1 Topic: Websites voor één euro per dag
Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Topic: Schilderkracht tot de vierde macht!
Voornaam en naam: Lies Nuyttens
Bedrijfsnaam: Sdad bvba
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: Info@sdad.be
3 Topic: Administratieve software voor bouwsector
Voornaam en naam: Dimitri Glorieux
Bedrijfsnaam: Robaws
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: dimitri@robaws.be
4 Topic: HR Power, jouw partner in HR advies & payroll
Voornaam en naam: Bart Menschaert
Bedrijfsnaam: HR Power
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: bart@hr-power.be
5 Topic: Maken van resultaatgerichte websites
Voornaam en naam: Gregory Vanhoucke
Bedrijfsnaam: Exsited webdesign
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: get@exsited.be
6 Topic: Optimalisatie van uw wagenpark!
Voornaam en naam: Eveline Brulez
Bedrijfsnaam: Opel Bariseau Mottrie
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: eveline@opelbm.be
7 Topic: Muurschilderingen en kunstige professionele graffiti
Voornaam en naam: Sander Anseeuw
Bedrijfsnaam: DisorderLine
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: sander@disorderline.com
8 Topic: CloudShake zorgt voor een optimalisatie en digitalisatie van je IT-infrastructuur en administratie.
Voornaam en naam: Koen Verbeke
Bedrijfsnaam: CloudShake
GDPR: mails ontvangen?: JA
E-mailadres: koen@cloudshake.be
9 Topic: Adviseur familiebedrijven | overdracht, coaching & deugdelijk bestuur
Voornaam en naam: Steven Boute
Bedrijfsnaam: C.G. TOTEM
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: steven.boute@cgtotem.com
10 Topic: Digital Signage
Voornaam en naam: Maxime Soenen
Bedrijfsnaam: Scoops
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: maxime.soenen@scoops.com
11 Topic: Business Banker KMO Regio Kortrijk - Waregem
Voornaam en naam: Cindy Devos
Bedrijfsnaam: ING
GDPR: mails ontvangen?:
E-mailadres: cindy.devos@ing.com
12 Topic: KMO-gerichte ERP-software
Voornaam en naam: Philip Wittouck
Bedrijfsnaam: EOS
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: philipw@eos-software.be
13 Topic: De wisselwerking tussen strategie en accountancy
Voornaam en naam: De Bruyne Francis
Bedrijfsnaam: Accountancy Partners
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: info@accountancypartners.be
14 Topic: De wisselwerking tussen accountancy en strategie
Voornaam en naam: Katrijn Messiaen
Bedrijfsnaam: Accountancy Partners
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: info@accountancypartners.be
15 Topic: Workspace Design
Voornaam en naam: Ann Eeckhout
Bedrijfsnaam: Pami
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: ann.eeckhout@pami.be
16 Topic: Flexibele kantoor- en vergaderruimtes
Voornaam en naam: Veerle De Backere
Bedrijfsnaam: Regus
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: veerle.debackere@regus.com
17 Topic: Professionele IT partner voor KMO & Zelfstandigen
Voornaam en naam: Alexander Leplae
Bedrijfsnaam: CLOUDWARE NV
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
18 Topic: HR Partner
Voornaam en naam: Kathy Declercq
Bedrijfsnaam: UNIQUE
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: kdeclercq@unique.be
19 Topic: Studie- en adviesbureau - Omgevinsgvergunning
Voornaam en naam: Paulien Tanghe
Bedrijfsnaam: United Experts
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: pta@unitedexperts.be
20 Topic: HR-dienstverlening
Voornaam en naam: Vanessa De Meyere
Bedrijfsnaam: Acerta
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: vanessa.de.meyere@acerta.be
21 Topic: Inbouwkasten & scheidingswanden op maat
Voornaam en naam: Thierry Walschap
Bedrijfsnaam: Neves
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: thierry@neves.be
22 Topic: Eyecatchers voor stand, decor en interieur
Voornaam en naam: Athan Schonbaert
Bedrijfsnaam: Natum design studio BVBA
GDPR: mails ontvangen?: Ja
E-mailadres: Athan@natum.be
23 Topic: Drukkerij
Voornaam en naam: Micheline Gourlandt
Bedrijfsnaam: INNI group
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: micheline.gourlandt@innigroup.com
24 Topic: Vochtbestrijding en kunstharsvloeren
Voornaam en naam: Michael Vandeputte
Bedrijfsnaam: RENOFORT nv
GDPR: mails ontvangen?:
E-mailadres: info@renofort.be
25 Topic: consulting, R&D and changemanagement
Voornaam en naam: Wylin Bert
Bedrijfsnaam: Ocean Investing Bvba
GDPR: mails ontvangen?:
E-mailadres: bert@ocean-investing.eu
26 Topic: Business Transformation Enabler (Finance - Administration - HR) helping SME’s & public sector to become future proof!
Voornaam en naam: Peter Dick
Bedrijfsnaam: DynamICK
GDPR: mails ontvangen?: ja
E-mailadres: peter.dick@dynamick.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history