1 edit Name: Kristof Van Yperzele
Topic: Ben je KMO of zelfstandig, bij Acerta ben je aan het juiste adres! ;-)
Bedrijf + Activiteit: Acerta + sociaal secretariaat
Ondernemingsnr: 0416.377.646
Tel / gsm: 0486 51 06 84
Mail: kristof.van.yperzele@acerta.be
2 edit Name: Pieter Werrebrouck
Topic:
Bedrijf + Activiteit: De Punt - business development
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: pieter@depunt.be
3 edit Name: Elvira Rog
Topic: Digitale detox en wandelreizen
Bedrijf + Activiteit: Go Camino
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0485730775
Mail: elvira@go-camino.com
4 edit Name: Piet Lietaer
Topic: diensten en faciliteiten voor ondernemers
Bedrijf + Activiteit: De Punt - directeur
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 092727909
Mail: piet@depunt.be
5 edit Name: Daan Deruyter
Topic: Digitale strategie en SEO
Bedrijf + Activiteit: Authority (authority.biz)
Ondernemingsnr: 0846.644.605
Tel / gsm: 0472391137
Mail: daan.deruyter@authority.biz
6 edit Name: Sven Van wettere
Topic: Coaching - Training - Advies
Bedrijf + Activiteit: Story_Of_The_Wolf
Ondernemingsnr: 0680.508.052
Tel / gsm: 0499 579 540
Mail: sven@sotw.be
7 edit Name: Natalie Deviaene
Topic: Aan de slag met onzichtbare drempels
Bedrijf + Activiteit: BlinkOut, want iedereen straalt vanbinnen + stiltekamer, luisterplek, workshops
Ondernemingsnr: 0687.504.821
Tel / gsm: 0473/248169
Mail: natalie@blinkout.be
8 edit Name: Ellen Persijn
Topic: Flexibel inzetten van sales
Bedrijf + Activiteit: Deal! Outsourcing en trainingsbureau voor sales
Ondernemingsnr: 0668.874.683
Tel / gsm: 0483 30 03 52
Mail: ellen.persijn@we-are-deal.com
9 edit Name: Christoph Caluwé
Topic: Sport op het Werk - Sport- en beweegscan
Bedrijf + Activiteit: Sport Vlaanderen
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0474 927 481
Mail: christoph.caluwe@sport.vlaanderen
10 edit Name: Kenny Vandennoortgaete
Topic: Selfcoaching®: stress- & burnoutpreventie en aanpak.
Bedrijf + Activiteit: Prana / Trainer & Coach
Ondernemingsnr: BE 0887.585.434
Tel / gsm: 0468 47 60 06
Mail: kenny@prana.be
11 edit Name: Bram Meyvis
Topic: Dare to Grow
Bedrijf + Activiteit: Incrius / IT
Ondernemingsnr: BE 0418.477.301
Tel / gsm: 0496 80 92 68
Mail: bm@incrius.be
12 edit Name: Dirk Desmet
Topic: Strategisch bedrijfsmanagement
Bedrijf + Activiteit: Servicemodel.be - Advieskantoor
Ondernemingsnr: BE 0822 369 463
Tel / gsm: 0486 200 265
Mail: dirk@servicemodel.be
13 edit Name: Eddy Schellynck
Topic: Diensten in Mechincal Design en Engineering
Bedrijf + Activiteit: TDE Technologies
Ondernemingsnr: 0448.366.563
Tel / gsm: +32 0477 74 21 55
Mail: eschelly@tdetechnologies.be
14 edit Name: Isabelle Verhelst
Topic: Meer Verdienen Met Je Expertise
Bedrijf + Activiteit: Expert Profitability | Marketing & Verdienmodel Expert
Ondernemingsnr: .
