1 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Topic: Beheer sociaal statuut en loonadministratie + HR-aanbod (loonoptimalisatie, sociale audits,...)
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer: 0473394345
Bedrijf: ACERTA
Mailadres: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit commentName: Rudy Valkenier
Topic: Onderhoud, herstelling, uitbreiding van gebouwen; hard facilities van A tot Z + klusjesdienst technieken
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0476.002.358
Bedrijf: Valkenier BVBA
Mailadres: Rudy@rudyvalkenier.be
3 edit commentName: Cordier Ives
Topic: OPtimalisatie van uw documentenstroom alsook presenteren van alle digitale archieven
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Digiconsult
Mailadres: ives.cordier@digiconsult.biz
4 edit commentName: Seynaeve Loïs
Topic: Duidelijkheid creëren omtrent het energiedossier in een B2B omgeving
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0844.206.143
Bedrijf: Elindus
Mailadres: lois.seynaeve@elindus.be
5 edit commentName: Tom Bruggeman
Topic: Vermogensbegeleiding
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE 0656.909.437
Bedrijf: Octavio
Mailadres: tom.bruggeman@octavio.be
6 edit commentName: Rebecca Hucks - Foodies Arena
Topic: ik bied een leuke werplaats aan bij de coworking Foodies Arena
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Foodies Arena: Food & Health incubator
Mailadres: Rebecca@foodiesarena.be
7 edit commentName: Sarah Levecque
Topic: Eskimofabriek
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf:
Mailadres: sarah@eskimo.eu
8 edit commentName: Stefanie Van Eeckhout
Topic: Strategische partnerships voor start-ups & KMO's
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: be0537759189
Bedrijf: Jump4more
Mailadres: stefanie@jump4more.be
9 edit commentName: Katia De Wasch
Topic: Fotograaf
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: CamerAmuze
Mailadres: info@cameramuze.be
10 edit commentName: Erwin Van Waeleghem
Topic: advies en begeleiding van cultuurevolutie en participatieve bedrijfsvoering in organisaties, executive coaching en interim management
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0963966308
Bedrijf: Semco Style Institute BeLux
Mailadres: erwin@semcostyleinstitute.be
11 edit commentName: Fien Reunes
Topic: Coaching & begeleiding van ondernemers/leidinggevenden omtrent communicatie en leiderschap
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE 0641.824.353
Bedrijf: HeyMotion
Mailadres: fien@heymotion.be
12 edit commentName: Alexander Leplae
Topic: IT partner voor KMO's en zelfstandigen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Cloudware NV
Mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
13 edit commentName: Caroline Masquelier
Topic: rekrutering & selectie van office/sales/marketing/hr/legal/finance
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Viavera Recruitment
Mailadres: caroline.masquelier@viavera.be
14 edit commentName: Bjorn Boon
Topic: digital & video marketing
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0690 631 882
Bedrijf: Bright Nation
Mailadres: bjorn@brightnation.Be
15 edit commentName: Stef Hamerlinck
Topic: branding
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Neen
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Ollie
Mailadres: stef@olliebranding.com
16 edit commentName: Piet Lietaer
Topic: Kantoren, vergaderzalen, flexplekken met diensten
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: De Punt (bedrijvencentrum Gent)
Mailadres: piet@depunt.be
17 edit commentName: Valerie Baert
Topic: HR- consultant in kort en laaggeschoolde jobs
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Leve De Economie
Mailadres: Valerie@levedeeconomie.be
18 edit commentName: Eddy Schellynck
Topic: Design and Engineering
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0448.366.563
Bedrijf: TDE Technologies bvba
Mailadres: eschelly@tdetechnologies.be
19 edit commentName: Jonas Hamerlinck
Topic: Strategie en design
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: neen
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Ollie
Mailadres: jonas@olliebranding.com
20 edit commentName: Ann Velghe
Topic: Sales coach en sales trainer
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0683.500.602
Bedrijf: Wise in Sales
Mailadres: ann@wiseinsales.be
21 edit commentName: Patrick en Véronique Rombaut-Sennesael
Topic: schilder-en decoratiewerk-voeding-gezondheidstrajecten
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0645636453
Bedrijf: Rombaut & Sennesael
Mailadres: info@patrickenveronique.be
22 edit commentName: Lies Tielemans
Topic: copywriting taladvies opleiding
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0667.748.592
Bedrijf: de tekstbewerker
Mailadres: lies@detekstbewerker.be
23 edit commentName: Derycke Steven
Topic: maatschappelijke dienstverlening
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: OCMW Gent
Mailadres: Steven.derycke@ocmw.gent
24 edit commentName: Kris Van den Berghe
Topic: Cloud Telephony
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: BE0684789415
Bedrijf: MIXvoip
Mailadres: kvandenberghe@mixvoip.com
25 edit commentName: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen, u ondersteunen in die van ons
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0403200393
Bedrijf: ING
Mailadres: dirk.van-speybroeck@ing.com
26 edit commentName: JO BOSSCHEM
Topic: INSURANCE
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer: 0445 808 535
Bedrijf: QUI-VIVE
Mailadres: jo@quivive.be
27 edit commentName: Bruno Stas
Topic: Ondergoed/Nachtgoed
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Nee
Ondernemingsnummer: BE0874.815.284
Bedrijf: Eskimo
Mailadres: bruno.stas@eskimo.eu
28 edit commentName: Staes Stijn
Topic: Intuïtief leiderschap
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Stappen met Stijn
Mailadres: Stijnstaes@hotmail.com
29 edit commentName: Dimitri Ferrest
Topic: Copywriting, vertalingen / foto- en videograaf, webdesign, motion graphics
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0824942141
Bedrijf: Letters & Pixels
Mailadres: Dimi@lettersandpixels.be
30 edit commentName: Tine Poullet
Topic: Paaldansstudio, meer dan alleen pole-fun.
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: nee
Ondernemingsnummer: BE0829064344
Bedrijf: Studio noXcuse
Mailadres: tine@noxcuse.be
31 edit commentName: Peter Degheldere
Topic: Sociaal ondernemen
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: Vzw aPart
Mailadres: Peter@socialtrade.be
32 edit commentName: Charlotte Vermeersch
Topic: Visual identity / Logo design
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: 0814.807.027
Bedrijf: STUDIO SJALOT
Mailadres: charlotte@studiosjalot.com
33 edit commentName: Kristof Marres
Topic: Digitaal platform voor het verzenden van pakjes
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: Ja
Ondernemingsnummer: BE0640963231
Bedrijf: PAXI
Mailadres: kristof@paxi.be
34 edit commentName: Bart Menschaert
Topic: HR Advies & Payroll
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0713.744.113
Bedrijf: HR Power
Mailadres: bart@hr-power.be
35 edit commentName: Niels Van Rijsselberghe
Topic:
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee:
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: SBB Accountants & Adviseurs
Mailadres: niels.van.rijsselberghe@sbb.be
36 edit commentName: Xavier Dhaenens
Topic: IT Netwerking Infrastructure
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: JA
Ondernemingsnummer: BE0647959604
Bedrijf: 360IT
Mailadres: xd@360it.be
37 edit commentName: Andy Sergeant
Topic: We Do Entertainment
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer: BE0681524176
Bedrijf: Double Eight
Mailadres: andy@double-eight.be
38 edit commentName: Geert Wulteput
Topic: Loonadministratie
GDPR: Mails ontvangen? Ja/Nee: ja
Ondernemingsnummer:
Bedrijf: The baby's corner
Mailadres: geert@babyscorner.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history