OPEN COFFEE BRUGGE - DINSDAG 12 FEBRUARI 2019


1 Voornaam en naam: Charlotte Margot
Bedrijfsnaam: Heftig
E-mailadres: charlotte@heftig.be
2 Voornaam en naam: Xavier Dhaenens
Bedrijfsnaam: 3D2C
E-mailadres: xavier@3d2c.be
3 Voornaam en naam: Frederik Van Haute
Bedrijfsnaam: FezCleaning
E-mailadres: frederikvanhaute@icloud.com
4 Voornaam en naam: Stijn Staes
Bedrijfsnaam: Stappen met Stijn
E-mailadres: stijnstaes@hotmail.com
5 Voornaam en naam: Chantal Geneyn
Bedrijfsnaam: Mensura
E-mailadres: chantal.geneyn@mensura.be
6 Voornaam en naam: Rosalba Mazzucco
Bedrijfsnaam: Furioza
E-mailadres: info@furioza-styling.be
7 Voornaam en naam: Stephanie Horemans
Bedrijfsnaam: Walk your change
E-mailadres: stephanie@walkyourchange.com
8 Voornaam en naam: Gwenny Verhoye
Bedrijfsnaam: Inner Balance
E-mailadres: gverhoye@gmail.com
9 Voornaam en naam: Nicholas Dobbelaere
Bedrijfsnaam: Inofec
E-mailadres: nicholas@inofec.be
10 Voornaam en naam: Sabine Stanssens
Bedrijfsnaam: Leren met Sabine
E-mailadres: sabine.stanssens@gmail.com
11 Voornaam en naam: Saartje Peeters
Bedrijfsnaam: Team Tale
E-mailadres: saartje@teamtale.be
12 Voornaam en naam: Laurent Missiaen
Bedrijfsnaam: Team Tale
E-mailadres: laurent@teamtale.be
13 Voornaam en naam: Céline De Vos
Bedrijfsnaam: BNP Paribas Fortis
E-mailadres: celine.devos@bnpparibasfortis.com
14 Voornaam en naam: Eveline Leleu
Bedrijfsnaam: Evy's Flavour
E-mailadres: evelineleleu@gmail.com
15 Voornaam en naam: Sonia Beurms
Bedrijfsnaam: BS Bouwservice
E-mailadres: bs-bouwservice@telenet.be
16 Voornaam en naam: Johnny Waterschoot
Bedrijfsnaam: Aesiris Comm. V.
E-mailadres: johnny@aesiris.com
17 Voornaam en naam: Sabien Snaet
Bedrijfsnaam: Admily
E-mailadres: sabien@admily.be
18 Voornaam en naam: Tine Gobert
Bedrijfsnaam: Arcasport by Vuyts family
E-mailadres: tinegobert@telenet.be
19 Voornaam en naam: Alfons de Mûelenaere
Bedrijfsnaam: Elegante Hostess
E-mailadres: elegante-hostess@skynet.be
20 Voornaam en naam: Koen Destoop
Bedrijfsnaam: MCL Consultancy
E-mailadres: koen@mclconsultancy.be
21 Voornaam en naam: Ann Goethals
Bedrijfsnaam: Ann Goethals
E-mailadres: ann-goethals@telenet.be
22 Voornaam en naam: rosalba mazzucco
Bedrijfsnaam: Furioza
E-mailadres: info@furioza-styling.be
23 Voornaam en naam: Sofie Remmery
Bedrijfsnaam: Sisters At Work
E-mailadres: sofie@sistersatwork.be
24 Voornaam en naam: Alexander Vandierendonck
Bedrijfsnaam: Area7: Webdesign en Ontwerp
E-mailadres: info@area7.org
25 Voornaam en naam: Tamara Ongenae
Bedrijfsnaam: Studio Rova
E-mailadres: info@studiorova.be
26 Voornaam en naam: Geert Vermaerke
Bedrijfsnaam: Prana
E-mailadres: geert@prana.be
27 Voornaam en naam: Stijn Vanlerberghe
Bedrijfsnaam: Hallo met Stijn
E-mailadres: info@hallometstijn.be
28 Voornaam en naam: Caroline Delzongle
Bedrijfsnaam: SBB
E-mailadres: caroline.delzongle@sbb.be
29 Voornaam en naam: Bert Verslyppe
Bedrijfsnaam: Panorama Path
E-mailadres: bert@panoramapath.be
30 Voornaam en naam: Luba Karpova
Bedrijfsnaam: Magenta
E-mailadres: luba@magenta.be
31 Voornaam en naam: Laurent Culliford