Tel / gsm: 052 20 09 86
Mail: isabelle@expertprofitability.be
15 edit Name: Liesbeth Spilleeen
Topic: Hotelaccommodatie in Gent
Bedrijf + Activiteit: Holiday Inn Express Gent
Ondernemingsnr: BE0875.127.367
Tel / gsm: 0494 70 73 56
Mail: liesbeth@hiexgent.be
16 edit Name: Pieter-Jan Van de Velde
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Trividend
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
17 edit Name: Maes Stefanie
Topic:
Bedrijf + Activiteit: ING Bank
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0483118095
Mail: stefanie.maes@ing.be
18 edit Name: Dirk Schalck
Topic: sportpromotie
Bedrijf + Activiteit: Sportdienst Merelbeke
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0477 46 48 94
Mail: dirk.schalck@merelbeke.be
19 edit Name: Yasmin Dewilde Coaching
Topic: Persoonlijke en Professionele Transformatie
Bedrijf + Activiteit: Coaching & Training
Ondernemingsnr: 0681.971.267
Tel / gsm: 0497341092
Mail: info@yasmindewildecoaching.be
20 edit Name: Ingrid Deherder
Topic:
Bedrijf + Activiteit: POM Oost-Vlaanderen
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
21 edit Name: Karel Delepiere
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Pixville / Sales
Ondernemingsnr: BE0883081070
Tel / gsm: 0475 21 38 53
Mail: karel@pixville.be
22 edit Name: Van den Eede Jens-Frederik
Topic:
Bedrijf + Activiteit: ING Bank
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0478 78 23 75
Mail: jens-frederik.van-den-eede@ing.be
23 edit Name: Tom Deschryver
Topic: fleetservices op maat
Bedrijf + Activiteit: BMW Peter Daeninck - business development
Ondernemingsnr: BE0459844732
Tel / gsm: 0497368282
Mail: tom.deschryver@daeninck.net.bmw.be
24 edit Name: Ines Maroye
Topic: Strategische, visuele en tekstuele ondersteuning voor bedrijven
Bedrijf + Activiteit: Graviteit - Communicatiebureau
Ondernemingsnr: BTW BE 0687 462 358
Tel / gsm: 0477 79 41 77
Mail: ines@graviteit.be
25 edit Name: Younesse Zerouali
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Ceditsafe - check de kredietwaardigheid van uw klanten, prospecten via Creditsafe
Ondernemingsnr: 0828450670
Tel / gsm: 0476760248
Mail: younesse.zerouali@creditsafe.be
26 edit Name: Ben Brouckaert
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09 272 79 00
Mail: ben@starterslabo.be
27 edit Name: Leirens Lode
Topic: social entrepreneurs, community, advies, connector
Bedrijf + Activiteit: BNP Paribas Fortis
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0476/477367
Mail: lode.leirens@bnpparibasfortis.com
28 edit Name: Annabel Bruneel
Topic: Meer zichtbaarheid met jouw onderscheidende logo en huisstijl
Bedrijf + Activiteit: Annabel Graphics
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479420677
Mail: info@annabelgraphics.be
29 edit Name: Els De Waele
Topic: dagelijks verse soep op de werkvloer!
Bedrijf + Activiteit: ventura soup@work
Ondernemingsnr: BE0646768185
Tel / gsm: 0479 54.20.27
Mail: els@ventura-gent.be
30 edit Name: Julie Gilman
Topic: coworkingsplatform voor thuiswerkers
Bedrijf + Activiteit: Work Out Of Office.today
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0496731424
Mail: jmpgilman@gmail.com
31 edit Name: Jens Dehaese
Topic: Bedrijven en mensen vooruit helpen dmv automatisatie
Bedrijf + Activiteit: Sumo Coders - bouwen webapplicaties
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 093950251
Mail: jens@sumocoders.be
32 edit Name: Lien Vanreusel
Topic: copywriting en vertalingen
Bedrijf + Activiteit: Kip Copy
Ondernemingsnr: 0646.964.264
Tel / gsm: 0477/991722
Mail: info@kipcopy.be
33 edit Name: Greetje Vandenbussche
Topic: Radio advertising
Bedrijf + Activiteit: Radio Nostalgie Oost-Vlaanderen
Ondernemingsnr: 0439849666
Tel / gsm: 0479 905 977
Mail: greetje.vandenbussche@nostalgie.eu
34 edit Name: Griet Dantinne
Topic: Training aan Coachen/Consultants
Bedrijf + Activiteit: Management Drives Belgium - Versterken van teamperformance op basis van drijfveren/motviatie
Ondernemingsnr: 0567.882.342
Tel / gsm: 016661431
Mail: g.dantinne@managementdrives.com
35 edit Name: Paul Boey
Topic: Energie
Bedrijf + Activiteit: Group Energy
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: +475442612
Mail: paul@groupenergy.be
36 edit Name: Michel Tiberghien
Topic: Bescherming, pensioen, dagelijksbankieren, vermogensbeheer voor ondernemers
Bedrijf + Activiteit: ING - Personal Banker
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0489/91 85 92
Mail: michel.tiberghien@ing.be
37 edit Name: Geert HOFMAN
Topic:
Bedrijf + Activiteit: PEOPLE PARTNER - Recrutering & Selectie
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: geert.hofman@peoplepartner.be
38 edit Name: Tuba Guney
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Ottoman/MaliTex
Ondernemingsnr: 0828163234
Tel / gsm: 0475658008
Mail: tuba@malitex.be
39 edit Name: Veronica Breinburg
Topic: Bedrijfskleding,image,veiligheid
Bedrijf + Activiteit: Ottoman/Malitex
Ondernemingsnr: 0828163234
Tel / gsm: 474541596
Mail: v.breinburg@malitex.be
40 edit Name: Diederik
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Entrakt - Vacant Property Solutions
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479065151
Mail: diederik@entrakt.be
41 edit Name: Karel De Wolf
Topic: Je verhaal visueel maken!
