1 edit Name: Kristof Van Yperzele
Topic: Ben je KMO of zelfstandig, bij Acerta ben je aan het juiste adres! ;-)
Bedrijf + Activiteit: Acerta + sociaal secretariaat
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit Name: Anneke Vansteenkiste
Topic: jobsite
Bedrijf + Activiteit: Monster.be
Mail: anneke.vansteenkiste@monster.be
3 edit Name: Danny Vermeulen
Topic: Waarom en hoe vertaal je trends in je strategie, je marketing, ...
Bedrijf + Activiteit: StrinnLab + trendonderzoek & scenarioplanning
Mail: danny@strinnlab.be
4 edit Name: Stefanie Albers
Topic: sociaal engagement
Bedrijf + Activiteit: Streekmotor23 - streekfonds
Mail: stefanie.albers@streekmotor23.be
5 edit Name: Christiaan Beernaert
Topic: Een thuis voor starters
Bedrijf + Activiteit: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mail: christiaan@bcvlar.be
6 edit Name: Peter Van Dorpe
Topic: multimedia, het bos & de bomen
Bedrijf + Activiteit: Roularta Media Group
Mail: peter.van.dorpe@roularta.be
7 edit Name:
Topic:
Bedrijf + Activiteit:
Mail:
8 edit Name: Nadine De Geyter
Topic: de workflow van uw bedrijf optimaliseren
Bedrijf + Activiteit: Administratieve duizendpoot
Mail: nadine@nadinedegeyter.be
9 edit Name: Ilse Griebeling
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Interieurinrichting
Mail: info@internolux.be
10 edit Name: LUC DE MEY
Topic: ARCHITECTUUR ALS DERDE HUID
Bedrijf + Activiteit: ARCHITECTEN-BURO DE MEY&MATTHYS
Mail: luc.demey@skynet.be
11 edit Name: Eddy Raepsaet
Topic: stages voor buitenlandse scholieren (Erasmus+ )
Bedrijf + Activiteit: Scholengroep Vlaamse Ardennen
Mail: raepsaeteddy@gmail.com
12 edit Name: Jens Vanhemens
Topic:
Bedrijf + Activiteit: ING Business Banker KMO
Mail: jens.vanhemens@ing.be
13 edit Name: Karolien Tallieu
Topic: Accountants & Adviseurs
Bedrijf + Activiteit: Sbb Accountants & Adviseurs
Mail: karolien.tallieu@sbb.be
14 edit Name: Erwin Van Waeleghem
Topic: Participatieve mensgerichtere bedrijfsvoering en inspirerend peer to peer leiderschap
Bedrijf + Activiteit: Semco Style Institute BeLux - Trainingen, Workshops, Consultancy
Mail: erwin@semcostyleinstitute.be
15 edit Name: Tom Swnnen
Topic: Juridisch advies
Bedrijf + Activiteit: HVG Advocaten
Mail: tom.swinnen@hvglaw.be
16 edit Name: Jakob De Geyter
Topic:
Bedrijf + Activiteit: ING Business Banker PRO
Mail: jakob.de.geyter@ing.be
17 edit Name: van Lievenoogen Peter
Topic:
Bedrijf + Activiteit: industriele electrische herstellingen
Mail: peter@retron.be
18 edit Name: Hans Wynant
Topic: overnemen van tijdrovende uitvoerende administratieve taken
Bedrijf + Activiteit: Alacart: administratieve en telefonische ondersteuning
Mail: hans@alacart.be
19 edit Name: BODYN BART
Topic:
Bedrijf + Activiteit: BODYN-BONTE VERZEKERINGSKANTOOR
Mail: bart.bodyn@verz.kbc.be
20 edit Name: Bonte Thomas
Topic:
Bedrijf + Activiteit: B & B verzekeringen
Mail: thomas.bonte3@verz.kbc.be
21 edit Name: Tom Deraedt
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Digitale Marketing
Mail: tom.deraedt@authority.biz
22 edit Name: Frederik Dekeyser
Topic:
Bedrijf + Activiteit: MCRonse
Mail: frederik@mcronse.be
23 edit Name: Marjolein Schollaert
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Digitale Marketing
Mail: marjolein.schollaert@authority.biz
24 edit Name: Nathalie De Cock
Topic: Reisadvies op maat
Bedrijf + Activiteit: Travel Expert Oudenaarde
Mail: nathalie.dc@travel-expert.be
25 edit Name: Diederik Gees
Topic: Vacant Property Solutions
Bedrijf + Activiteit: Entrakt
Mail: diederik@entrakt.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history