A_maze Netwerkavond 22 februari

De 'truuk' om te blijven groeien:
Betere Ondernemers met een Succesvol(ler) bedrijf

Lezing met V&A door Manou Rottiers van Style at Home


1 Name: Lieve Leysen
Topic: Onderneemsters helpen ontdekken hoe zij kunnen schitteren
E-mail: info@feelgood2.be
Bedrijfsnaam: Feel Good 2!
Functie: Drijvende Kracht
2 Name: Lenders Sam
Topic: Creative Studio
E-mail: sam@identitylab.be
Bedrijfsnaam: Id3ntitylab
Functie: Co-founder
3 Name: Hanne Verbaeten
Topic: scheppen van uw krachtig bedrijfsimago
E-mail: hverbaeten@hotmail.com
Bedrijfsnaam: MissViss Design
Functie: Zaakvoerster
4 Name: Olivier Arntz
Topic: Laat je website harder werken dan je zelf
E-mail: olivier@online-expert.be
Bedrijfsnaam: Online Expert
Functie: Zaakvoerder
5 Name: els aerts diatta
Topic: ondernemersfotografie
E-mail: els@passion-for-life.be
Bedrijfsnaam: Passion for Life
Functie: ondernemersfotografe
6 Name: Elmir Hadziahmetovic
Topic: goedkoopste leasing/renting voor bedrijfswagen
E-mail: info@optifleet.be
Bedrijfsnaam: Optifleet
Functie: consultant
7 Name: Vermeulen Dominique
Topic:
E-mail: info@balloon-promotions.be
Bedrijfsnaam:
Functie: Zelfstandige
8 Name: Bart Perdaens
Topic: Jouw metgezel.in ontspannen.
E-mail: deloopderdingen@gmail.com
Bedrijfsnaam: De loop der dingen
Functie: Zaakvoerder
9 Name: Christa Mulders
Topic: Weten wat je wil en doen wat ertoe doet!
E-mail: christa.mulders@skynet.be
Bedrijfsnaam: GrowMe!
Functie: Bezieler
10 Name: Chris Beyaert
Topic: innovative creations of signs
E-mail: beyaert.chris@gmail.com
Bedrijfsnaam: Decomar bvba
Functie: zaakvoerder
11 Name: Jos Mols
Topic: -
E-mail: jos@mols.be
Bedrijfsnaam: Huurwagens Mols nv
Functie: Ged bestuurder
12 Name: Paul Boey
Topic: Energy
E-mail: paul@groupenergy.be
Bedrijfsnaam: Group Energy
Functie: Zaakvoerder
13 Name: Ann Wouters
Topic: Gezondheidscoach
E-mail: Info@ann-wouters.be
Bedrijfsnaam: Ann Wouters
Functie: Zaakvoerder
14 Name: Inge De Dier
Topic: parfumdegustaties
E-mail: inge-lifestylemanagement@telenet.be
Bedrijfsnaam: LifestyleManagement
Functie: zaakvoerder
15 Name: Bram Meyvis
Topic: Netwerken op een ander niveau!
E-mail: info@o4o.be
Bedrijfsnaam: Ondernemers 4 Ondernemers
Functie: Co-founder
16 Name: Irmine Van Noten
Topic: Anti-aging
E-mail: Irmine.vannoten@skynet.be
Bedrijfsnaam: Fabulous and more
Functie: Zaakvoerder
17 Name: Monique Van Der Haegen
Topic: Medisch Pedicure
E-mail: monique_vdhaegen@hotmail.com
Bedrijfsnaam:
Functie: Zaakvoerder





Settings Edit this page How to embed Export Show history