1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf + Activiteit: Acerta + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Karolien Tallieu
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants & Adviseurs
Ondernemingsnr: 0459.609.556
Tel / gsm: 0478/63 14 41
Mail: karolien.tallieu@sbb.be
3 edit commentName: Christiaan Beernaert
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Ondernemingsnr: 0430 712 662
Tel / gsm: 0472/45 44 11
Mail: info@bcvlar.be
4 edit commentName: Jean-Francois BOHEZ
Bedrijf + Activiteit: BOHEZ concept & support NV
Ondernemingsnr: BE 0886 206 846
Tel / gsm: 0475/26.79.85
Mail: jf@bohez.com
5 edit commentName: Caroline DHONDT
Bedrijf + Activiteit: Firma BOHEZ BVBA /VAULT Engineering - CAD/CAM
Ondernemingsnr: BE 0437.520.082
Tel / gsm: 055/31.31.70
Mail: Caroline@bohez.com
6 edit commentName: Nadine De Geyter
Bedrijf + Activiteit: Administratieve duizendpoot
Ondernemingsnr: 0871945074
Tel / gsm: 0478722683
Mail: nadine@nadinedegeyter.be
7 edit commentName: Suzanna
Bedrijf + Activiteit: Miss Vanilla
Ondernemingsnr: Chocolade, lekkere relatiegeschenken
Tel / gsm: 0477/811180
Mail: missvanilla@outlook.be
8 edit commentName: Peter
Bedrijf + Activiteit: Retron
Ondernemingsnr: BE0767264456
Tel / gsm: 0485/514172
Mail:
9 edit commentName: Eddy Raepsaet
Bedrijf + Activiteit: coordinator internationale schoolprojecten
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0475 940569
Mail: raepsaeteddy@gmail.com
10 edit commentName: Aveve Marc lapage
Bedrijf + Activiteit: Tuincentrum
Ondernemingsnr: Be0649316119
Tel / gsm: 0498921668
Mail:
11 edit commentName: Aveve Coessens sabine
Bedrijf + Activiteit: Tuincentrum
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0498921667
Mail:
12 edit commentName: Maligo Jeroen
Bedrijf + Activiteit: Marking Solutions
Ondernemingsnr: BE 0661 582 065
Tel / gsm: 0484116502
Mail: jeroen@markingsolutions.be
13 edit commentName: Nathan Samson
Bedrijf + Activiteit: Websters NV - Zorgeloos online
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0470 66 02 52
Mail: nathan@websters.be
14 edit commentName: Tom Deraedt
Bedrijf + Activiteit: Authority - Client Relationship Manager
Ondernemingsnr: 0846644605
Tel / gsm: +32 477 71 40 35
Mail: tom.deraedt@authority.biz
15 edit commentName: Stefan De Smedt
Bedrijf + Activiteit: Drukhuis De Grote Arend bvba - Drukkerij algemeen
Ondernemingsnr: BE0458.075.669
Tel / gsm: 0475 41 24 62
Mail: stefan@degrotearend.be
16 edit commentName: Stijn Meurez
Bedrijf + Activiteit: Creos
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0476/41 30 58
Mail: stijn@creos.be
17 edit commentName: Damien De Vos
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:





Settings Edit this page How to embed Export Show history