1 Name: Alice Bruno
Bedrijf: Cronos Linkt
Functie: Business Networker
e-mail: alice.bruno@cronos.be
2 Name: Ludwig Van Kan
Bedrijf: Gallery Van Kan
Functie: Zaakvoerder
e-mail: info@galleryvankan.com
3 Name: Spranghers
Bedrijf: Saralida bvba
Functie: Zaakvoerder
e-mail: werner.spranghers@telenet.be
4 Name: cristin van ooyen
Bedrijf: Welzijn vind je balans
Functie: relaxatiebegeleider ademcoach
e-mail: cristin.vanooyen@live.be
5 Name: Ingrid Crollet
Bedrijf: EchtCrollet
Functie: Cut the crap coach en trainer
e-mail: ingrid@echtcrollet.com
6 Name: Jack Berben
Bedrijf: Cosimco
Functie: commercieel directeur
e-mail: jack.berben@cosimco.be
7 Name: Axel Somers
Bedrijf: Allington
Functie: Business Development Manager
e-mail: axel.somers@allington.be
8 Name: Katrien Meeusen
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Functie: dossierbeheerder
e-mail: katrien.meeusen@sbb.be
9 Name: guy theunis
Bedrijf: GT4Projects
Functie: zaakvoerder
e-mail: gt4projects@gmail.com
10 Name: Kjell Conings
Bedrijf: Kia Vermant Antwerpen-Zuid
Functie: Verkoop Fleet & Particulier
e-mail: kjell@kiavermant.be
11 Name: Coenen Lynn
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Functie: Advisuer Ondernemingen / Starters
e-mail: coenen.lynn@bnpparibasfortis.com
12 Name: Sven Geens
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Functie: Directeur Ondernemingen Antwerpen Zuid
e-mail: sven.geens@bnpparibasfortis.com
13 Name: Sven Geens
Bedrijf: BNP Paribas Fortis
Functie: Directeur Ondernemingen Antwerpen Zuid
e-mail: sven.geens@bnpparibasfortis.com
14 Name: Geurts Willy
Bedrijf: Rentokil Specialist Hygiƫne
Functie: Sales
e-mail: willy.geurts@rentokil-initial.com
15 Name: Luc Geelen
Bedrijf: Affaco
Functie: Zaakvoerder
e-mail: luc@affaco.com
16 Name: Ine Vercammen
Bedrijf: In2Mental
Functie: Zaakvoerder
e-mail: info@in2mental.be
17 Name: Linda Deijnckens
Bedrijf: Ergo Comfort bvba
Functie: zaakvoerder
e-mail: Info@ergo-comfort.be
18 Name: Els Bouckaert
Bedrijf: Antilope De Bie Printing
Functie: external account manager
e-mail: els.bouckaert@antilopedebie.be
19 Name: Marjolein Verschuren
Bedrijf: SmartPresentations
Functie: Presentatie Ambassadeur
e-mail: marjolein@smartpresentations.be
20 Name: Mitchel Smedts
Bedrijf: Roolit
Functie: CTO
e-mail: mitchel.smedts@roolit.com
21 Name: Diane Cabus
Bedrijf: X
Functie: X
e-mail: Dianecabus12@hotmail.com
22 Name: Annick Nys
Bedrijf: FLP
Functie:
e-mail: annick.nys1@telenet.be
23 Name: Koen Wuyts
Bedrijf: VM Office Assistance
Functie: ICT Manager
e-mail: kw@vmofficeassistance.be
24 Name: Rombouts Guido
Bedrijf: Janssens-lo
Functie: Zaakvoerder
e-mail: info@janssens-lo.be
25 Name: Franco Van der Spiegel
Bedrijf: Disprimo IT Solutions
Functie: SR System Engineer
e-mail: franco@disprimo.be
26 Name: Wouter van Betten
Bedrijf: PcTraining
Functie: Zaakvoerder
e-mail: info@PcTraining.be
27 Name: Shana Cabus
Bedrijf: WayFinders
Functie: HR Consultant
e-mail: shana@wayfinders.be
28 Name: Joos Janssens
Bedrijf: Cevora
Functie: Account manager
e-mail: joos.janssens@cevora.be
29 Name: Jorn Van Rompaye
Bedrijf: TOON! Promotie
Functie: Bestuurder
e-mail: jorn@toonpromotie.be
30 Name: Caroline Cooreman
Bedrijf: 't Reiskoffertje
Functie: Business Owner
e-mail: caroline@treiskoffertje.be
31 Name: Hilde Collier
Bedrijf: Foto Hilde Collier
Functie: Zaakvoerder
e-mail: info@fotocollier.be
32 Name: Dennis Francken
Bedrijf: Confiden
Functie: Zaakvoerder
e-mail: Dennis.confiden@gmail.com
33 Name: naert nicole
Bedrijf: decolabel
Functie: accountmanager
e-mail: nicole.naert@decolabel.nl
34 Name: Cathy Camertijn
Bedrijf: LESSNOW
Functie: Stiltefluisteraar
e-mail: info@lefnow.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history