Open Coffee Oostende - deelnemers 14 februari 2019


1 Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Voornaam en naam: Cedric Spillebeen
Bedrijfsnaam: Heftig
E-mailadres: cedric@heftig.be
3 Voornaam en naam: Donal Riordan
Bedrijfsnaam: Modest
E-mailadres: daniel_rior@yahoo.com
4 Voornaam en naam: Pascale Heinderson
Bedrijfsnaam: 't Werkpand
E-mailadres: pascale.heinderson@pomwvl.be
5 Voornaam en naam: Jan Vellemans
Bedrijfsnaam: Tifogroup NV
E-mailadres: jvellemans@hotmail.com
6 Voornaam en naam: Pieterjan Veys
Bedrijfsnaam: Tifogroup NV
E-mailadres: pieterjan@tifoman.com
7 Voornaam en naam: Stefaan Huyghebaert@telenet.be
Bedrijfsnaam: Juwelier Arnold Nv
E-mailadres: stefaan.huyghebaert@telenet.be
8 Voornaam en naam: Karel Missiaen
Bedrijfsnaam: Flyer
E-mailadres: karel.missiaen@flyer.be
9 Voornaam en naam: Jimmy Pauwaert
Bedrijfsnaam: Amuse Events
E-mailadres: jimmy@amuse-events.be
10 Voornaam en naam: Charlotte Nierynck
Bedrijfsnaam: Cha Noir
E-mailadres: cha@chanoir.be
11 Voornaam en naam: Steven Boute
Bedrijfsnaam: C.G. Totem
E-mailadres: steven.boute@cgtotem.com
12 Voornaam en naam: Vandevelde Stijn
Bedrijfsnaam: VIAMANI
E-mailadres: stijn.vandevelde@viamani.be
13 Voornaam en naam: Erwin Van Meer
Bedrijfsnaam: MyDigi
E-mailadres: erwin.van.meer@mydigi.eu
14 Voornaam en naam: Alexander Vandierendonck
Bedrijfsnaam: Marketingbureau Area7 | Op maat gemaakte websites
E-mailadres: info@area7.org
15 Voornaam en naam: Tamara Ongenae
Bedrijfsnaam: Studio Rova
E-mailadres: info@studiorova.be
16 Voornaam en naam: Caroline Delzongle
Bedrijfsnaam: SBB
E-mailadres: caroline.delzongle@sbb.be
17 Voornaam en naam: Tom Declerck
Bedrijfsnaam: Elindus NV
E-mailadres: tom.declerck@elindus.be
18 Voornaam en naam: Ann D'hoore
Bedrijfsnaam: ING
E-mailadres: ann.d-hoore@ing.com
19 Voornaam en naam: Hannah Thieuw
Bedrijfsnaam: Economisch Huis
E-mailadres: hannah.thieuw@economischhuis.be
20 Voornaam en naam: kurt huyghe
Bedrijfsnaam: Flanders Inox bvba
E-mailadres: info@flandersinox.be
21 Voornaam en naam: Ines Dutry
Bedrijfsnaam: ING
E-mailadres: ines.dutry@ing.com
22 Voornaam en naam: Thomas Sonck
Bedrijfsnaam: Canyon Clan
E-mailadres: thomas@canyonclan.com
23 Voornaam en naam: Guita&Tommy
Bedrijfsnaam: Caffungi
E-mailadres: Guita.zamani@gmail.com
24 Voornaam en naam: Nick Hilderson
Bedrijfsnaam: HIREM Group
E-mailadres: Nick.hilderson@hiremgroup.com
25 Voornaam en naam: Verleye Mitch
Bedrijfsnaam: Logos Oostende bvba
E-mailadres: info@logos-oostende.be
26 Voornaam en naam: Els Verhaeghe
Bedrijfsnaam: Fotografie Soenen, Verhaeghe & C°
E-mailadres: els@jjsoenen.be
27 Voornaam en naam: Thomas Dupon
Bedrijfsnaam: Economisch Huis Oostende
E-mailadres: thomas.dupon@economischhuis.be
28 Voornaam en naam: Fabienne Segaert
Bedrijfsnaam: Let's Talk taalcoaching
E-mailadres: info@lets-talk-taalcoaching.be
29 Voornaam en naam: Kevin Tant
Bedrijfsnaam: HIREM Group bvba
E-mailadres: kevin.tant@hiremgroup.com
30 Voornaam en naam: Nancy Moyaert
Bedrijfsnaam: POM
E-mailadres: nancy.moyaert@pomwvl.be
31 Voornaam en naam: Katrien Claeys
Bedrijfsnaam: More Happiness
E-mailadres: katrien@more-happiness.be
32 Voornaam en naam: Cindy Vandekerkhove
Bedrijfsnaam: More Happiness
E-mailadres: vandekerkhovecindy@gmail.com
33 Voornaam en naam: Monique Swinnen
Bedrijfsnaam: Focus op emoties
E-mailadres: swinnenmonique7@gmail.com
34 Voornaam en naam: Leen Ryckewaert
Bedrijfsnaam: Emino
E-mailadres: leen.ryckewaert@emino.be
35 Voornaam en naam: Bert Vermeersch
Bedrijfsnaam: Videomotion
E-mailadres: bert@videomotion.be
