1 commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Wij zorgen en ontzorgen je met een persoonlijke aanpak van alle loonadministratie
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 commentName: Beernaert Christiaan
Topic: open coffee
GDPR: mails ontvangen?:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Bedrijvencentrum Vlaamse Ardennen
Mailadres: christiaan@bcvlar.be
3 commentName: Karolien Tallieu
Topic: Uw ondernemerscoach in fiscaal advies
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459609556
Bedrijf: Sbb
Mailadres: karolien.tallieu@sbb.be
4 commentName: Jordy De Weerdt
Topic: Filmstudio
GDPR: mails ontvangen?: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Redix
Mailadres: hello@redix.be
5 commentName: Wesley Leyman
Topic:
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Van Lanschot Bankiers
Mailadres: wesley.leyman@vanlanschot.be
6 commentName: Alexander Leplae
Topic: Optimalisatie van bedrijfsnetwerken/wifi netwerken
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: GDC Networks
Mailadres: alexander@gdcnetworks.eu
7 commentName: Natalia Katuntseva
Topic: Cybersecurity - Beveiliging van digitale data van uw bedrijf
GDPR: mails ontvangen?: ja
Ondernemingsnummer: 0459.551.653
Bedrijf: Netcure
Mailadres: natalia.katuntseva@netcure.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history