1 edit commentName: christel De Vrindt
Bedrijf/Functie: Acerta / Business Development Manager
Ondernemingsnr: 0473.394.345
Email: christel.de.vrindt@acerta.be
Tel/GSM: 0495/17.20.55
2 edit commentName: Peter De Schrijver
Bedrijf/Functie: Better IT Support bvba / Zaakvoerder.
Ondernemingsnr: BE 0884.277.437
Email: Peter@BetterITSupport.be
Tel/GSM: 0495/20.47.47
3 edit commentName: Jo Bolangier
Bedrijf/Functie: BolaConsulting
Ondernemingsnr: BE0561885762
Email: jo.bolangier@bolaconsulting. be
Tel/GSM: 0477648572
4 edit commentName: Nick Haelvoet
Bedrijf/Functie: TP Connections Accountmanager
Ondernemingsnr:
Email: nick@tpconnections.be
Tel/GSM: 0498/496700
5 edit commentName: jos cools
Bedrijf/Functie: Softsuit
Ondernemingsnr: www.softsuit.be
Email: jos.cools@softsuit.be
Tel/GSM: 0475751333
6 edit commentName: Stefaan Van der Mynsbrugge
Bedrijf/Functie: SBB Accountants Cvba
Ondernemingsnr: 0459609559
Email: Stefaan Van der Mynsbrugge
Tel/GSM: 0485705964
7 edit commentName: Seeuws Ludovic
Bedrijf/Functie: Seeuws Kbc Verzekeringen
Ondernemingsnr: 0459707843
Email: ludovic.seeuws@verz.kbc.be
Tel/GSM: 053773335
8 edit commentName: Kristof Van Yperzele
Bedrijf/Functie: Acerta / Business Development Manager
Ondernemingsnr: 0473.394.345
Email: kristof.van.yperzele@acerta.be
Tel/GSM: 0486510684
9 edit commentName: Jonas HELAUT
Bedrijf/Functie: EVEREST LAW FIRM
Ondernemingsnr: 0808.784.614
Email: Jonas.Helaut@everest-law.eu
Tel/GSM: 0494/54.79.66
10 edit commentName: Geert Van Meervelt
Bedrijf/Functie: SBB Accountants
Ondernemingsnr: 0459609556
Email: geert.van.meervelt@sbb.be
Tel/GSM: 053 78 35 42
11 edit commentName: Nancy De Coensel
Bedrijf/Functie: DCconnect - Human Capital Solutions
Ondernemingsnr: 0665.166.155
Email: nancy@dcconnect.be
Tel/GSM: 0494575117
12 edit commentName: Dhr. Kurt Renaat Vanputte
Bedrijf/Functie: iLumaxX & Reborn
Ondernemingsnr: BE0870.460.578
Email: kvanputte@ilumaxx.eu
Tel/GSM: 0468 12 79 60
13 edit commentName: Wouter Van Gasse
Bedrijf/Functie: ICT Kaisha
Ondernemingsnr: 0676.718.619
Email: wouter@ictkaisha.be
Tel/GSM: 0474 37 17 37
14 edit commentName: Jonas Van De Keere
Bedrijf/Functie: ICT Kaisha
Ondernemingsnr:
Email: jonas@ictkaisha.be
Tel/GSM:
15 edit commentName: Pieter de Jonge
Bedrijf/Functie: KMO Adviseur ADMB
Ondernemingsnr: 0406.558.771
Email: pieter.dejonge@ADMB.be
Tel/GSM: 0477 47 61 68





Settings Edit this page How to embed Export Show history