Bedrijf + Activiteit: Shift Imagine - Tekeningen (illustraties), computer animatiefilm en Kunst voor bedrijven.
Ondernemingsnr: Startpunt cvba-so BE 0479.058.749 - RPR Gent
Tel / gsm: 0468/ 10 60 15
Mail: karel@shiftimagine.com
42 edit Name: Van Speybroeck Dirk
Topic: Ondernemen zit in uw genen, ondersteunen in die van ons.
Bedrijf + Activiteit: ING
Ondernemingsnr: 0403200393
Tel / gsm: 0495912252
Mail: dirk.van-speybroeck@ing.be
43 edit Name: Vivian van Bremen
Topic: Workshops en Opleiding voor coaches en creatieve dienstverleners
Bedrijf + Activiteit: Krachtvrouwen | Succesvol Zichtbaar
Ondernemingsnr: 0670.782.120
Tel / gsm: 0468169192
Mail: vivian@krachtvrouwen.be
44 edit Name: Laetitia Van der Vennet
Topic: Onderhandelen - Bemiddelen - Faciliteren
Bedrijf + Activiteit: Codename Catfish. Workshops & training
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0483 186 916
Mail: info@codenamecatfish.com
45 edit Name: Kevin Matthijs
Topic: Healing/coaching
Bedrijf + Activiteit: Mijn Krachtbron healing en wandelingen naar krachtplaatsen
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0497 12 75 40
Mail: info@krachtplaatsen.be
46 edit Name: Liesbeth Marckx
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Starterslabo
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail:
47 edit Name: Graham Duthie
Topic: Verpaking met een sociale verhaal / sieraden
Bedrijf + Activiteit: Made by Fun / hot:metal:code
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0492858070
Mail: g@hotmetalcode.com
48 edit Name: Valerie Bervoet
Topic: Retaildesign | Furniture&objectdesign
Bedrijf + Activiteit: Aber ontwerpstudio Commerciële interieurs
Ondernemingsnr: BE0550.749.568
Tel / gsm: 0494/32.90.08
Mail: valerie@aber.be
49 edit Name: Danny Vermeulen
Topic: Trendonderzoek en Toekomstscenario's
Bedrijf + Activiteit: StrinnLab / advies, begeleiding, workshops
Ondernemingsnr: BE0561.882.594
Tel / gsm: 0472 73 62 75
Mail: strinnlab@outlook.be
50 edit Name: Gerti Van Iseghem
Topic: inspiratie zoekend
Bedrijf + Activiteit: nog geen
Ondernemingsnr: nog geen
Tel / gsm: 0473966223
Mail: gerti.vaniseghem@gmail.com
51 edit Name: Jill Vanhullebusch
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Proservia - IT Services - End-User support
Ondernemingsnr: 0445.659.966
Tel / gsm: +32 479 82 03 40
Mail: jill.vanhullebusch@proservia.be
52 edit Name: Angelika de Buck
Topic: Training en coaching rond communicatie en Professionele uitstraling
Bedrijf + Activiteit: Color for Success
Ondernemingsnr: 0887.443.496
Tel / gsm: +32 478 34 54 44
Mail: mail@angelikadebuck.be
53 edit Name: Sieglinde Heymans
Topic: Concerten en workshops
Bedrijf + Activiteit: Lindeland: Magisch Muzisch
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0494 84 60 86
Mail: sieglinde@lindeland.be
54 edit Name: Sander Vandenberghe
Topic: stedelijke logistiek
Bedrijf + Activiteit: Cargo Velo - Fietskoeriers in vorm
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: sander@cargovelo.be
55 edit Name: Petra Van Poucke
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Provinciebestuur Oost-Vlaanderen/directie economie
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: petra.van.poucke@oost-vlaanderen.be
56 edit Name: Wim Kino
Topic: interieurarchitectuur
Bedrijf + Activiteit: Arredo
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: wim.kino@arredo.be
57 edit Name: Wim Van der Linden
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Stegmann Belgium - uitzendarbeid en selectie
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: wim.vanderlinden@stegmann.be
58 edit Name: Matthias Dewilde
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Digital balance - gameverslavingscoach
Ondernemingsnr: BE0821635134
Tel / gsm: +32499389530
Mail: matthias@matthiasdewilde.be
59 edit Name: Valerie Baert
Topic: Hr ondersteuning aan bedrijven die werken met kort en laaggeschoolden
Bedrijf + Activiteit: Leve de economie
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0472480461
Mail: Valerie@levedeeconomie.be
60 edit Name: Karine Janssens
Topic: Coaching - training - procesbegeleiding
Bedrijf + Activiteit: Het Kiesbureau - helpt je kiezen voor wat je echt wilt !
