1 Topic: Websites voor één euro per dag
Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Topic: Nooit meer tijd verliezen aan teksten schrijven
Voornaam en naam: Josefien De Bock
Bedrijfsnaam: Text Fairy
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: josefien@textfairy.be
3 Topic: Muurschilderingen en kunstige professionele graffiti
Voornaam en naam: Sander Anseeuw
Bedrijfsnaam: DisorderLine
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: sander@disorderline.com
4 Topic: Smart Business Software
Voornaam en naam: Michiel Van Staey
Bedrijfsnaam: FUROO bvba
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: michiel@furoo.be
5 Topic: Virtual Reality Tours
Voornaam en naam: Xavier Dhaenens
Bedrijfsnaam: 3D2C
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: Xavier@3D2C.be
6 Topic: Team events op maat
Voornaam en naam: Saartje Peeters
Bedrijfsnaam: TeamTale
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: saartje@teamtale.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history