Bedrijfsnaam: LCTEC - Amétisse BVBA
E-mailadres: laurent@lctec.be
32 Voornaam en naam: Nick Hilderson
Bedrijfsnaam: HIREM Group
E-mailadres: Nick.hilderson@hiremgroup.com
33 Voornaam en naam: Thijs Martens
Bedrijfsnaam: Nextdoor IT Consultancy
E-mailadres: thijs.martens@nextdoorconsultancy.be
34 Voornaam en naam: Lut Wille
Bedrijfsnaam: Advocaten Wille
E-mailadres: info@albatrozz.be
35 Voornaam en naam: Thomas Sonck
Bedrijfsnaam: Canyon Clan
E-mailadres: thomas@canyonclan.com
36 Voornaam en naam: Stefaan Coppejans
Bedrijfsnaam: Coopman & Partners
E-mailadres: stefaan.coppejans@cobofisk.be
37 Voornaam en naam: Maaike Bryon
Bedrijfsnaam: zakenkantoor Bryon
E-mailadres: maaike@kantoorbryon.be
38 Voornaam en naam: Bert Vermeersch
Bedrijfsnaam: VideoMotion
E-mailadres: bert@videomotion.be
39 Voornaam en naam: Kevin Tant
Bedrijfsnaam: HIREM Group
E-mailadres: kevin.tant@hiremgroup.com
40 Voornaam en naam: Femke Braet
Bedrijfsnaam: Interieurarchitect Femke Braet
E-mailadres: info@femkebraet.be
41 Voornaam en naam: Margot Delleman
Bedrijfsnaam: VOV lerend netwerk vzw
E-mailadres: margot@vov.be
42 Voornaam en naam: Katrien De Baets
Bedrijfsnaam: Emino VZW
E-mailadres: katrien.debaets@emino.be
43 Voornaam en naam: Arne Colpaert
Bedrijfsnaam: Altez NV
E-mailadres: arne.c@altez.be
44 Voornaam en naam: Thomas Bossuyt
Bedrijfsnaam: Bossuyt BVBA
E-mailadres: thomas@bossuytbvba.be
45 Voornaam en naam: Hans Huyghe
Bedrijfsnaam: Groep INTRO vzw
E-mailadres: mobiliteit@groepintro.be
46 Voornaam en naam: Micheline Gourlandt
Bedrijfsnaam: INNI group
E-mailadres: micheline.gourlandt@innigroup.com
47 Voornaam en naam: Diego Werbrouck
Bedrijfsnaam: Promarket bvba
E-mailadres: diego@pro-mailing.be
48 Voornaam en naam: Inge Devroe
Bedrijfsnaam: Devroe & Partners
E-mailadres: inge@marktonderzoek.be
49 Voornaam en naam: Michel Dupont
Bedrijfsnaam: Garage Devisch
E-mailadres: michel@garagedevisch.be
50 Voornaam en naam: Alexander Leplae
Bedrijfsnaam: CLOUDWARE NV
E-mailadres: alexander.leplae@cloudware.be
51 Voornaam en naam: Daniel Huughe
Bedrijfsnaam: MetJouwOren
E-mailadres: appwijzer@gmail.com
52 Voornaam en naam: kurt vanputte
Bedrijfsnaam: iLumaxX
E-mailadres: krvanputte@gmail.com
53 Voornaam en naam: Ronny Vandierendonck
Bedrijfsnaam: Silicon NV
E-mailadres: rvandierendonck@silicon.be
54 Voornaam en naam: Hans Goorden
Bedrijfsnaam: Goorden en Glibert
E-mailadres: hans-goorden@hotmail.com
55 Voornaam en naam: Lore Dehouck
Bedrijfsnaam: RAEDA
E-mailadres: info@raeda.be
56 Voornaam en naam: Anne-Sophie De Keer
Bedrijfsnaam: Bonte Raven
E-mailadres: annesophie@bonteraven.be
57 Voornaam en naam: Kris Van den Berghe
Bedrijfsnaam: MIXvoip
E-mailadres: kvandenberghe@mixvoip.com
58 Voornaam en naam: Eva Pichal
Bedrijfsnaam: De Factuurdokter
E-mailadres: eva@factuurdokter.be
59 Voornaam en naam: Rohail Rabbani
Bedrijfsnaam: Trustteam
E-mailadres: rohail.rabbani@trustteam.be
60 Voornaam en naam: Steven Boute
Bedrijfsnaam: C.G. TOTEM
E-mailadres: steven.boute@cgtotem.com





Settings Edit this page How to embed Export Show history