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486473413
Mail: karine@hetKiesbureau.be
61 edit Name: Daniil Khrapov
Topic: Facebook marketing voor consultants
Bedrijf + Activiteit: AstraBright: facebook marketing voor consultants
Ondernemingsnr: BE0672.765.769
Tel / gsm: 0488983083
Mail: dk@live.be
62 edit Name: Lieven Ott
Topic: Samen slim ondernemen
Bedrijf + Activiteit: SBB Accountants & adviseurs
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 09/3560520
Mail: lieven.ott@sbb.be
63 edit Name: Thibault De Paepe
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Atelier Watt - designer
Ondernemingsnr: 0842047003
Tel / gsm: 0479606793
Mail: info@atelierwatt.be
64 edit Name: Marie-France Lebbe
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Atelier Watt
Ondernemingsnr: 0842047003
Tel / gsm: 0479606793
Mail: info@atelierwatt.be
65 edit Name: Cobus Van Gheluwe
Topic: Teambuilding en netwerk events
Bedrijf + Activiteit: Funkey | Teambuildingzoekmachine & Funkey Fest | Teambuildingfestival
Ondernemingsnr: BE0680777078
Tel / gsm: 0498 94 57 95
Mail: cobus@funkey.be
66 edit Name: Gert Linthout
Topic: Babyspullen uit afval
Bedrijf + Activiteit: Mic Mac Minuscule: hippe, tweedehands geboortelijsten
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479 87 79 65
Mail: gert.linthout@gmail.com
67 edit Name: Jona Mukabalisa
Topic: Babyspullen uit afval
Bedrijf + Activiteit: Mic Mac Minuscule: hippe, tweedehands geboortelijsten
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479 87 79 65
Mail: jona@micmacminuscule.be
68 edit Name: Cedric Spillebeen
Topic: Professionele website voor 1 euro per dag.
Bedrijf + Activiteit: Heftig
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: +32 479 63 99 50
Mail: Cedric@heftig.be
69 edit Name: Jolien Levecque
Topic: Professionele websites voor 1 euro per dag.
Bedrijf + Activiteit: Heftig
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0479 84 05 39
Mail: jolien@heftig.be
70 edit Name: Degheldere peter
Topic: Sociaal ondernemerschap voor vzw apart
Bedrijf + Activiteit: Social trade
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0493715141
Mail: Peter.degheldere@vzwapart.be
71 edit Name: Stephanie Rosian
Topic:
Bedrijf + Activiteit: student arteveldehogeschool
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0486657953
Mail: stephanie.rosian@student.arteveldehs.be
72 edit Name: Thomas Vervaet
Topic: A.I. en soft skills
Bedrijf + Activiteit: Winston
Ondernemingsnr:
Tel / gsm:
Mail: vervaet.thomas@gmail.com
73 edit Name: Boas Smagghe
Topic:
Bedrijf + Activiteit: SumoCoders Business Development
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0468338766
Mail: boas@sumocoders.be
74 edit Name: Van Damme Leen
Topic: Mentaal, fysiek en emotioneel in balans zijn
Bedrijf + Activiteit: Mental & Health Coach
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0496075540
Mail: straalvanbinnenuit@de-fakkel.be
75 edit Name: Lies Tielemans
Topic: eenvoudige duidelijk verwoording van uw schriftelijke communicatie
Bedrijf + Activiteit: de tekstbewerker: copywriting/taaladvies
Ondernemingsnr: 0667.748.592
Tel / gsm: 0475711869
Mail: lies@detekstbewerker.be
76 edit Name: Steven Sack
Topic:
Bedrijf + Activiteit: Digi Consult
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0497 68 60 95
Mail: steven.sack@digiconsult.biz
77 edit Name: Dirk Steenhoudt
Topic: ecologische bouwhulp en kluswerk op maat
Bedrijf + Activiteit:
Ondernemingsnr: BE 0682.510.509
Tel / gsm: 0486106161
Mail: dirksteenhoudt@telenet.be
78 edit Name: Martine De Borger
Topic: Biologische thee en meer
Bedrijf + Activiteit: Puur Thee
Ondernemingsnr: BE0829532320
Tel / gsm: 0474361675
Mail: info@puurthee.be
79 edit Name: Ripsime Matevosian
Topic: ondernemerschap, community, advies, begeleiding
Bedrijf + Activiteit: microStart
Ondernemingsnr:
Tel / gsm: 0484132617
Mail: ripsime.matevosian@microstart.be
80 edit Name: Krist Coorman
Topic: Baanzinnig leven en werken
Bedrijf + Activiteit: Business in Balance
Ondernemingsnr: 0478047870
Tel / gsm: 0477136919
Mail: krist@businessinbalance.be





Settings Edit this page How to embed Export Show history