1 Name: Alice Bruno
Bedrijf: Cronos Linkt
e-mailadres: alice.bruno@cronos.be
2 Name: Sabine Van Overmeire
Bedrijf: Talo Advocaten
e-mailadres: s.vanovermeire@taloadvocaten.be
3 Name: Marianne Burggraeve
Bedrijf: Eiger North
e-mailadres: marianne.burggraeve@cronos.be
4 Name: Erwin Van Meer
Bedrijf: DTM Taxi
e-mailadres: erwin@dtm.taxi
5 Name: Geurts Willy
Bedrijf: Rentokil Specialist Hygiëne
e-mailadres: willy.geurts@rentokil-initial.com
6 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco
e-mailadres: luc@affaco.com
7 Name: Annick Nys
Bedrijf: Forever Living Products
e-mailadres: annick.nys1@telenet.be
8 Name: Jack Berben
Bedrijf: Cosimco
e-mailadres: jack.berben@osimco.be
9 Name: wim hellemans
Bedrijf: SBB Accountants
e-mailadres: wim.hellemans@sbb.be
10 Name: Franco Van der Spiegel
Bedrijf: Disprimo
e-mailadres: franco@disprimo.be
11 Name: Ann Coussens
Bedrijf: Runtime
e-mailadres: ann.coussens@runtime.be
12 Name: Stefan Mortelmans
Bedrijf: Arxus
e-mailadres: stefan.mortelmans@arxus.eu
13 Name: Mark Van Gossum
Bedrijf: Takoda Biz
e-mailadres: mark.van.gossum@telenet.be
14 Name: Nancy Kegelaers
Bedrijf: NK Ventures, freelance marketing & communication manager
e-mailadres: nancy.kegelaers@gmail.com
15 Name: Ampe jo
Bedrijf: SpeelsR
e-mailadres: Jo@speelsr.be
16 Name: Annelies De Boeck
Bedrijf: Sidekick
e-mailadres: annelies@sidekick.be
17 Name: Els Bouckaert
Bedrijf: Antilope De Bie Printing
e-mailadres: els.bouckaert@antilopedebie.be
18 Name: Jill Neuhard
Bedrijf: Comma People
e-mailadres: jill@commapeople.be
19 Name: Jorn Van Rompaye
Bedrijf: TOON! Promotie
e-mailadres: jorn@toonpromotie.be
20 Name: Jan Meeus
Bedrijf: UCAN Direct
e-mailadres: cu@ucandirect.be
21 Name: nancy de meulder
Bedrijf: consulente en ambassadeur Mylène
e-mailadres: nancy.demeulder@telenet.be
22 Name: Nicole Naert
Bedrijf: Decolabel
e-mailadres: nicole.naert@decolabel.nl
23 Name: cathy camertijn
Bedrijf: lefnow
e-mailadres: info@lefnow.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history