteam nv
Email: ah@dvv.be
3 Name: Fonne Wijk
Bedrijf: Linea di moda bvba
Email: fonne@lineadimoda.be
4 Name: Britt De Laet
Bedrijf: Linea di moda
Email: britt@lineadimoda.be
5 Name: An Meersman
Bedrijf: DCA
Email: an@dca.lu
6 Name: Hendrik Hellemans
Bedrijf: Coachingplanet.be Opleidingen en Business Training
Email: info@coachingplanet.be
7 Name: Sonja Van Remoortere
Bedrijf: Startersnet
Email: sonja@startersnet.be
8 Name: Jan Nelissen
Bedrijf: DENIL GIFTS
Email: jan@denilgifts.be
9 Name: Benny Verbist
Bedrijf: EuralPack nv
Email: benny@euralpack.com
10 Name: Jan Naulaers
Bedrijf: Belfius
Email: jan.naulaers@belfius.be
11 Name: Joost Oele
Bedrijf: MyDigi
Email: joost@mydigi.eu
12 Name: Frederic Laenens
Bedrijf: LOOOP kantoorinrichting en Interieurprojecten
Email: fl@looop.be
13 Name: Vincent Scohy
Bedrijf: LOOOP kantoorinrichting en Interieurprojecten
Email: vs@looop.be
14 Name: Monique Krikor
Bedrijf: VERZEKERINGEN Monique Krikor
Email: monique@krikor.be
15 Name: Tim Van de Velde
Bedrijf: Zakenkantoor Van Hooff
Email: tim.vandevelde@verz.kbc.be
16 Name: Rob Koenders
Bedrijf: Kempenjob
Email: rob@kempenjob.be
17 Name: Cedric Hamelryck
Bedrijf: Teamtel
Email: cedric@teamtel.be
18 Name: Verschraegen Birgit
Bedrijf: immokolum
Email: birgit@immokolum.be
19 Name: vincent Van Akeleyen
Bedrijf: key stone search 4 m2
Email: vinvanake@hotmail.com
20 Name: Henk Wathion
Bedrijf: SD Worx
Email: Henk.wathion@sdworx.com
21 Name: Kathleen Krekels
Bedrijf: Gemeente Schilde
Email: Kathleen.krekels@schilde.be
22 Name: Gui Boven
Bedrijf: Gui Boven | organisatie-architect
Email: gui.boven@guiboven.be
23 Name: Britt Van Namen
Bedrijf: Britt Van Namen interieurarchitect
Email: info@brittvannamen.be
24 Name: Annick Nys
Bedrijf: Forever Living Products/Nickyscolourandstyle.com
Email: annick.nys1@telenet.be
25 Name: Roel JANSSENS
Bedrijf: Advocatenkantoor Janssens
Email: info@advokaat-janssens.be
26 Name: Luc Missotten
Bedrijf: Immo Point
Email: luc@immopoint.be
27 Name: Ingrid Foscez
Bedrijf: Immo Point
Email: ingrid@immopoint.be
28 Name: Stephanie Snijders
Bedrijf: Drisag
Email: stephanie.snijders@drisag.be
29 Name: Simon Schutyser
Bedrijf: NextGen Aviation Group NV
Email: simon@nextgen.aero
30 Name: Guy Wouters
Bedrijf: AAC WOUTERS bvba - Alarm & camerabewaking
Email: guy@aac-wpouters.be
31 Name: Marc Der Kinderen
Bedrijf: Vorsselmans
Email: marc.derkinderen@vorsselmans.be
32 Name: Gilles Deffontaine
Bedrijf: Tentoo Payroll Services
Email: gilles@tentoo.be
33 Name: Hilde Adriaensen
Bedrijf: Acerta
Email: hilde.adriaensen@acerta.be
34 Name: Ben Deburchgrave
Bedrijf: Pirazzo Sportswear
Email: Ben@pirazzo.com
35 Name: Gert Slegers
Bedrijf: Belfius Bank & Verzekeringen
Email: gert.slegers@belfius.be
36 Name: Martin Van Steen
Bedrijf: MVSDecor
Email: martin.vs@skynet.be
37 Name: stephie Janssens
Bedrijf: Konvert Interim
Email: officemanager.merksem@konvert.be
38 Name: an magerman
Bedrijf: advocatenkantoor
Email: anmagerman@skynet.be
39 Name: Esther Van de Vel
Bedrijf: Q-bic Business Center
Email: info@q-bic.be
40 Name: ROBBIE VANOVERBEKE
Bedrijf: NV ART FORUM
Email: r.v.overbeke@gmail.com
41 Name: Jules Dean
Bedrijf: Startersnet
Email: info@startersnet.be
42 Name: Dave Cools
Bedrijf: Group S
Email: dave.cools@groups.be
43 Name: Ronald De Schutter
Bedrijf: Royal Antwerp Bicycle Club
Email: rods1@telenet.be
44 Name: Bruyninckx Jan
Bedrijf: INROLĀ®
Email: jan@inrol.be
45 Name: Rudi Van Lent
Bedrijf: Glas Van Lent BVBA
Email: Administratie@glasvanlent.be
46 Name: Annick Taets
Bedrijf: Linguana
Email: annick@linguana.be
47 Name: Verley Guy
Bedrijf: WAS-CO
Email: guy.verley@was-co.be
48 Name: Bart Van der Veken
Bedrijf: STUYTS nv
Email: bart@stuyts.be
49 Name: Carl Vande Vyvere
Bedrijf: Souvavy Natuursteen
Email: info@souvavy.be
50 Name: David Serrien
Bedrijf: Incognito
Email: david@incognito.be


People that couldn't make it

These people registered before but sadly couldn't make it.
(if you accidentally got removed from the list, you can restore yourself here)

1 Name: PHILIPPE VAN AELST
Bedrijf: BODART
Email: philippe@bodartservicehouse.be
2 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco - Interim Management
Email: luc@affaco.com




Settings Edit this page How to embed Export Show history