36 Voornaam en naam: Vincent Drouard
Bedrijfsnaam: Toerisme Oostende vzw
E-mailadres: v.drouard@toerisme-oostende.be
37 Voornaam en naam: Karen Morel
Bedrijfsnaam: La Forma
E-mailadres: info@laforma.be
38 Voornaam en naam: Andy De Rycke
Bedrijfsnaam: global constructions De Rycke
E-mailadres: bvbaGCDR@outlook.com
39 Voornaam en naam: Elisabeth Cys
Bedrijfsnaam: Start People Oostende
E-mailadres: elisabeth.cys@startpeople.be
40 Voornaam en naam: Hans Huyghe
Bedrijfsnaam: Groep INTRO vzw
E-mailadres: mobiliteit@groepintro.be
41 Voornaam en naam: Griet Decrop
Bedrijfsnaam: Knapp Lekker Lang
E-mailadres: smakelijk@knapp.be
42 Voornaam en naam: Benedicte Carbonez
Bedrijfsnaam: VERNIERS NV
E-mailadres: bene@verniers.be
43 Voornaam en naam: Audrey Leemans
Bedrijfsnaam: PRG Projects
E-mailadres: aleemans@prg.com
44 Voornaam en naam: Michele
Bedrijfsnaam: Imagimpact
E-mailadres: info@imagimpact.be
45 Voornaam en naam: Norayma Nicolaas
Bedrijfsnaam: Virtuas
E-mailadres: norayma.nicolaas@outlook.com
46 Voornaam en naam: Yves Depuydt
Bedrijfsnaam: Vleeswaren Depuydt NV
E-mailadres: yves@fermette.be
47 Voornaam en naam: Michel SEEGER
Bedrijfsnaam: Franlis rederij nv
E-mailadres: michel.seeger@franlis.be
48 Voornaam en naam: Xavier Dhaenens
Bedrijfsnaam: 3D2C
E-mailadres: Xavier@3D2C.be
49 Voornaam en naam: Sabine Stanssens
Bedrijfsnaam: Leren met Sabine
E-mailadres: sabine.stanssens@gmail.com
50 Voornaam en naam: Maud Van Coillie
Bedrijfsnaam: Economisch Huis Oostende
E-mailadres: maud.vancoillie@economischhuis.be
51 Voornaam en naam: kurt vanputte
Bedrijfsnaam: iLumaxX ez
E-mailadres: krvanputte@gmail.com
52 Voornaam en naam: Peter Pattyn
Bedrijfsnaam: Belgian Natural Ice Cream Production
E-mailadres: peter@bnip.be
53 Voornaam en naam: Brecht Lejeune
Bedrijfsnaam: Hyundai DEVISCH Oostende
E-mailadres: brecht@garagedevisch.be
54 Voornaam en naam: roham ahmadi
Bedrijfsnaam: bnp paribasfortis
E-mailadres: roham.ahmadizadehyekta@bnpparibasfortis.com
55 Voornaam en naam: Noemie Wouters
Bedrijfsnaam: GreenBridge
E-mailadres: noemie.wouters@ugent.be
56 Voornaam en naam: Pieter Van Aerschot
Bedrijfsnaam: Mr. Franklin
E-mailadres: pieter@misterfranklin.be
57 Voornaam en naam: Maxime Depoorter
Bedrijfsnaam: Greenbridge
E-mailadres: maxime.depoorter@greenbridge.be
58 Voornaam en naam: Jordy Verbeurgt
Bedrijfsnaam: Clever
E-mailadres: jordy@clever.be
59 Voornaam en naam: anthony bruyneel
Bedrijfsnaam: bruyneel recycling
E-mailadres: info@bruyneelrecycling.com
60 Voornaam en naam: Arent Lievens
Bedrijfsnaam: Sigma Lex
E-mailadres: A@LL2.be
61 Voornaam en naam: Laurent Culliford
Bedrijfsnaam: LCTEC - Amétisse BVBA
E-mailadres: laurent@lctec.be
62 Voornaam en naam: Annelies Van Daele
Bedrijfsnaam: I-Diverso
E-mailadres: annelies.vandaele@groepintro.be
63 Voornaam en naam: Katrien Vangheluwe
Bedrijfsnaam: Floo Keramiek
E-mailadres: katrien@floo-keramiek.be
64 Voornaam en naam: John Roose
Bedrijfsnaam: V-hub
E-mailadres: john.roose@telenet.be
65 Voornaam en naam: Bram Cooreman
Bedrijfsnaam: All Buro Solutions
E-mailadres: bram@allburosolutions.be
66 Voornaam en naam: Tommy
Bedrijfsnaam: Fietsmoto
E-mailadres: Tommy@fietsmoto.be
67 Voornaam en naam: Stéphanie Van Daele
Bedrijfsnaam: Events by Stéphanie
E-mailadres: stephanie.events@telenet.be
68 Voornaam en naam: Caroline Depuydt
Bedrijfsnaam: Acerta
E-mailadres: caroline.depuydt@acerta.be
69 Voornaam en naam: Inge Cosman
Bedrijfsnaam: Jobfixers
E-mailadres: inge.cosman@jobfixers.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history